بهترین دستی مرکبات آبمیوه گیر برای ساخت آب تازه فشرده در خانه

نمی خواهم که با شروع صبح خود را با یک لیوان آب پرتقال? این یک صبحانه اصلی برای یک دلیل, بعد از همه, ترکیب طعم بزرگ با مقدار زیادی از مواد مغذی است. اما اگر شما یک فن از گرفتن دوز روزانه خود را از ویتامین C در آب, فرم, و سپس شما می دانید که عادت به سرعت می تواند تبدیل به گران است. پس چرا شروع صبح خود را با یک لیوان آب میوه تازه از خود و کتابچه راهنمای کاربر آبمیوه گیری مرکبات به جای ؟

یک آشپزخانه به اندازه آبمیوه گیری دستی اجازه می دهد تا شما را به رستوران-کیفیت آب در خانه است. همه شما باید انجام دهید این است که گرفتن چند پرتقال و گریپ فروت و لیمو یا لیمو نصف آنها محل نیم در دستگاه و پایین کشیدن اهرم. فقط می خواهم که شما برخی از آب تازه فشرده sans کسانی که مزاحم دانه. و مطمئن شوید که تمام شیشه ای ممکن است دو یا سه میوه, اما شما صرفه جویی در پول در دراز مدت. مهمتر از همه طعم و مزه نمی تواند ضرب و شتم صرف نظر از آنچه مورد نظر خود را خریداری نام تجاری ممکن است.

اگر شما آماده برای شیرجه رفتن و شروع به ساخت آب در خانه و سپس شما می خواهید به سرمایه گذاری در بیمه آبمیوه گیری دستی. و در اینجا چهار نفر از بهترین.

1. CO-Z تجاری درجه آبمیوه گیری مرکبات

CO-Z آبمیوه گیری درست مانند آنهایی که شما را در پیدا کردن در آشپزخانه حرفه ای. جمع و جور به اندازه کافی به را تا بیش از حد فضای ضد قدرتمند ویژگی های دستگاه آهن بدن و فولاد ضد زنگ صافی و فوق العاده با دوام است. پایه آن دارای مکش پا برای اضافه ثبات; بزرگتر آب فواره زدن اب که سرعت پر کردن زمان و برای تمیز کردن آسان است. همچنین موجود در گزینه های رنگ چندگانه—یکی از آنها این است که مطمئن شوید که برای مطابقت با بقیه آشپزخانه خود را.

مزایا: حرفه ای درجه آبمیوه گیری برای آشپزخانه خود را.

منفی: نمی تواند جای یک شیشه بزرگتر از 16 اونس.

CO-Z Commercial Grade Citrus Juicer

آمازون

خرید در حال حاضر: $66.99

2. Gourmia آبمیوه گیری مرکبات

Gourmia آبمیوه گیری مناسب برای کسی که به دنیای جدید در صفحه اصلی-آبمیوه. پرتاب پرتقال, گریپ فروت, لیمو یا لیمو ترش (شما ممکن است نیاز به نصف کردن میوه ها بزرگتر) به دارنده جلو و پایین بر روی اهرم و شما انجام می شود. که همه آن طول می کشد. و در حالی که آن را به اندازه کافی کوچک به فروشگاه دور در کابینه و دستگاه است که مقدار زیادی محکم بنابراین شما نمی خواهد نیاز به رفتن به جستجو برای یک ارتقا در هر زمان به زودی.

مزایا: آسان برای استفاده و تک حرکت آبمیوه گیری بزرگ برای تازه واردان است.

معایب: سنگین تر از دیگر دستی مرکبات آبمیوه گیر.

Gourmia Citrus Juicer

آمازون

خرید در حال حاضر

3. Vollum میوه آبمیوه گیری

Vollum دستی آبمیوه گیری ممکن است حرفه ای درجه, اما آن را نیز طراحی شده با راحتی داشته باشید. دستگاه اهرم ویژگی های آسان گرفتن جزء به همراه آن می آید آن را با سحر و جادو پیچ تنظیم بنابراین شما می توانید هر گونه تنظیمات لازم به منظور ایجاد رونق و حتی آسان تر است. آن را نیز ساده برای تمیز کردن به عنوان هر یک از بخش هایی که در تماس با میوه—دارنده و صافی—قابل جابجایی ساخته شده از فولاد ضد زنگ به طوری که آنها به طور کامل ماشین ظرفشویی امن.

مزایا: قابل تنظیم آبمیوه گیری آن را نیز آسان برای تمیز کردن.

منفی: ساده و زیبایی ممکن است بیش از حد یدکی برای برخی از.

Vollum Fruit Juicer

آمازون

خرید در حال حاضر: $59.99

4. Zulay حرفه ای آبمیوه گیری مرکبات

اگر شما می خواهید برای به حداکثر رساندن آب شما در حال گرفتن فرم خود را از میوه ها و سپس Zulay حرفه ای-آبمیوه گیری درجه یکی را برای شما است. آن بزرگ پنج اینچی صافی جام می تواند همه چیز را از گریپ فروت به انار به آناناس (قطع کردن البته). آن را نیز آسان برای استفاده به عنوان آب هرچه از دارنده پس از فقط یکی از حرکت های سریع. برای تمیز کردن همه شما باید انجام دهید این است که پاک کردن جام و بازی شیر یا خط آن را در ماشین ظرفشویی.

مزایا: آبمیوه گیری با یک صافی جام است که قادر به تولید بیشتر آب از دستگاه.

منفی: ندارد اتاق بزرگتر ،

Zulay Professional Citrus Juicer

آمازون

خرید در حال حاضر: $79.99

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im