ماساژ بهترین تفنگ برای جسمی فعال

همه می دانند که ورزش را انجام بدن در دراز مدت خوب است, اما آن را می تواند ترک شما احساس بسیار شپشو در کوتاه مدت. خوشبختانه در حال ماساژ اسلحه به سهولت امروز درد حتی به شما به عنوان آماده شدن برای آینده داشت.

سخت تر تمرین خود را بیشتر به احتمال زیاد ماهیچه های خود را به سمت چپ پر از اشک ریز. آن را در این زمان هنگامی که شما نیاز به عمیق عضلانی ، البته نه هر کس دسترسی به یک شخصی گر. که زمانی که شما به نوبه خود به یک ماساژ تفنگ یک زمان-صرفه جویی در دستگاه است که کمک خواهد کرد که کاهش هر گونه درد با هدف خاص عضلات و مشکل مناطق. و ماساژ اسلحه نیست فقط کمک به تسکین درد عضلات; آنها همچنین کمک به کمک بهبود و افزایش عملکرد آینده. به علاوه به لطف خود را به قابل حمل شما می توانید آن را در ورزشگاه و یا در خانه ساخت و آنها را فوق العاده راحت است.

اضافه کردن یک ماساژ تفنگ جلسه به شما آموزش رژیم را ترک خواهد کرد شما احساس بهتر و آماده تر از همیشه قبل از. در اینجا چهار دستگاه برای کمک به روال خود را (و بازیابی) به سطح بعدی.

1. Theragun G3 زدنی درمانی دستگاه

با آن, مربوط به اینده, ظاهر, Theragun G3 به نظر می رسد مانند چیزی است که مستقیما از یک sci-fi تلنگر—و آن را دارای ویژگی های برای مطابقت با. تفنگ مخصوص کالیبره عمیق عضلانی درمان حالت پالس 40 بار در هر ثانیه است که بیش از به اندازه کافی سریع برای کمک به خلاص شدن ماهیچه های خود را از هر گونه سفتی گره یا اسپاسم شما ممکن است تجربه. نیز وجود دارد یک دوم سبک, سرعت, که اجازه می دهد تا شما را به دقت کار بیشتر به درد و مناطق حساس. ارگونومیک تفنگ همراه با چهار Pro سر attachments حصول اطمینان از G3 می تواند کمک به شما در مقابله با هر گونه درد شما ممکن است در برخورد با.

مزایا: قابل توجه طراحی و تکنولوژی برش لبه در یک بسته بندی.

منفی: آن دو با سرعت گزینه های ممکن است به اندازه کافی برای برخی از.

Theragun G3 Percussive Therapy Device

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $349.00

2. TimTam قدرت ماساژور

TimTam قدرت ماساژور ممکن است مانند نگاه سنگین مته اما شما نمی خواهد ذهن خیلی هنگامی که شما با قرار دادن آن را به استفاده از خود درد عضلات. فقط یک دقیقه با این دستگاه به اندازه کافی برای شروع تسکین هر درد و در حالی که پنج دقیقه معادل 30 دقیقه بر روی یک فوم رولر و را ترک خواهد کرد شما احساس آماده برای فردا تمرین. وزن در یک نور فوق العاده 2.2 پوند و با دو برابر ظرفیت باتری به مدل های قبلی TimTam ماساژ تفنگ است که می آید با خود حمل و جیبی شارژر—همچنین مناسب برای on-the-go, زندگی, هنگامی که ورزش های روزانه خود را دیکته شده توسط برنامه خود را.

مزایا: آن را به ارمغان می آورد عضله امداد در عنوان کمی تا یک دقیقه است.

منفی: صنعتی زیبایی نمی خواهد درخواست تجدید نظر به همه.

TimTam Power Massager

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $249.99

3. WuBeFine, ماساژ, تفنگ

این WuBeFine ماساژ تفنگ نیست قوی ترین گزینه های خارج وجود دارد, اما آن است که یکی از مهمترین و چند وجهی است. این شرکت دستگاه همراه با شش های مختلف ماساژ سر و مختلف 30 پالس و سرعت گزینه های. با تشکر از که مجموعهای از گزینه های WuBeFine تفنگ می تواند رسیدگی به تقریبا هر نوع درد یا درد شما ممکن است تجربه پس از تمرین خود را. آن هم آرام و سبک می آید و با خود حمل و آن را به گزینه ای مناسب برای کسی که به دنبال یک تمام اطراف دستگاه برای دریافت بیشتر از خود رژیم آموزش.

مزایا: مربا بسته بندی شده با حالت های مختلف و سرعت.

منفی: با بسیاری از مختلف سر فایل پیوست مبتدیان ممکن است پیدا کردن خود را از دست داد.

WuBeFine Massage Gun

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $129.99

4. Vybe V2 کوبه ای, ماساژ, تفنگ

وجود دارد به دنبال بهتر و آرامتر ماساژ اسلحه از Vybe V2 اما چند پک به عنوان ویژگی های بسیاری را در یک بسته جمع و جور. دارای سه سر متفاوت پیوست و شش حالت دستگاه کوبه ای, قدرتمند, لرزش تابع خروجی می تواند در هر نقطه از 500 به 2,400 سکته مغزی در هر دقیقه بسته به سرعت شما را انتخاب کنید. و بر خلاف بسیاری از دیگر ماساژ, guns V2 همچنین ویژگی های یک تبیین سر است که آن را که بسیار آسان تر برای رسیدگی به سخت برای رسیدن درد و گره. به همراه آن می آید با دو سریع شارژ لیتیوم یون باتری, خیلی, شما آماده برای رفتن در هر زمان.

مزایا: یک چند وجهی ماساژ تفنگ در پایین تر از حد انتظار قیمت.

منفی: به دور از آرامترین ماساژ تفنگ در بازار است.

Vybe V2 Percussion Massage Gun

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $149.97

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر