بهترین بستنی سازان برای Gelato خانگی, ماست منجمد و بیشتر

وجود دارد چند چیز بهتر از savoring یک حرکت شبیه چمچه زنی یا دو تا از طراوت بستنی. اما آن را حتی بهتر از زمانی که شما را درمان شیرین از ابتدا. که راه شما باید توانایی برای آزمایش بی وقفه مختلف با ترکیبات عطر و طعم و حتی ایجاد طراوت, ایتالیایی, gelato یا سالم-ish ماست منجمد.

با وجود آنچه شما ممکن است در ابتدا فکر می کنم شدیدا خامه و شکر را به یک خوشمزه صاف بستنی است که مشکل—اگر البته شما اختصاص داده شده بستنی ساز. این بسیار خوب دستگاه های یخ در مخلوط خود را سریع به اطمینان حاصل شود شما پایان ندارد تا با هر بلورهای یخ و یا بیش از حد هوا تمام در حالی که شلاق آن را به پوست قوام.

آماده برای شروع اهدای? ما pored از طریق تمام سازندگان بستنی در آمازون و انتخاب چهار نفر از بالاترین کیفیت ماشین آلات. بهترین بخش ؟ با تشکر از دوست خوب ما برق این مدل انجام تمام کار را برای شما بنابراین شما فقط می توانید به نظاره نشست و صبر کنید برای بستنی خود را.

1. Cuisinart Ice Cream و Gelato ساز

اگر شما ولع مصرف سادگی Cuisinart ice cream و gelato ساز ارائه می شود. مجهز به دو مخلوط به پایان می رسد و تجاری درجه کمپرسور این بدون سر و صدا دستگاه می تواند بوسیله اسباب گردنده از 1.5 لیتر خامه غنی gelato, طراوت, èñ یک یا کلاسیک بستنی در حدود 60 دقیقه است. به مطمئن شوید که شما در رسیدن به سازگاری کامل دستگاه ویژگی های بسیار خوب تایمر شمارش معکوس است که شما را مطلع خواهد کرد زمانی که شما دسر آماده خوردن است. بستنی ساز نیز می آید با یک کتاب دستور العمل است که بسته بندی شده با انواع طعم های مختلف برای اطمینان از شما دریافت بیشتر از دستگاه.

مزایا: در $260 پاپ این دستگاه نشان دهنده ارزش بزرگ به ویژه هنگامی که شما در نظر تمام بستنی پیمانه نیم لیتری شما دیگر نیاز به خرید.

منفی: آن را به تولید حداقل مقدار بستنی از این مدل در این لیست است.

Cuisinart Ice Cream and Gelato Maker

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $256.99

2. سفید کوه بستنی ساز

در حالی که این بستنی ساز است قطعا قدیمی مدرسه, زیبایی, مکانیک خود را ، بسته بندی قدرتمند از 12000 دور در دقیقه موتور الکتریکی آن می تواند بوسیله اسباب گردنده متناوب 6 لیتر بستنی فقط در 20 تا 40 دقیقه است و مناسب برای جمع های خانوادگی یا جشن تولد. با تشکر از دستگاه سه گانه حرکت اقدام ادم خودنما سیستم هر دسته از بستنی شما ایجاد خواهد شد که کاملا صاف قوام و اگر شما نمی خوردن که این همه قوطی فلزی همراه با تطبیق درب برای ذخیره سازی آسان. طراحی به خودی خود بسیاری از سرگرم کننده بیش از حد. صنایع از جدید انگلستان کاج چوب آن دارای یک یابم کشور احساس می کنید.

مزایا: آن را می توانید بوسیله اسباب گردنده از مقادیر زیادی از بستنی در چشمگیر سرعت.

منفی: این طرح می تواند یک کمی بیش از حد kitsch برای برخی از.

White Mountain Electric Ice Cream Maker

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $278.86

3. Whynter بستنی ساز

Whynter بستنی دستگاه طراحی شده است برای سیر کردن خود را اهریمنی هوس سریع و هوشمند با ارائه 1.6 لیتر با کیفیت بالا بستنی در 30 دقیقه یا کمتر. مانند تمام چهار مدل در این لیست خود شامل بستنی ساز قدرتمند ساخته شده در کمپرسور که به معنی شما لازم نیست به اتلاف وقت و انرژی قبل از انجماد کاسه و یا مخلوط. و هنگامی که هر دسته ای آماده تایمر به طور خودکار خاموش کردن موتور برای جلوگیری از یخ کرم خود را از انجماد جامد. بستنی ساز نیز دارای یک کاسه قابل جابجایی و بوسیله اسباب گردنده تیغه اجازه می دهد تا برای واقعا زحمت تمیز کردن.

مزایا: روشن درب معنی است که شما می توانید بستنی خود را به ثمر می آیند.

منفی: آن را گراز کمی از فضا بر روی سانتریفیوژ.

Whynter Ice Cream Maker

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $325.00

4. Lello Musso پلا دسر ساز

پس از آن ساخته شده توسط ایتالیایی ها شما می توانید اعتماد که Lello بستنی ساز ارائه خواهد شد لذیذ بستنی و شربت و البته gelato. مطمئن شوید که آن را گران انتخاب کنید اما برای بستنی هنردوستان با استانداردهای سخت این دستگاه است که قطعا ارزش آن است. یابو قادر است از گردونه خارج تا 60 لیتر بستنی در یک ساعت یا دو لیتر در کمتر از 20 دقیقه. کامل هنگامی که شما نیاز به یک بستنی رفع سریع. به نظر می رسد عاقلانه آن را نگه می دارد چیزهای زیبا کلاسیک با یک پوسته فولاد ضد زنگ و تیغه آن نیز افزایش دوام آن.

مزایا: این ساخته شده است برای یک عمر گذشته.

منفی: قطعا در پایان pricier طیف با یک صفر بیشتر از مدل های دیگر در این لیست است.

 Lello Musso Pola Dessert Maker

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $1,199.99

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im