بهترین القای تابه به صورت نوآورانه اجاق

اگر شما بوده ام به دنبال آشپزخانه روند در سال های اخیر, شما احتمالا متوجه شده است که اجاق القایی در حال تبدیل شدن بیشتر رایج است. نه تنها آنها نگاه ویژه براق, اما آنها اجازه می دهد تا شما را به طبخ به سرعت با بیشتر کنترل درجه حرارت دقیق تر از مدل های سنتی. هر پان سازگار با فن آوری های جدید.

چون اجاق القایی با استفاده از آهن ربا برای انتقال گرما به یک قطعه از وسایل آشپزی و سبک هر کدام شما انتخاب می کنید باید شامل فلزات آهنی (به معنی آن نوعی از آهن) و جذب آهن ربا به منظور کار می کنند. و در حالی که پایه آنها نیز باید به خوبی طراحی شده برای شما تجربه پخت و پز بهترین آن می تواند باشد.

خرید وسایل آشپزی است که همیشه یک سرمایه گذاری, اما القای تابه به خصوص می تواند روی حیله و تزویر خرید. برای از بین بردن حدس و گمان ما خار از طریق آمازون برای پیدا کردن چهار تا از بهترین القایی-آماده تابه اضافه کنید و به پخت و پز خود را آرسنال.

1. Tramontina القایی-آماده سه لا Fry Pan

با Tramonita در تابه شما هرگز به نگرانی در مورد چه نوع از اجاق استفاده از آن را با دلیل آن را سازگار با هر نوع القای گنجانده شده است. ساخته شده با دوام سه لا ساخت و ساز آن تا سه لایه از فلز ساندویچ با هم به طور مساوی رفتار گرما و حفظ آن را به طوری که غذا آشپز مطلوب است. این مدل اقدامات 10 اینچ در سراسر پس از آن مقدار زیادی از سطح منطقه به قهوه ای مواد غذایی به طور کامل. آن مواد جامد می تواند مقاومت در برابر درجه حرارت تا 500 درجه فارنهایت, حداکثر دما برای اکثر کوره و می تواند تحت جوجه های گوشتی بدون موضوع است.

Tramontina Induction-Ready Tri-Ply Fry Pan

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $49.95

2. Duxtop کل چادری سه لا قابلمه

به شلاق تا مخملی سس خود را در اجاق القایی, Duxtop مدل راه رفتن است. قادر به برگزاری یک قابل توجه 3 لیتر آن است که ساخته شده از فولاد ضد زنگ با یک سه گانه چادری طراحی است که مفید برای جلوگیری از سوزان با ظریف تر رقم. آن را همراه با تطبیق درب برای جلوگیری از spatters و گرما مایعات از طریق کارآمد تر از اگر پایه باقی مانده بودند بدون بالا. و خوشبختانه دسته یک راحت طراحی ارگونومیک برای تکمیل چکه ریختن لبه بنابراین شما می توانید انتقال مواد غذایی بدون ترس از کثیف ریخته.

Duxtop Whole-Clad Tri-Ply Saucepan

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $49.99

3. ثروت آب نبات Fry Pan

مانند مدل های دیگر در لیست ما این مثال ساخته شده است با استفاده از سه گانه-چادری های ساخت و ساز برای آن مزایای متعدد عمدتا حتی حرارت توزیع شده است. اندازه گیری 8 اینچ در سراسر آن را بزرگترین مدل ما گرد اما باید ظرفیت کافی برای طبخ و درستی قهوه ای بیشتر مواد غذایی به جای بخارپز کردن آنها. به علاوه آن را کامل 2 اینچ عمیق بنابراین بدون ترس از مواد غذایی به طور منظم پرواز را حتی در حالی که به شدت تکان دهنده است. این منحنی رسیدگی است 7 اینچ طول و علاوه بر راحت بودن به درک آن باقی می ماند سرد و کافی را فراهم می کند فاصله بین پایه پان و دست خود را برای جلوگیری از آسیب.

Fortune Candy Fry Pan

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $32.99

4. Safinox سه لا حرارتی Capsulated ظرف سس

طراحی شده با 2 لیتر ظرفیت این قابلمه کوچکتر از این دو در لیست ما, اما آن را کمتر همه کاره است. این که آیا شما در حال ساخت برنج بخارپز کردن سبزیجات یا ایجاد یک براث غنی این یک مدل است شما پوشیده شده است. آن سه ملبس ساخت و ساز را تضمین می کند بسیار عالی حفظ گرما در حالی که خود را درب شیشه ای اجازه می دهد تا برای یک دید واضح و روشنی از آنچه شما ممکن است آماده. آینه جلا پایان به نظر می رسد به خصوص تیز در یک آشپزخانه مدرن اما با سود اضافه شده بودن آسان تر برای تمیز کردن که در یک ساتن انواع. نه که شما باید به نگرانی در مورد تمیز کردن—این یکی می تواند پرتاب در ماشین ظرفشویی هنگامی که شما همه انجام می شود.

Safinox Tri-Ply Thermo Capsulated Sauce Pan

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $25.50

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>