بهترین های شیشه ای ظروف پخت برای کیک, لازانیا, و بیشتر

هر آشپز گواهی خواهد داد که خوب پخت غذا است که ارزش و وزن خود را در غذای مرکب از گوشت وارد. از لازانیا و enchiladas به کیک های شکلاتی و cobblers این چند منظوره اسب های کاری می تواند مقابله با آرایه ای از وظایف و نشان دهنده ارزشمند بخشی از آشپزخانه خود را در آرسنال است.

گاهی اوقات به عنوان غذای مرکب از گوشت وارد, ظروف و یا کباب تابه ظروف پخت می آیند در بسیاری از اشکال و اندازه اما اغلب مستطیل شکل و حدود 13 9 اینچ است. مواد عاقلانه, آنها اجرا حیطه از سرامیک به شیشه. شیشه ای گزینه خوبی است آن را به عنوان اجازه می دهد تا شما به راحتی نظارت بر هر ظرف در طول فرایند پخت و پز. برای مثال شما می توانید بررسی کنید که چگونه خود را blondies’ پوسته قهوه فقط با در نظر گرفتن یک squizz از طریق شیشه ای.

اما آن را به عنوان ساده به عنوان چیدن هر ظرف. شما نیاز به انتخاب بین شیشه و شیشه ای بوروسیلیکات شیشه ای کار کردن که آیا شما می خواهید یک درب یا نه و تصمیم بر این نسبت درست. به شما کمک کند ما سرپرستی چهار نفر از بهترین های شیشه ای ظروف پخت در آمازون برای اضافه کردن به مجموعه وسایل آشپزی.

1. Simax روشن مستطیل شیشه ای سرخ

Simax 5 لیتر ظرف پخت ساخته شده از ضد خرد بوروسیلیکات شیشه ای است که می تواند مقاومت در برابر درجه حرارت شدید اعم از -40 درجه فارنهایت به 542 درجه فارنهایت است. آن را به مراتب بیشتر مقاومت در برابر شوک حرارتی از شیشه بنابراین شما می توانید حرکت خود را ظرف مستقیما از فر به فریزر یا یخچال بدون هیچ گونه نگرانی در مورد آن ترک خوردگی. اندازه گیری 16.5 11 اینچ آن را سخاوتمندانه 5 لیتر ظرفیت ساخت این بزرگترین گزینه در این لیست است. که باعث می شود آن مناسب برای پخت بزرگ حیوانات مورد استفاده و یا دسته ای از دستور العمل پخت و پز. بهترین بخش ؟ اگر شما لازم نیست خود را به پایان برساند ظرف شما می توانید پاپ مانده مستقیم در فریزر و آنها را آماده برای مایکروویو زمانی که اعتصاب غذا است.

مزایا: شما لازم نیست که به استرس در مورد تغییرات ناگهانی درجه حرارت با تشکر آزمایشگاه-کلاس شیشه ای بوروسیلیکات.

منفی: بخش قابل توجهی ظرف می تواند یک کمی بیش از حد بزرگ برای برخی از.

Simax Glass Roaster

آمازون

خرید در حال حاضر: $24.99

2. پیرکس اصول 3 لیتر شیشه ای ظرف پخت

پیرکس دارای شهرت برای تهیه hardwearing و مقرون به صرفه وسایل آشپزی و پخت این غذا از این قاعده مستثنی است. گردد از سودا-آهک شیشه این ماشین ظرفشویی, یخچال, مایکروفر و فر و امن است. شیشه ای نیز غیر متخلخل بنابراین آن را نمی خواهد خیس کنید تا طعم و یا لکه. مناسب برای پیک نیک و یا potlucks این ظرف می آید با یک تطبیق درب پلاستیکی—BPA رایگان است—خواهد کرد که جلوگیری از هر گونه میگذرد و یا نشت در حالی که شما در حال حمل و نقل موضوعات خود را. پوشا 13.2 توسط 8.9 اینچ آن دارای 3 لیتر ظرفیت است و ایده آل برای پخت گوشت یا مک و پنیر.

مزایا: پیرکس یک محاکمه و درست با نام تجاری.

منفی: پس از آن را ساخته شده از سودا-آهک شیشه ای, این غذا بیشتر در معرض شوک حرارتی از بوروسیلیکات شیشه ای طرح.

Pyrex Basics Glass Baking Dish

آمازون

خرید در حال حاضر: $25.19

3. لنگر هوکینگ شیشه ای ظروف پخت

چه بهتر از دو شیشه ظروف پخت? دو دوره — به ویژه هنگامی که آنها هر دو در اندازه های مختلف و می تواند مقابله با وظایف مختلف. این مجموعه شامل 2 لیتر و 3 لیتر شیشه ای ظرف پخت که هر دو ساخته شده از قوی شیشه ای است که در مایکروویو, اجاق گاز, یخچال و فریزر امن است. بزرگتر ظرف بزرگ است برای خوش طعم وعده های غذایی مانند enchiladas و پای چوپان در حالی که کوچکتر خود همراه می تواند رسیدگی به رفتار شیرین مانند کیک های شکلاتی و cobblers. دو غذاهای همچنین نشستن به راحتی در داخل یک دیگر برای ذخیره سازی آسان.

مزایا: این دو ماشین ظرفشویی امن است که باعث می شود تمیز کردن یک نسیم است.

منفی: مجموعه شیشه ای ساخت و ساز باعث می شود آن را کمتر با دوام تر از آن بوروسیلیکات شیشه ای رقبا.

Anchor Hocking Glass Baking Dishes

آمازون

خرید در حال حاضر: $26.06

4. OXO 3 لیتر شیشه ای ظرف پخت

اگر شما یک آشپز که باقی مانده—که نمی کند ؟ —این ظرف پخت برای شما. آن گردد از با دوام شیشه ای بوروسیلیکات که بدان معنی است که شما دیگر نیاز به انتقال باقی به ظرف جدید. شما به سادگی می توانید حرکت خود را ظرف مستقیما از فر به یخچال یا فریزر بدون خرد شیشه ای. پس از آن زمانی که شما آماده برای دور دو پاپ آن را مستقیما در مایکروویو برای گرم کردن. اندازه گیری 13 توسط 9 اینچ, آن را می توانید نگه دارید تا 3 لیتر و مجهز به دسته بزرگ که راحت نگه دارید. همچنین می آید با یک درب برای حمل و نقل آسان و ذخیره سازی.

مزایا: این همه در یک طراحی به شدت کاهش می دهد تعدادی از غذاهای شما باید برای تمیز کردن.

منفی: این بزرگ دستگیره آیا این ظرف پخت کمی حجیم تر از دیگران در این لیست است.

OXO 3-Quart Glass Baking Dish

خرید در حال حاضر: $19.99

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im