بهترین دست مخلوط کن به مخلوط مواد تشکیل دهنده خود را به کمال

بار وجود دارد که یک پردازنده مواد غذایی و یا یک اندازه مخلوط کن فقط مناسب نیست. برخی از مشاغل نیاز به یک کمی بیشتر ظرافت و برخی از مردم ترجیح می دهند برای انتقال انواع مایعات از یک کشتی به یکی دیگر از افزایش خطر نشت در طول راه. برای تکمیل وظایف (sans بی پاکسازی) سعی تأمین انرژی تا یک دست مخلوط.

به طور معمول تشکیل شده با ضخامت رسیدگی و فولاد پایان دست بلندر ارائه مهارت و چابکی از یک میکسر دست melded با خرید قدرت یک پردازنده مواد غذایی. همیشه می خواستم به نوبه خود یک گلدان پر از روستایی سبزیجات به خامه سوپ ؟ به سادگی به تبادل نظر و به نوبه خود در دست مخلوط برای تبدیل این مخلوط را در یک ابریشمی امولسیون. چگونه در مورد تان شدیدا از روح میل کرم? با استفاده از مخلوط کن برای جلوگیری از مچ دست-خسته کننده بدون هیچ زحمتی با استفاده از یک ماهوت پاک کن زدن و یا تجهیزات سنگین. نیاز به یک راه بهتر برای دبستان صبح خود را چرب ؟ دست مخلوط کن با این نسخهها کار برای که بیش از حد.

درخشان multitaskers دست بلندر اغلب یک بیت از یک سرمایه گذاری به عنوان به خوبی. به همین دلیل چیدن راست یک کلید است. اینجا ما به گرد ما چهار میدارد موجود در آمازون است.

1. Smeg Hand Blender

Smeg دیده است یک تجدید حیات در سال های اخیر به لطف charmingly سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل. آن دست مخلوط ساخته شده است با همان زیبایی و مشخصات آن را به بالا. بازوی فولاد ضد زنگ و تیغه های ویژه مهندسی با منحصر به فرد FLOWBLEND سیستم است که به سرعت در حال نوردد مواد غذایی را از طریق پس از آن آثار موثر و در دست نیست بزرگ بیت است. واقعا کار سختی سعی کنید با استفاده از توربو تنظیم برای ایجاد یک بسیار نرم و پوره از فقط در مورد هر چیزی. اما نگران نباشید—آن را کندتر تنظیمات برای ظریف تر برنامه های کاربردی بیش از حد.

جوانب مثبت: آن را به یک قدرتمند 700 وات قادر به دست زدن به فقط در مورد هر کار.

منفی: این priciest مدل در لیست ما است.

Smeg Hand Blender

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $129.95

2. Braun Multiquick Hand Blender

با براون دست, ماشین مخصوص مخلوط کردن ممکن است به جای تعداد زیادی از ابزار در آشپزخانه خود را. مجهز به ماهوت پاک کن زدن هلی کوپتر کوچک و 20 اونس ظرف آن می توانید بدون زحمت شلاق خامه و پوره سبزیجات ریشه ای و ساییدن میوه های یخ زده برای مخلوط. آن نرم-گرفتن دسته ارگونومیک طراحی منحنی با تکنولوژی خاص فراهم می کند که قدرت بیشتر بسته به اینکه چگونه محکم آن را درک. منحصر به فرد بل به شکل جراحی ترکیب شفت ایجاد یک مینی گرداب به اطمینان حاصل شود هر ذره از مواد غذایی است که در اجرا از طریق تیغه های آن به صورت مسطح نتایج ممکن است.

مزایا: یکپارچه هوشمند سرعت فن آوری اجازه می دهد تا برای کنترل دقیق.

منفی: هر کاربر ممکن است بخواهید به لوازم جانبی اضافی.

Braun Multiquick Hand Blender

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $79.94

3. KitchenAid ملکه قلب Hand Blender

KitchenAid یکی از قابل اعتماد ترین نامها در آشپزخانه به یک دلیل: محصولات خود را ارائه. این limited-edition ملکه قلب ها دست بلندر طراحی شده بود با یک گیلاس پر جنب و جوش قرمز رنگ را به جشن می گیرند با نام تجاری سالگرد 100. 8-inch ترکیب بازو با استفاده از S-شکل تیغه را به حرکت غذا از طریق آن فیدر و به سرعت پوره آن است. حتی اگر شما با استفاده از این ابزار غوطه ور در یک قابلمه یا ماهی تابه آن را همراه با خود ترکیب شیشه است که اجازه می دهد تا برای آسان اندازه گیری و تمیز کردن.

جوانب مثبت: آن را با سه فنجان ترکیب شیشه و درب.

منفی: این مدل تنها دارای سه حالت تنظیم سرعت که ممکن است ارائه انواع اندازه کافی.

KitchenAid Queen of Hearts Hand Blender

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $54.99

4. Cuisinart هوشمند چوب Hand Blender

Cuisinart را در دست بلندر یک نرم و صاف کردن فولاد براق و خارجی همراه با چندین افزودنی از جمله یک ماهوت پاک کن زدن هلی کوپتر و 16 اونس بشر. این مدل دارای دو سرعت و یک موتور 200 وات ساخت در میان قدرتمند کمتر در رتبه بندی است. اما آن به خوبی طراحی شده بازو و تیغه های تیز هنوز هم سریع کار بسیاری از آشپزخانه های کوچک و وظایف و حتی ساخت چیزهایی مثل ظریف meringues.

مزایا: فولاد ضد زنگ مسکن باعث شده تا این مدل یکی از با دوام تر میدارد.

منفی: این مدل تنها دارای دو سرعت.

Cuisinart Smart Stick Hand Blender

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $71.99

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im