بهترین کتری چای و شکلات داغ و بیشتر

هر چای عاشق خود را رفتن به کتری. این که آیا آن برق یا یکی که گرم روی اجاق گاز آن را محاکمه و درست ابزار که جوش آب به درجه حرارت مناسب برای یک فنجان خوب و گرم اولانگ یا بابونه. البته وجود دارد بسیاری از مردم که هنوز خود را پیدا کتری چای مطابقت.

هیچ وقت مثل حال حاضر. پس از همه, چای بوده است مورد علاقه از مسافران از چین باستان آغاز آزمایش با آن همه کسانی که قرن ها پیش: آنها اغلب آب جوش برای حذف آلاینده ها و در فرایند ترکیب برخی از گیاهان در برخی از عطر و طعم فوق العاده. برخی از قدیمیترین چای گلدان در ضمن برنز تکرار از بین النهرین.

در حال حاضر وجود دارد گزینه های بیشتری را برای شما به از را انتخاب کنید از جمله کتری برقی که اختراع شده بود و در سال 1891 توسط نجار شرکت برق. این به طور معمول جوش آب خود را سریع تر, اما آنها نمی سوت مانند stovetop کتری انجام دهد. هر دو گزینه های جامد اما بدون در نظر گرفتن اولویت خود را, مهم است که شما سرمایه گذاری در یک با دوام و گرد چای, کتری که شما می خواهید به استفاده از بارها و بارها برای سال آمده است. در اینجا چهار نفر از بهترین ها در این زمینه است.

1. Cosori برق زانویی کتری

Cosori را کتری است برای قهوه شخصیکه در استعمال کلمات صحیح در زندگی خود را اگر آن را به شلاق تا یکدست فنجان چای به عنوان به خوبی. هر گونه پور-بیش از قهوه عاشق را به شما بگویم که یک زانویی گلدان است ایده آل برای ساخت این نوشیدنی خوشمزه به عنوان آن را تولید یک کنترل جریان آب داغ اجازه می دهد زمینه را به آرامی قطره ای از طریق شیشه ای تنگ تو دم در. کتری همچنین دارای تمام مزایای استفاده است که انتظار می رود از یک الکتریکی گلدان: شما می توانید انتخاب کنید از پنج درجه حرارت های مختلف از پیش تنظیم بنابراین شما نمی سوزاند چای یا قهوه خود را و آن را می توانید نگه داشتن آب در همان دما تا 60 دقیقه. البته اگر شما کسی که ترجیح میدهد بیشتر سنتی به دنبال کتری ممکن است این جا.

Cosori Electric Gooseneck Kettle

آمازون

خرید در حال حاضر: $69.99

2. HadinEEon کتری برقی

اگر شما فقط در حال فرو بردن انگشتان خود را به جهان از چای و پس از آن, چای, کتری, سپس HadinEEon الکتریکی ارائه شده است یک جای خوب برای شروع است. آن می تواند جوش 1.5 لیتر آب فقط در پنج دقیقه و شش درجه حرارت های مختلف ایستگاه از پیش تنظیم است که ایده آل برای بسیاری از انواع چای شما خواهید بود انتخاب شدند. به علاوه آن را به طور خودکار خاموش هنگامی که آن را انجام می دم بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد این فاجعه است که در نتیجه از ترک stovetop کتری تنهایی برای بیش از حد طولانی است. و یا اگر شما ترجیح می دهید شما می توانید با نگه داشتن آب در همان دما به مدت چهار ساعت. در هر صورت کتری ساطع نور LED آبی هنگامی که آن را در متوقف خواهد شد شما را از گرفتن آن در حالی که آن را بیش از حد گرم است.

HadinEEon Electric Kettle

آمازون

خرید در حال حاضر: $56.90

3. Susteas سوت کتری چای

کتری برقی هستند اما بسیاری ترجیح می دهند سنتی جذابیت یک stovetop چای در گلدان. Susteas این است که فقط: درجه بالا فولاد ضد زنگ کتری سه لایه پایین است که باعث می شود آب جوش سریع و آسان است. به علاوه آن را می توانید نگه دارید تا سه لیتر در یک زمان است که باعث می شود آن را به یک گزینه عالی اگر شما با خانواده زندگی می کنند از مصرف کنندگان چای. نگه داشتن در ذهن است که آن را سنگین تر از کتری برقی و یا سایر كتري—به خصوص اگر شما آن را پر کنید تا به حداکثر ظرفیت.

Susteas Whistling Tea Kettle

آمازون

خرید در حال حاضر: $42.99

4. Le Creuset سوت کتری چای

Le Creuset باعث می شود برخی از بهترین وسایل آشپزی وجود دارد خارج وجود دارد بنابراین جای تعجب نیست که فرانسه تولید کننده چای, کتری باعث می شود لیست ما است. گلدان از فولاد ساخته شده و پوشش داده شده در مينا پس از آن مقدار زیادی محکم و ارگونومیک دسته مقاوم در برابر حرارت برای خطر ریختن. شما می توانید آن را بر روی گاز و برق یا هالوژن کوره; بالا سخت تن به تن سوت را نشان می دهد که مطالب خود رسیده اند نقطه جوش. و اگر نارنجی رنگ نیست و کاملا سبک خود را می آید در یک رنگین کمان از گزینه های دیگر نیز هست.

Le Creuset Whistling Tea Kettle

آمازون

خرید در حال حاضر: $74.95

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im