عسل دب اکبر یکی از آن ظروف آشپزخانه است که به نظر می رسد به عنوان اگر آن را از یک کتاب تصویری کودکان. اما با وجود آن رمان ظاهر دب اکبر است که در واقع یک ابزار بسیار مفید. این اجازه می دهد تا شما را به نم نم باران عسل بیش از مواد غذایی خود را بدون گرفتن دست خود را مهم. البته دب اکبر است و نه فقط محدود به عسل. همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به قطره ای دیگر جلال چسبناک چیزهایی مانند شربت کارامل و مربا.

همچنین به عنوان شناخته شده عسل wands یا چوب dippers به طور معمول اندازه گیری حدود 6 اینچ طول دارد. در انتهای آنها یک سر پیازی با متمایز شیار است که کار برای جمع آوری عسل از شیشه و پراکنده آن را به طور مساوی در بالای مواد غذایی خود را. این dippers آمده در طیف وسیعی از مواد مختلف از چوبی سنتی به مدرن فولاد ضد زنگ, بنابراین شما قادر به انتخاب یک ملاقه که به بهترین وجه مناسب آشپزخانه خود را. اینجا ما به گرد چهار نفر از بهترین عسل dippers در آمازون است که مطمئن شوید که برای آوردن کمی شیرینی به زندگی خود را.

1. به طور طبیعی Med چوب زیتون عسل دب اکبر

اگر شما پس از یک سنتی چوبی عسل, دب اکبر, شما نمی توانید به گذشته به طور طبیعی Med 6 اینچ طراحی شده است. این صنایع از چوب زیتون بنابراین هر دب اکبر را به یک الگوی منحصر به فرد بسته به نوع دانه چوب. با تشکر عمیق خود را شیار عسل را بسته بندی کردن در اطراف دب اکبر به عنوان شما چرخش آن و آن را بسیار کمتر احتمال دارد به قطره ای از اگر شما به استفاده از یک قاشق. چوب است که به طور طبیعی مقاوم در برابر بسیاری از انواع مختلف باکتری ها اما آن را نیاز به یک کمی بیشتر تعمیر و نگهداری در مقایسه با استیل یا شیشه ای. برای مثال شما نیاز به فصل خود را دب اکبر به گسترش زندگی خود و عملکرد.

Natural Med Honey Dipper

آمازون

خرید در حال حاضر: $7.49

2. فولاد ضد زنگ عسل و شربت دب اکبر

ساخته شده از با کیفیت بالا فولاد ضد زنگ 304, این عسل دب اکبر است که با دوام و قوی به اندازه کافی برای نگه دارید تا برای استفاده روزانه. دهانه آن 6.3 اینچ در طول و ویژگی های شیاردار سر است که متعادل با یک توپ گرد در انتهای مخالف است. پس از فولاد ضد زنگ حرارت, رنگ آمیزی, زنگ و عطر و طعم مقاوم در برابر شما می توانید با استفاده از این ابزار چند منظوره نه تنها نم نم باران, عسل, اما همچنین به شما را به هم بزنید قهوه و چای. براق و انجام نگرفته طراحی نیز به نظر می رسد بزرگ با بسیاری دیگر ظروف آشپزخانه. بهترین از همه دب اکبر را می توان مستقیما در ماشین ظرفشویی پس از استفاده بنابراین شما امن از هر گونه ظروف سرباز یا مسافر چسبنده.

Stainless-Steel Honey and Syrup Dipper

آمازون

خرید در حال حاضر: $8.69

3. HIC عسل و شربت دب اکبر

در 6.5 اینچ این چوبی عسل دب اکبر است که طولانی ترین مدل در این لیست که به معنی آن می توانید به راحتی به پایین حتی عمیق ترین کوزه عسل و رسیدن به تمام مکان های روی حیله و تزویر است که کوتاه قاشق نمی تواند. آن را دستکاری شده از روغن زیتون و چوب و بنابراین آن را بسیار سبک وزن و در عین حال قوی و نخواهد ابتدا سطوح. از دب اکبر سنتی, شبح است که می تواند در خانه در بیشتر کلاسیک مدل دهید آشپزخانه. آن را بزرگ برای نم نم باران, عسل, شربت افرا و ملاس, اما, دوباره, چوب نیاز به یک کمی بیشتر TLC از استیل یا شیشه ای و آن را با دست بشویید. تنها.

HIC Honey and Syrup Dipper

آمازون

خرید در حال حاضر: $7.85

4. Timoo شیشه عسل دب اکبر

اگر شما یک خانه پر از عسل دوستداران ارزشمند گرفتن چند dippers که شما می توانید نگه دارید در چرخش است. این مجموعه شامل دو 6 اینچ dippers است که ساخته شده از شیشه ای جامد. نه تنها این کار را برای طراحی نفیس از ویژگی های اما سطح نچسب نیز فوق العاده آسان برای تمیز کردن. در واقع شما فقط می توانید شستشو dippers با آب گرم. بیشتر چه شیشه ای نخواهد جذب هر گونه باکتری یا بو. البته این dippers کمی شکننده تر از چوب یا فولاد ضد زنگ گزینه های, اما این فقط شما را تشویق می کند به نم نم باران عسل حتی بیشتر دقت کنید.

Timoo Glass Honey Dipper

آمازون

خرید در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im