بهترین قطار سریع السیر برای خانه خود را در نوار کوکتل

چند پایان روز مراسم آرامش بخش تر از آمدن به خانه بعد از یک روز طولانی و نشستن با کوکتل های مورد علاقه خود. و ظروف شما انتخاب می کنید ممکن است تقریبا به عنوان مهم به تجربه به عنوان نوشیدنی خود را. اگر شما در حال مخلوط کردن هر دو مواد تشکیل دهنده شما باید برای رسیدن به یک قطار سریع السیر شیشه ای. به عنوان مثال نام آن بلندتر و بیشتر در سیلندر به شکل شیشه ای اجازه می دهد تا برای یک تعادل خوب از یخ روح و آب. مناسب برای نوشیدنی مانند خونین مری جین & تونیک, Mojito, و بیشتر, قطار سریع السیر, عینک خود را کوکتل ارائه آن را سزاوار است.

حتی بهتر, شما لازم نیست که به قربانی سبک برای ماده وقتی که می آید به انتخاب حق قطار سریع السیر شیشه ای. در زیر چهار آمازون گزینه های است که هر دو ویترین خانه خود را mixology مهارت ها و کوکتل های مورد علاقه خود را به عنوان خوشمزه به عنوان همیشه.

1. یکنوع بازی ورق قطار سریع السیر, عینک, مجموعه

یکنوع بازی ورق را قطار سریع السیر طراحی شده است در سبک کلاسیک و سنتی است که با تمرکز بر ظریف صنعتگری بالاتر از همه. با طراحی مینیمالیستی آن خالص کریستال شیشه ای قابل توجه است خطوط عمودی که با ارائه یک غنی و بافت با کیفیت شما می توانید در حالی که شما لذت بردن از نوشیدنی خود را. علاوه بر این شیشه فقط احساس می کند کاملا متعادل در دست خود را که باعث می شود آن را آسان به نگه دارید در حالی که شما لذت بردن از گفتگو با دوستان پس از یک روز طولانی است.

مزایا: طراحی سنتی در خور هر گونه کلاسیک کوکتل.

منفی: اگر شما به دنبال برای ایجاد یک بیانیه با عینک تان این نیست برای شما.

Baccarat Highball Glasses Set

خرید در حال حاضر: $211.75

2. Waterford, Lismore الماس قطار سریع السیر شیشه ای مجموعه

این مجموعه از دو قطار سریع السیر از واترفورد را لیسمر مجموعه در حال مرتفع باور نکردنی خود را در جزئیات. منشوری کاهش کمک به تقویت های موجود در واترفورد لمس برای ایجاد یک شیشه ای که فقط به نظر می رسد خوب صرف نظر از اینکه آن را به یک نوشیدنی در آن است. که برابر با بخشی از بیانیه و قابلیت های پخته شده را به خیلی از لیسمر مجموعه که باعث می شود آنها یک گزینه شما همیشه می خواهید به شکستن وقتی که می آید به ساخت یک نوشیدنی است که همچنین تحت تاثیر قرار دادن دوستان است.

مزایا: بصری قابل توجه طراحی شده است.

منفی: این مجموعه می آید در twos بنابراین ممکن است نیاز به سرمایه گذاری در بیش از یک جفت.

Waterford Lismore Diamond Highball Glass Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $114.98

3. Waterford, ظرافت قطار سریع السیر شیشه ای مجموعه

در حالی که آنها نمی از ویژگی های عمیق جزئیات این Waterford, عینک ساخته شده با وزن پایین به احساس غنی و لوکس در دست خود را در حالی که شما نوشیدن از آنها. نه تنها آنها را نگه دارید و نوشیدنی های مورد علاقه خود خوب و منظمی (فقدان جزئیات در واقع اجازه می دهد تا شما را به دیدن نوشیدنی خود را واضح تر) این عینک همچنین می تواند فقط به عنوان به راحتی به عنوان یک شیشه آب پس از طراحی بسیار ساده است. که تطبیق پذیری اضافه شده می تواند در مفید آمده است هنگامی که سرگرم کننده برای گروه های بزرگ و یا زمانی که شما می خواهید به برخی از خوب آب برای یک خانه ساخته شده تاریخ شام.

مزایا: همه کاره برای تعداد مختلف استفاده می کند.

منفی: برخی از افراد ممکن است بخواهید یک شیشه که کمی بیشتر در چشم ظاهر.

Waterford Elegance Highball Glass Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $60.00

4. مارکی قطار سریع السیر, عینک, مجموعه

بخشی از Waterford, ارزش های مجموعه, این قطار سریع السیر از مارکی هستند و باور نکردنی گزینه برای کسانی که به دنبال ساز و برگ تمام سبک از انتخاب شیشه ای all in one از بین بردن. یک خرید تک شما را به سادگی برای مهمانی های شام و یا برای داشتن چند نفر از دوستان قبل از اینکه شما سر کردن برای شب. این بافت تقریبا آناناس-مانند جزئیات در پایین نه تنها باعث می شود برای یک بازی سرگرم کننده اما زیبایی می دهد دست خود را در یک محل به طور طبیعی استراحت در حالی که شما جرعه در این نوشیدنی است. در یک دست نمی تواند ارزش آنها نادر محصول است که فقط هر دو به نظر می رسد و احساس می کند بزرگ است.

مزایا: مجموعه ای از چهار فراهم می کند جزئیات خوب.

منفی: قطعا ست.

Marquis Highball Glasses Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $42.02

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر