بهترین غوطه ور شدن در بلندر برای Puréeing سوپ و امولسیون سس

بسیاری از مردم خواهد شد که بلندر در آشپزخانه خود را. و دلیل خوب: یک درجه مخلوط کن را بوسیله اسباب گردنده میوه های یخ زده را به مخلوط و سبزیجات به سوپ را با سهولت. این یک بیت از یک clunky روند هر چند که این ماشین اغلب سنگین و طول می کشد تا کمی از فضای ضد. از غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن rectifies این مشکل آن را به عنوان یک گرز مانند ابزار است که می تواند به راحتی ذخیره شده در یک کشو و یا کابینه است.

همچنین شناخته شده به عنوان یک چوب و یا دست مخلوط کن, مخلوط کن غوطه وری نسبت به اجرا از آسیاب مخلوط کن است که در آن می توانید بوسیله اسباب گردنده مواد غذایی در ظرف را که در آن آنها در حال آماده شده است. برای مثال به جای انتقال سوپ مواد لازم برای مخلوط کن و سپس ریختن آن را به یک کاسه شما می توانید به سادگی به نوبه خود غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن بر قرار دادن آن در کاسه و voila: تازه puréed سوپ. نه تنها این کاهش در هیچ زحمتی, اما آن را نیز به حداقل می رساند هر فاجعه که ریختن مایعات به عقب و جلو از ماشین مخصوص مخلوط کردن به کاسه ممکن است ایجاد کنید.

غوطه ور شدن در بلندر نیز برای زمانی که شما یک ظرف بزرگ را به ارزش از مواد غذایی است که متناسب سنتی, ماشین مخصوص مخلوط کردن. به جای ریختن آن را به مخلوط کن در دسته شما می توانید به سادگی با استفاده از گرز و مخلوط را در کاسه خود را. از غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن نیست درمان همه, هر چند—بسیاری از آنها را به عنوان قوی به عنوان آشپزخانه برادران خیلی سخت مواد غذایی مانند آجیل ممکن است این سوال برای برخی از مدل های. به عبارت دیگر شما می خواهید به در نظر گرفتن که چرا شما نیاز به غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن برای قبل از خرید. در اینجا چهار نفر از تاپ را انتخاب کنید.

1. Bamix غوطه وری دست مخلوط

بهترین غوطه ور شدن در بلندر کسانی هستند که دارای بسیاری از توابع مختلف و تنظیمات. که دقیقا همان چیزی است که شما با Bamix را ارائه که می آید با سه تیغه قابل تعویض است که همه انجام کارهای مختلف: گاز, ترکیب و سفت. تنظیمات دیگر را می توان به عنوان در هر ترکیب اولویت به عنوان مهمترین سرعت که می تواند بین از 10000 و 15000 دور در دقیقه. به علاوه این مجموعه همراه با یک براکت دیوار به طوری مخلوط کن می تواند به راحتی نصب شده و ذخیره می شود.

مزایا: یک مخلوط کن است که می تواند انجام بسیاری از وظایف مختلف را با سهولت.

منفی: بسیاری از تیغه های مختلف گزینه های ممکن است ترک مبتدیان در از دست دادن.

Bamix Immersion Hand Blender

آمازون

خرید در حال حاضر: $249.90

2. Cuisinart Hand Blender

اگر شما فقط در حال فرو بردن انگشتان خود را به جهان از غوطه ور شدن در ترکیب و سپس Cuisinart تنظیم یک محل عالی برای شروع است. این فولاد ضد زنگ مخلوط کن به هم پیوسته و یا پالس تنظیم سرعت و سر را می توان جابجا کردن یک ماهوت پاک کن یا چرخ. همچنین در بسته گنجانده شده است 16-هر اونس بشر کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل کنید که شما به اندازه گیری های درست برای این سوپ شما شلاق تا.

مزایا: همراه با بیشتر از همه چیز شما نیاز به شروع به غوطه ور شدن در ترکیب.

منفی: 200 وات موتور باعث می شود آن را قدرتمند کمتر از بسیاری دیگر از غوطه ور شدن در بلندر.

Cuisinart Hand Blender

آمازون

خرید در حال حاضر: $59.95

3. براون Hand Blender

بیشتر غوطه ور شدن در بلندر یک زن و شوهر از سرعت های مختلف و گزینه های است که همه. براون معافیت از قالب و ترکیب رنگ با گرز که هیچ از پیش تعریف شده و تنظیمات سرعت بنابراین شما می توانید با استفاده از شهود خود را به تصمیم گیری چقدر (یا کوچک) شما می خواهم به ترکیب خود را در سوپ یا سس. تیغه خود را نیز می توانید حرکت به بالا و پایین خود را در آن و در نتیجه حتی بیشتر ترکیب. مخلوط کن سر را می توان جابجا کردن و همچنین اجازه می دهد حتی برای تنوع بیشتر به عنوان آن را می توانید از مجموعه ای از تیغه برای یک ماهوت پاک کن زدن و یا هلی کوپتر.

مزایا: مخلوط کن غوطه وری است که به شما می دهد کنترل کامل از چگونگی ریز مواد غذایی مخلوط شده است.

منفی: نه طولانی ترین ترکیب ترکه خارج وجود دارد, پس از آن ممکن است کار برای بزرگتر کاسه.

Braun Hand Blender

آمازون

خرید در حال حاضر: $99.95

4. Waring غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن

Waring را غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن موتور بسیار قدرتمند است که آن را از رقبای که از بسیاری از آشپزخانه بلندر. در 750 وات ضد زنگ-تیغه های فولادی می تواند کوتاه کار سختی مواد غذایی و سوپ ضخامت. این می تواند روند تا 10 گالن مواد غذایی در یک بار و 12 اینچ شفت وعده های طولانی رسیدن به, بنابراین آن را نمی خواهد از دست داده در ظرف.

مزایا: قدرتمند غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن است که می تواند به مقابله با بسیاری از وظایف.

منفی: یکی از گرانتر و گزینه های آن نمی آید با هر نوع سر قابل تعویض و یا تیغه.

Waring Immersion Blender

آمازون

خرید در حال حاضر: $395.00

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de