گاهی اوقات پخت و پز خواستار یک لمس ملایم. نمی تواند آن را تمام scalding داغ تابه و سرخ کردن ، ظروف ظریف مانند brûlée کرم کیک پنیر و hollandaise نیاز به همان اندازه ظریف پخت و پز روش شناخته شده به عنوان یک bain-marie.

یک bain-marie است که در اصل یک فانتزی, فرانسوی, راه برای توصیف پخت و پز چیزی در یک حمام آب داغ. این فرایند پاکت مواد با حرارت ملایم و وعده و یکنواخت تر پخت و پز. یکی از ساده ترین راه برای رسیدن به این روش با استفاده از یک تخصصی راه اندازی شناخته شده به عنوان یک دیگ بخار دو. این است که اساسا یک گلدان کوچکتر در بالای دیگری بزرگتر گلدان. بزرگتر گلدان را آب داغ نهفته در درون آن برای انتقال حرارت ملایم به کاسه کوچکتر.

البته شما می توانید خود را به دو دیگ بخار خود را با استفاده از گلدان در خانه, اما خرید یک مجموعه خاص تضمین گلدان خود را متناسب با هم کاملا. در اینجا ما با هم کشیده ما چهار مورد علاقه دو دیگ در آمازون برای کمک به شما در ایجاد یک کامل bain-marie.

1. Mauviel فولاد ضد زنگ Bain-Marie

Mauviel خدمت شده است تا حق بیمه صنایع وسایل آشپزی از سال 1830 و انتخاب Michelin سرآشپزها در سراسر جهان است. این کیفیت بالا bain-marie همچنان که میراث. ساخته شده از فولاد ضد زنگ بازیگران دو دیگ بخار ارائه می دهد برجسته هدایت حرارتی و همچنین به عنوان کنترل توزیع گرما. این بدان معناست که شما هرگز رایت که hollandaise که شما در حال تلاش به شدت به کامل است. این راه اندازی را می توان در تمام سطوح پخت و پز از یک هالوژن stovetop به فر و دستگیره خواهد ماند خوب و خنک در طول استفاده از.

مزایا: آن ساخت بدیع را تضمین می کند شما با استفاده از آن برای سنین.

منفی: این priciest گزینه در این لیست است.

Mauviel Bain-Marie

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $259.95

2. T-fal 3-کوارت دو دیگ بخار

T-fal 3-کوارت دو دیگ بخار به ظرفیت های بزرگتر از بسیاری از رقبای خود است اما ساده برای مانور به لطف ارگونومیک فنلی رسیدگی است. ته ماهی تابه گردد از آلومینیوم نچسب و توان خود را برای همه نوع از دستور العمل های مختلف در حالی که بالا دیگ بخار ساخته شده از فولاد ضد زنگ. با تشکر به درب شیشه ای که متناسب با بالای هر دو گلدان شما می توانید با دقت سازمان دیده بان طول کل فرایند پخت و پز.

مزایا: کل مجموعه ماشین ظرفشویی امن است بنابراین تمیز کردن کاری که با سهولت.

منفی: از آنجا که دو دیگ بخار دارای یک بدنه آلومینیومی شما می توانید استفاده از آن را در کوره القایی.

T-Fal Double Boiler

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $29.99

3. Farberware فولاد ضد زنگ دیگ بخار دو

Faberware 2 لیتر دیگ بخار دو ویژگی های ضخیم آلومینیوم هسته احاطه شده توسط یک فولاد ضد زنگ لایه است که تضمین می کند سریع و حتی گرمایش. آن را سازگار با هر نوع اجاق حتی القایی و هم شیک و با دوام. کلاسیک saucepot دسته ارائه آسان و راحت و امن برای فر 350°F.

مزایا: این القای سازگار است.

منفی: شما محدود به 350 درجه فارنهایت در فر با توجه به دسته.

Faberware Double Boiler

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $39.99

4. همه چادری دو دیگ بخار

همه چادری مترادف با کیفیت و این دو دیگ بخار نشان می دهد که چرا. این برنامه شامل پنج طبقه متصل ساخت و ساز از فولاد ضد زنگ و آلومینیوم و مس آن را وعده داده قابل اعتماد و پخت و پز. 1.5 لیتر قرار است ساخته شده از ظروف غذاخوری پرسلن به آرامی انتقال گرما به هر چه ظریف تشکیل دهنده شما در حال پخت و پز. راه اندازی اجاق امن تا به یک باور نکردنی 600°F است و بهینه سازی شده برای القای.

مزایا: آن می تواند مقاومت در برابر حرارت بسیار زیاد.

منفی: 2 لیتر حجم می تواند بیش از حد کوچک برای برخی از.

All-Clad Double Boiler

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $399.95

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im