بهترین ماهی خوردگی به شما تلنگر ظریف ترین فیله

وجود دارد چند چیز در آشپزخانه انجام می شود کاملا به عنوان اضطراب آور به عنوان لحظه ای که شما باید به نوبه خود ظریف قطعه از ماهی است. یک حرکت اشتباه است و مناقصه گوشت وتکه به ناخوشایند ظروف سرباز یا مسافر. آن را دقیقا به این دلیل است که غذاهای دریایی اختصاص داده شده ظروف: ماهی کاردک.

طراحی شده با طیف گسترده ای از سر که تهوع نسبت به رسیدگی و فضاهای بزرگ بین شیارهای ماهی خوردگی دارای لبه های نازک مناسب برای لغزش بین یک فیله ماهی قزل آلا و ماهی تابه خود را از انتخاب. در بالا از آن ارائه آنها به اندازه کافی در سطح منطقه به پشتیبانی که فیله تا زمانی که آن را بازگشت به تابه.

در حالی که آن را یک ابزار عالی به اگر شما لذت بردن از جشن گرفتن در آبزیان خوراک ماهی خوردگی در واقع برخی از متنوع ترین turners در اطراف. استفاده از یک فلیپ برگر در طول کباب بعدی خود را و یا استفاده از ابعاد آن به برعکس چندین نیزه مارچوبه همه در یک بار. آنها حتی در کوه در می رم پنکیک برای صبحانه.

ما به گرد ما چهار مدل در آمازون در دسترس بنابراین شما می توانید پخت و پز به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

1. DALSTRONG حرفه ای ماهی کاردک

ساخته شده از لباس های ضد خوردگی و ضد زنگ این کفگیر است که مجهز به یک درجه نظامی رزین فایبرگلاس رسیدگی ارگونومی طراحی شده برای راحتی. با هم, این مواد را به این مدل یکی از sturdiest در لیست ما است. آن لبه جلو به زیبایی زاویه دار و فوق العاده نازک به زحمت لغزش تحت ظریف غذاهای دستکاری و یا آنها را به نوبه خود. به علاوه ذاتی آن انعطاف پذیری به این معنی است که هر آشپز می تواند مانور خوش طعم برش ماهی بدون نگرانی از شکستن آن در دو.

مزایا: پشم شیشه و رزین رسیدگی مهندسی است برای گرفتن با حداکثر راحتی.

منفی: سر انحنای ممکن است بیش از حد شدید برای حمل خاصی بزرگتر مواد غذایی.

DALSTRONG Professional Fish Spatula

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $39.99

2. Lamson آشپز چاک دار ترنر

حال محکم ظروف ندارد به این معنی که بزرگ است. این ترنر یک مثال کامل است. ساخته شده با full-tang ساخت این مدل دارای یک استیل و خوش تیپ روغن گردو دسته ثابت با برنج پرچ شده. نه تنها خوب برای دست زدن به قطعه ماهی آن را نیز به همان اندازه ماهر در کوه در می رم کرپهای قارچ portobello و تعداد بی شماری از سبزیجات است. نازک مشخصات سر آن معنی آن را با این نسخهها کار فقط به عنوان به راحتی در grates از کوره به عنوان نشانی از آن را در یک تابه سرخ.

مزایا: وزن سبک آن باعث می شود برای حمل و نقل آسان.

منفی: این دسته چوبی به معنی این کفگیر را به دست شسته و به طور منظم ،

Lamson Chef’s Slotted Turner

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $30.68

3. Victorinox آشپز ترنر

اندازه گیری 6″ اینچ در طول این عالی ترنر یکی از کوتاه مدل در لیست ما اما کمتر مفید–که فایده است بخشی از نام تجاری راهکار ، این برنامه شامل یک سر جعلی از بالا کربن فولاد ضد زنگ برای تعادل ایده آل از انعطاف پذیری و قدرت آن نیز گسترده اسلات برای ارائه کارآمد زهکشی زمانی که کوه در می رم از مواد غذایی است. آن را به یک لبه نازک و ظریف انحنای که می تواند دزدکی حرکت کردن در زیر crabcake در حالی که آن را سرخ کردن بدون کبودی واضح بیرونی بی ارزش.

مزایا: ابعاد جمع و جور آن را یک انتخاب عالی برای آشپز با دست های کوچک تر و یا کمتر از فضای ذخیره سازی.

منفی: این دسته چوبی نیاز به تعمیر و نگهداری بیشتر از یک رزین نسخه.

Victorinox Chef's Turner

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $24.76

4. مرسر آشپزی جهنم را تحمل ماهی ترنر

مهم نیست که چه وظیفه شما مقابله با ماهی خود را کاردک آن نیاز دارد یک چنگال خوب برای جلوگیری از بی دست و مچ دست خستگی. بر خلاف هر مدل دیگر در لیست ما این طراحی با استفاده از یک غیر لغزش بافت پوشش خود را اداره کند بنابراین شما می توانید دستکاری مهم ترین مواد غذایی با اعتماد به نفس. آن است که سود اضافه شده از جذب 50 درصد کمتر گرما به خنک ماندن مهم نیست که چقدر داغ تابه خود است. یک سر جعلی از فولاد ضد زنگ با دوام است و در عین حال نور کافی مانور هر کجا که شما ممکن است نیاز.

مزایا: ژاپنی فولاد ضد زنگ است که مطمئن شوید که برای آخرین آزمون زمان.

منفی: آن بافت دستگیره ممکن است بیش از حد بزرگ برای برخی از آشپز’ دست.

Mercer Culinary Hell's Handle Fish Turner

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $16.97

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im