بهترین گوشت Cleavers برای دست زدن به استیک مرغ و بیشتر

گوشت ساطور است مانند عضله خود را در آشپزخانه. بزرگ و پر زور حیوان وجود دارد را در سخت ترین کارهایی است که دیگر چاقو فقط نمی تواند اداره کند. به عنوان بزرگترین و سنگین ترین آشپزخانه چاقو آن را به طور خاص طراحی شده برای شکستن لاشه و برش از طریق استخوان و غضروف و تار و پود بافت همبند و بیشتر.

در حالی که هیچ کدام از این برای تلفن های موبایل به ویژه پر زرق و ساطور به خودی خود می تواند. شما نیاز به حل و فصل برای یک مرد قوی هیکل از subpar فلزی چسبیده به شل و ول رسیدگی است. این روزها cleavers می توانید بسته به اندازه متفکر طراحی و مواد حق بیمه به عنوان درجه بالا sashimi چاقو.

گوشت, مو همیشه یک مستطیل به شکل تیغه و به طور معمول به طول حدود 12 اینچ است. تیغه ارتفاع و عرض و برش لبه متفاوت خواهد بود اما بالا کربن فولاد ضد زنگ مواد انتخابی برای بسیاری از سرآشپزها بالا.

برای کمک به شما در انتخاب مناسب سخت به عنوان ناخن همراه ما کشیده اید با هم چهار نفر از بهترین گوشت, مو شما می توانید خرید.

1. Kamikoto Chuka Bocho ساطور

جعلی از درجه بالا فولاد از هونشو ژاپن این گوشت ساطور هنرمندانه ارائه هر دو قدرت و دقت است. مجهز به یک تیغ تیز 7.5 اینچ برش تیغه آن را می توانید ریز ریز کردن راه خود را از طریق حتی سخت ترین لاشه. راحت و بدون لغزش دسته کاملا متعادل با تیغه و اجازه می دهد تا سرآشپزها به مانور ساطور بدون هیچ گونه خستگی. این نیروگاه ظروف است که انجام کار سخت را برای شما. در بالا از آن با دوام ساطور است که مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی.

مزایا: ساطور در می آید ظریف خاکستر چوب جعبه و باعث می شود یک هدیه بزرگ است.

منفی: بر خلاف طرح های کلاسیک را ندارد یک سوراخ پانچ در گوشه ای برای حلق آویز از یک قفسه و یا قلاب.

 Kamikoto Chuka Bocho Cleaver

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $169.00

2. Zwilling Pro 6 اینچ گوشت ساطور

Zwilling گوشت ساطور جفت سبک کلاسیک—بله این همه مهم حلق آویز سوراخ—با آخرین و بزرگترین در چاقو tech. 6-تیغه اینچ جعلی از یک قطعه واحد از نام تجاری خاص فرمول ضد زنگ و سپس یخ سخت برای اضافه دوام و هشیاری است. آن را پر تانگ و سه پرچ برای کنترل اضافه شده. ساطور نیز از ویژگی های نوآورانه منحنی تقویت برای حمایت از حرفه ای تنگنا گرفتن و همچنین به عنوان یک راحت POM رسیدگی است. این به این معنی شما می توانید شکستن زیادی کاهش گوشت بدون خسته کننده مچ دست خود را.

مزایا: این تنها ساطور در این فهرست با یک منحنی تقویت گرفتن برای کنترل اضافه شده.

منفی: اوج مقیاس در حدود یک پوند, آن می تواند بیش از حد نور برای برخی از.

Zwilling Pro Meat Cleaver

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $139.95

3. Dalstrong طلا Obliterator گوشت ساطور

به عنوان آن نام مورد پیداست طلا obliterator گوشت ساطور ساخته شده است, برای, خوب, معدوم کردن هر چیزی که می آید در سراسر در آشپزخانه. این نکات مقیاس در یک رفیع 2.9 پوند است و تقریبا یک چهارم از یک اینچ ضخامت دارد. 9-اینچ تیغه جعلی است از حق بیمه گرما تحت درمان بالا کربن فولاد و طول می کشد شوم قرون وسطی شکل. با یک چاقوی کوچک جراحی مانند لبه تیز آن است که قادر به برش با هر دو نیروی بی رحم و دقت است. و به لطف فوق العاده ضخیم pakkawood رسیدگی شما می توانید با بکار بردن کرگدن با بیشترین بهره وری.

مزایا: این تا حد زیادی مقرون به صرفه ترین ساطور در این لیست است.

منفی: این می تواند بیش از حد حیوان صفت برای برخی از.

Dalstron Obliterator Meat Cleaver

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $99.99

4. اجتناب کلاسیک 6 اینچ گوشت ساطور

از صنعتگران در اجتناب از این 12 اینچ ساطور یکی دیگر از عظیم الجثه چاقو مناسب برای سنگین وظایف. این مقدار زیادی از وزن و ضخامت پشت لبه برش به قدرت از طریق کاهش بزرگ و متراکم استخوان با سهولت. 6-inch تیغه جعلی از یک شمش از بالا کربن فولاد ضد زنگ است و به عنوان قوی به عنوان آن تیز است. ساطور نصب شده است با دوام pakkawood رسیدگی است که نه تنها زیبا بلکه غیر لغزش به ارائه امن و راحت و آرام گرفتن در حالی که سفت.

مزایا: ساطور دوباره تیز به راحتی زمانی که مورد نیاز است.

منفی: که با کیفیت بالا می آید در هزینه. آن را گران ترین گزینه در لیست.

Shun Meat Cleaver

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $200.00

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im