بهترین سیر سرخ به ایجاد کاملا پخته لامپ

سیر است که واقعا یکی از فوق العاده ترین چیز برای خوردن. نه تنها آن است که بسته بندی شده با آنتی اکسیدان ها است که محافظت در برابر آسیب سلولی و پیری—چه کسی دوست ندارد که ؟ —آن را تند و عطر و طعم متمایز است که ضروری است برای یک آرایه وسیعی از غذاهای خوش طعم. در حالی که آن را به طور معمول خرد خرد کرده و یا قطعه قطعه برشته کردن سیر خود را طول می کشد آن را به یک کل جدید خوشمزه سطح.

پخت سیر در درجه حرارت بالا اجازه می دهد تا آن قند طبیعی به caramelize و ایجاد یک شیرین تر و غنی تر مشخصات عطر و طعم. سیر بو داده به مراتب کمتر نیش می زنند از سیر خام و بسیار راحت تر هضم می شوند. به علاوه برنامه های خود را بی پایان هستند—شما می توانید خوردن کاراملی میخک خود به خود آنها را از mash up و گسترش آنها را بیش از نان ترد به آنها اضافه کردن به نرخهای پایین و یا استفاده از آنها در غذاهای پاستا.

به اطمینان حاصل شود که شما طبخ هر لامپ به درستی آن را به بهترین استفاده از یک اختصاص داده شده سیر سرخ. این بسیار خوب مفتولهای به طور کلی نگه دارید سه تا چهار لامپ در یک زمان و طراحی شده به قهوه ای سیر به طور مساوی.

آماده برای دریافت برشته? ما گرد چهار نفر از بهترین سیر سرخ در آمازون برای اضافه کردن به آشپزخانه خود را در آرسنال است.

1. فاکس اجرا Terra Cotta سیر بیکر

گردد از محاکمه و درست terra cotta این 7 اینچ سیر سرخ بزرگ برای پخت خدمت و حتی ذخیره سازی لامپ های خود را. به لطف متخلخل unglazed درب سیر خواهد caramelize سادگی بدون همیشه خشک شدن. شما می توانید متناسب با چهار یا پنج لامپ در سرخ و آن را سازگار با هر دو همرفت و اجاق های مایکروویو. سیر شکل رسیدگی خواهد شد اجازه می دهد شما را به راحتی باز سرخ و می افزاید: لمس شخصیت.

مزایا: آن همراه با جایزه کتاب دستور العمل است.

منفی: شما نیاز به شستن این طراحی با دست است.

Fox Run Terra Cotta Garlic Baker

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $32.97

2. Rachael Ray Cucina, ظروف سفالین سنگ نما سیر سرخ

با منحصر به فرد سیر شکل لامپ هیچ اشتباه وجود دارد که این چه تدبیر طراحی شده است برای انجام این کار—کباب سیر ، متوسط 4.5 اینچ terra cotta سرخ می تواند مناسب یک تا دو لامپ و استفاده در هر یک از مایکروفر و یا فر تا 450°F. داخل روشن و ماندگار لعاب را تضمین می کند سیر نمی خواهد چوب به پایین و از آن نیز بسیار آسان برای پاک و تمیز. بهترین از همه, شما می توانید یک جفت سرخ با بقیه Rachael Ray را Cucina غذاخوری.

مزایا: این گزینه کم هزینه در این لیست و نشان دهنده ارزش بزرگ است.

منفی: پس از آن کمی کوچکتر این سرخ نمی تواند بهترین گزینه اگر شما در حال رفتن برای مقدار.

Rachael Ray Cucina Stoneware Garlic Roaster

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $20.00

3. ساسافراس SuperStone سیر سرخ

طراحی شده به صورت واقعی سیر شیطانهای این سیر سرخ مناسب می تواند تا شش سر سیر است و تا کنون بزرگترین مدل در این لیست است. اندازه گیری 7.5 اینچ, سرخ است ساخته شده از ساسافراس امضا “Superstone.” این unglazed سنگ طبیعی همراه با سرخ شکل اجازه می دهد هوا به گردش در اطراف لامپ به صورت یکنواخت برشته, در حالی که همچنین تنظیم رطوبت. در بالا از آن خنثی سنگ است و مطمئن را با توجه به هر سبک ،

مزایا: شما می توانید کباب مقادیر زیادی از سیر را در یک زمان.

منفی: این unglazed سنگ ممکن است کمی سخت تر برای تمیز کردن.

Sassafras SuperStone Garlic Roaster

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $20.13

4. TAGCO برقی سیر سرخ

هنگامی که زمان از جوهر تبدیل به الکتریکی است. Tagco الکتریکی سرخ می تواند بوسیله اسباب گردنده از سه impeccably بو داده سر از سیر در کمتر از 30 دقیقه. که حدود نیمی از این مقدار از زمان آن طول می کشد به طور منظم در یک فر. آن را به آسانی به عنوان قرار دادن سیر در انفصال مثل آتش جام و با فشار دادن یک دکمه. و پس از پلاستیک جام ظرفشویی, پاک کردن یک نسیم است.

مزایا: آن را بسیار سریعتر از برشته در فر و بسیار آسان برای تمیز کردن.

منفی: آن را در پایان pricier طیف.

TAGCO Electric Garlic Roaster

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im