بهترین دستگاه های اسپرسو با ساخته شده است در چرخ جدی برای دوستداران قهوه

نیاز به یک تکان خوردن اولین چیزی که در صبح ؟ آن را سخت به ضرب و شتم یک شات اسپرسو در این راستا است. متاسفانه برای دریافت واقعا مو-بالا بردن جام, شما نیاز به پرداخت مراجعه به کافه های محلی خود را. مگر, البته, شما باید یک دستگاه اسپرسو با چرخ ساخته شده.

در حالی که در خانه دستگاه های اسپرسو آمده اند راه طولانی بیش از چند دهه آنها واقعا نمی تواند تکرار کافی شاپ تجربه—مگر اینکه شما با استفاده از تازه زمین لوبیا. خوشبختانه تعداد بیشتری از این آشپزخانه دستگاه با یک چرخ به عنوان بخشی از بسته است. ریختن دانه های خود را از انتخاب در قیف اجازه چرخ اجرای ضربه “دم” و شما باید یک شات است که طعم درست مثل یک ساخته شده توسط خود را مورد اعتماد ترین barista.

بنابراین اگر شما به دنبال یک کافه با کیفیت فنجان جو هر روز صبح و یا فقط می خواهم به خود را ارتقا دهید زمان قهوه ساز و سپس آن را زمانی که شما سرمایه گذاری در یک با کیفیت بالا دستگاه اسپرسو است که می آید با خود چرخ جزء. در اینجا چهار نفر از بهترین در آمازون است.

1. Breville Barista اکسپرس دستگاه اسپرسو

Breville دستگاه اسپرسو فقط در مورد همه چیز که عاشق قهوه می تواند برای بپرسید. این همه در اطراف بسیار عالی قهوه ساز شامل یک ساخته شده در چرخ با یک قیف است که فضای کافی برای یک و نیم کیلو لوبیا. در حالی که ساده چرخ خواهد بود خوب به اندازه کافی از ویژگی های این یکی دارای تنظیمات متعدد و “دوز-کنترل” است که تضمین مطابق عکس هر روز صبح. و اگر بود که کافی نیست, مخفی کیت تمیز نگه داشتن آن خواهد شد به دنبال نام تجاری جدید.

Breville the Barista Express Espresso Machine

آمازون

خرید در حال حاضر

2. ساز دلونگی Dinamica قهوه به صورت خودکار & دستگاه اسپرسو

شک و تردید در مورد در خانه اسپرسو ساز توانایی انجام کار مورد علاقه خود را barista? De’longhi دستگاه قرار داده و نگرانی های خود را به رختخواب. این یک کرگدن است که شما باید به پاک کردن برخی از فضای ضد خاموش اما شما نمی خواهد ذهن بیش از حد هنگامی که شما سعی می کنید آنچه در آن تولید می کند. یک دلیل بزرگ برای این کیفیت بالا دم است ساخته شده است در جراحی با مته سوراخ کردن چرخ است که تضمین می کند که هر فنجان طعم و بوی نفیس. اضافه کردن به جذابیت این واقعیت است که این دستگاه بر خلاف رقبای خود برای تمیز کردن آسان است: دم واحد قابل حمل و سینی چکه ماشین ظرفشویی امن است.

De'Longhi Dinamica Automatic Coffee & Espresso Machine

آمازون

خرید در حال حاضر: $719.96

3. Philips 3200 سری کاملا اتوماتیک دستگاه اسپرسو

در حالی که اسپرسو خود ایستاده آن را نیز پایه ای برای lattes cappuccinos و Americanos. فیلیپس را 3200 سری دستگاه می توانید هر یک از این همراه با یک استاندارد فنجان جو در لمس یک دکمه آن را آسان برای استفاده و تمیز LatteGo شیر سیستم. ساخته شده در سرامیک چرخ تضمین می کند که هر سبک از قهوه درجه حرفه ای—علاوه بر این یک سیستم است که مقدار زیادی از طول عمر به عنوان چرخ دارای دوام را تا 20,000 فنجان اسپرسو.

Philips 3200 Series Fully Automatic Espresso Machine

آمازون

خرید در حال حاضر: $599.00

4. Gaggia Anima قهوه و اسپرسو ماشین

طراحی و درشت اندازه Gaggia را اسپرسو ساز هستند و هیچ چیز برای نوشتن صفحه اصلی درباره, اما این دستگاه عملکرد بدیهی است. این ویژگی آسان برای استفاده و رابط کاربری است که به هیچ وجه نزدیک به عنوان تهدید آمیز به عنوان بسیاری از همسالان خود, ساخت آن آسان برای تازه کار را به یک تازه فنجان اسپرسو. کمک در این کار دوام ساخته شده در سرامیک چرخ واقع در بالای دستگاه. به علاوه قطعات به راحتی می تواند برداشته شود برای تعمیر و نگهداری و یا تمیز کردن.

Gaggia Anima Coffee and Espresso Machine

آمازون

خرید در حال حاضر: $638.62

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>