بپرسید هر عاشق قهوه و آنها به شما بگویم وجود دارد هیچ راهی بهتر برای شروع بعد از نوشیدن یک فنجان گرم جو. اما طرفداران واقعی می دانم که اگر شما واقعا نیاز به رفتن و سپس اسپرسو و تکان خوردن است که همراه با آن راه رفتن است.

محبوب ایتالیایی به روش قهوه است که در آن فشار آب شات از طریق زمین ریز دانه به تولید بیشتر شیر تغلیظ شده به سبک قهوه اطراف بوده است 1880s اما برای بسیاری از آن زمان شما تا به حال برای رفتن به یک کافه برای به دست آوردن یک جام, با کیفیت بالا, اسپرسو. این تغییر در سال های اخیر هر چند به لطف گسترده در دسترس بودن نسبتا جمع و جور برقی-مجهز به ماشین آلات است که اجازه می دهد شما را در نقش خود بیشتر اعتماد barista.

از آنجا که شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به دم خود را اسپرسو. در اینجا چهار دستگاه است که مطمئن هستید که سفر بعدی خود را به کافی شاپ محله شما احساس می کنید کمی کمتر فوری است.

1. Philips 3200 سری کاملا اتوماتیک دستگاه اسپرسو

و همچنین به عنوان یک سبک از قهوه خود را در آن اسپرسو است همچنین یک پایه برای lattes cappuccinos و Americanos. فیلیپس را 3200 سری دستگاه می توانید هر یک همراه با یک استاندارد فنجان قهوه در لمس یک دکمه آن را آسان برای استفاده و تمیز LatteGo شیر سیستم. لوازم خانگی ساز نیز می داند که وجود دارد بیشتر به یک فنجان قهوه خوب از طعم و مزه آن. به همین دلیل آن اسپرسو ساز ویژگی های نام تجاری عطر اضافی سیستم که باعث می شود مطمئن شوید که هر فنجان طعم و بوی درست و مناسب است. همچنین شامل ساخته شده است در 12 گام سرامیک چرخ.

مزایا: کاربران می توانید انتخاب کنید از پنج سبک های مختلف از قهوه است.

منفی: زیبایی فاقد هر گونه حس استعداد ایتالیایی.

Philips 3200 Series Fully Automatic Espresso Machine

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $799.00

2. ساز دلونگی ESAM3300 فوق العاده اتوماتیک دستگاه اسپرسو

به عنوان موثر به عنوان gleaming با تکنولوژی بالا ماشین آلات قهوه ممکن است گاهی اوقات شما فقط می خواهید به سرعت یک اسپرسو. De’longhi مدل شامل همه شیوه ای از ویژگی های برش لبه است, اما با نام تجاری نیز نگهداری چیزهای ساده با ساده دوار و فشار دکمه کنترل پنل. یک زن و شوهر کلیک و تبدیل و اسپرسو در راه است. کمک به سرعت بخشیدن به این روند است که دستگاه “مستقیم به دم” چرخ, که بدان معنی است که شما خواهید بود با بهره گیری از کافئین ثابت خود را در لحظات ریختن لوبیا در. آن را حتی برای تمیز کردن آسان گرفتن نیمی از زمان به مرتب کردن از بسیاری از رقبای خود است.

مزایا: یک برش لبه در عین حال ساده اسپرسو ساز.

منفی: شما باید به چوب به متوسط کباب لوبیا برای بهترین عملکرد چرخ.

De'Longhi ESAM3300 Super Automatic Espresso Machine

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $549.99

3. دورهء زمین شناسی ژوراسیک E8 ماشین آلات اتوماتیک قهوه

وجود دارد در قهوه خانه و پس از آن وجود دارد دورهء زمین شناسی ژوراسیک E8. شرکت هوشمند قهوه ساز است که در مورد به عنوان پیشرفته به عنوان آنها می آیند با یک آرایه از ویژگی های است که خود را از قهوه دم توانایی های به سطح بعدی. آن شش سطح عطر G3 چرخ و نوآورانه پالس استخراج تکنولوژی فرآیند تولید یک فنجان اسپرسو است که هر عاشق قهوه لبخند. و اگر شما می خواهید چیزی بیشتر از آن خوب فوم فناوری به این معنی است که آن را فقط به عنوان قادر به تولید قهوه تخصص مانند cappuccinos و اسپرسو macchiatos به عنوان مورد علاقه خود را در محله کافه.

مزایا: تبدیل آشپزخانه خود را به کامل یک کافی شاپ.

منفی: نیاز به مقدار زیادی از فضای ضد.

Jura E8 Automatic Coffee Machine

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $2,150.99

4. Breville Barista اکسپرس دستگاه اسپرسو

در حالی که بعید است که دستگاه در شاپ مورد علاقه خود را متناسب خواهد شد در آشپزخانه خود را, شما هنوز هم می تواند پیدا کردن یکی که به نظر می رسد مانند معامله واقعی است. Breville را جمع و جور به اندازه کافی برای آشپزخانه شما است اما سبک خاص و استعداد از دستگاه شما به تماشای مورد علاقه خود را barista استفاده کنید. اما Barista بیان نمی کند و فقط نگاه بخشی—آن را نیز می توانید جریمه فنجان قادر به نوبه خود تمام حبوبات را به یک شات اسپرسو در کمتر از یک دقیقه.

مزایا: زرق و برق دار علاوه بر این به آشپزخانه خود را در آرسنال است.

معایب: فاقد ویژگی های دیگر اسپرسو سازندگان.

Breville the Barista Express Espresso Machine

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $699.95

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im