بهترین فرانسوی کوره به بالا بردن پخت و پز خود را

هنگامی که شما در رسیدن به یک سن خاص, پخت و پز شروع می شود به فرماندهی یک محل برجسته تر در زندگی خود را. به عنوان کنجکاوی و ذائقه گسترش در اندازه گیری برابر مردم نگاه را امتحان کنید و از نو خلق کردن مزه فوق العاده وعده های غذایی از آسایش خود را از فضاهای. اغلب کسانی که وعده های غذایی نیاز به یک اجاق گاز برای تولید مثل.

فرانسه کوره ها یکی از متنوع ترین و مهم تر ابزار شما می توانید در پخت و پز خود را آرسنال. مینا-چادری گلدان یک آهن داخلی است که نگه می دارد تا به استفاده مکرر در حالی که ارائه بی نظیر و حتی حرارت توزیع در سراسر که باعث می شود آنها را برای تفتآبپزی کاهش گوشت, ساخت, سوپ, پاستا, و بیشتر. به علاوه که دشوار ساخت و ساز به معنی آنها می توانند از هر stovetop به فر و بدون شکستن عرق.

در استفاده برای چند دهه, فرانسوی, کوره های بالا بردن سرعت پخت و پز خود را به یک سطح جدید و باز کردن پخت و پز خود را به عرصه خوشمزه امکانات جدید. در اینجا چهار نفر از مورد علاقه ما در آمازون در حال حاضر.

1. Staub, فرانسوی, فر

با طراحی بسیار ناچیز است, این Staub, فرانسوی, فر است که ریشه در طبقه فرانسوی آشپزی فرهنگ است. فر را گنبدی شکل Chisteria درب کمک می کند تا به ارائه اضافی کوک توانایی تغییر خوشه اجازه می دهد رطوبت به آبشار از پایین درب خود را. این روش ترجمه برای شاداب و لطیف خورش و گوشت. حتی بهتر از آن چدن ساخت و ساز باعث می شود آن را آسان برای پاک کردن پاک کردن زمانی که شما با آن انجام می شود.

مزایا: کمک می کند تا غذاهای آبدار حتی حساس تر است.

منفی: برخی ممکن است می خواهم یک بزرگتر فر.

STAUB French Oven

آمازون

خرید در حال حاضر: $179.95

2. Landhaus, فرانسوی, فر

برای کسانی که فقط شروع به گرفتن عادت کرده اند به کوره این گزینه از Landhaus است هوشمندانه با ارزش است که به معنی شما می توانید بسیاری برای کمی. در 4.6 لیتر وجود دارد بیش از اندازه کافی فضا برای انواع خورش و کباب, پس از آماده شدن در یخچال برای تعداد زیادی از باقی مانده. البته چدن ساخت و ساز به معنی آن می تواند مورد استفاده بر روی اجاق گاز و فر و بدون نگرانی, اما آن را نیز امن برای استفاده در انواع سطوح (برق و گاز و غیره.) بدون نگرانی. و به عنوان یک جایزه اضافه شده از آن می آید با هر دو جامد-برنج و فولاد ضد زنگ دکمه بنابراین شما می توانید آن را چگونه شما می خواهم.

مزایا: عالی ارزش خرید برای کسانی که فقط شروع است.

منفی: برخی ممکن است بخواهید حتی بزرگتر فر.

Landhaus French Oven

خرید در حال حاضر: $99.99

3. Cuisinart فرانسوی فر

بزرگ پخت و پز مشاغل تماس برای اندازه گلدان به بازی اما آن را ایمن می گویند این فر از Cuisinart بیشتر ارائه می شود. متناوب 7 لیتر وجود دارد بیش از اندازه کافی اتاق برای تغذیه یک خانواده کامل و یا با هر آنچه که شما برنامه ریزی شلاق تا. دستگیره ها به اندازه کافی گسترده به ارائه یک محیط امن و محکم گرفتن زمانی که کشیدن و قرار دادن گلدان در داخل و خارج از فر در حالی که غنی لعاب بیرونی غنی آبی است که روشن خواهد شد تا هر آشپزخانه.

مزایا: تعداد زیادی از اتاق را به طبخ.

منفی: نه هر طبخ خواهد شد نیاز به یک قابلمه بزرگ این.

Cuisinart French Oven

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $129.95

4. Le Creuset, فرانسوی, فر

برای بیش از یک قرن نام تجاری فرانسه Le Creuset شده است که استاندارد طلا برای کوره ها به عنوان وسایل آشپزی نام تجاری تولید اولین کابلها وسایل آشپزی آهن. طولانی شناخته شده برای استحکام و دوام چدنی ساخت و ساز کمک می کند تا به حفظ و توزیع یکنواخت گرما در سراسر گلدان. گلدان احساس می کند به خوبی به عنوان آن به نظر می رسد بین گسترده آن دسته ارگونومیک و درب گرفتن. همچنین نور, فرانسوی, فر, ساخت آن آسان به حرکت در اطراف. اگر شما به دنبال برای بهترین بهترین شما آن را پیدا کرده ام.

مزایا: افسانه ای برای یک دلیل.

منفی: توپخانه زیادی برای نام تجاری است.

Le Creuset French Oven

آمازون

خرید در حال حاضر: $359.95

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im