بهترین دو بلژیک سازندگان برای پخت و پز خود را بعد صبحانه جشن

چرا فقط یک وفل زمانی که شما می توانید طبخ دو در یک بار ؟ که تفکر پشت اکثر دو بلژیک سازندگان به هر حال که هوشمندانه طراحی شده است بنابراین شما می توانید بریزید و خمیر را به آهن هر دو در یک بار.

چیز خوبی به عنوان وفلس بلژیک شده اند آمریکایی صبحانه اصلی برای چندین دهه است. آنها همیشه در نظر گرفته شده و به خدمت گرفته شود تا با خامه و شربت هر چند که آنها در اصل به عنوان یک خیابان مواد غذایی که شما می توانید غذا خوردن با دست های خود را. در بلژیک, آنها هنوز هم خورده است که راه را برای این روز است. این بود تا سال 1962 نمایشگاه جهانی در سیاتل که وافل بلژیکی معرفی شدند در ایالات متحده است.

اما مهم نیست که چگونه شما را وفلس بلژیک وجود دارد هیچ انکار که آهن ساده ترین راه به آنها را—و دو آهن حتی بیشتر از آن. مخلوط کردن خمیر بریزید و آن را و شما خوب به آن بروید. در اینجا چهار که برای پخت و پز خود را بعد صبحانه جشن.

1. Waring دو وفل ساز

Waring دو بلژیک ساز می تواند جدی و شتم. آن سنگین ساخت و ساز تجاری به معنی آن را به شما در حالی که حتی اگر آشپزخانه شما است کمی گیج کننده باشد. آن را نیز بسیار کاربر پسند با یک نشانگر LED برای زمانی که آن را به اندازه کافی برای پخت و beeping سر و صدا است که نشان می دهد که هر وفل انجام شده است.

مزایا: طراحی جمع و جور آن به معنی آن خواهد مدت زمان طولانی گذشته.

منفی: این نرم افزار درجه ساخت و ساز ممکن است غیر ضروری برای برخی از آشپزخانه.

Waring Double Waffle Maker

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $559.00

2. Cuisinart دو بلژیک ساز

اکثر مردم احتمالا متعلق به یک Cuisinart لوازم آشپزخانه در برخی از نقطه و تجاری دو بلژیک ساز یکی دیگر از یادآوری که چرا این مورد است. آهن می تواند طبخ دو وافل بدون در نظر گرفتن بیش از حد در مقابله با فضای جداگانه با Led روشنایی تا زمانی که هر فرد وفل است که درست انجام شود. شما حتی می توانید تنظیم درجه حرارت به شهوت و میل خود را از طریق یک شستی بسته به اینکه چگونه ترد شما می خواهید خود را وافل می شود.

مزایا: کنترل درجه حرارت دستگیره کاربران امکان می دهد تصمیم می گیرید که چگونه پخته شده آنها می خواهند خود را وافل می شود.

منفی: آن عملی طراحی ممکن است درخواست تجدید نظر به همه.

Cuisinart Double Belgian Waffle Maker

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $99.95

3. سیاه و سفید + دکر وفل ساز

سیاه و سفید + دکر دو بلژیک ساز را کوک دو وافل برای شما بدون هر گونه ظروف سرباز یا مسافر. این نچسب آهن بدان معنی است که شما حتی نمی خواهد که به استفاده از کره یا روغن برای حفظ وافل از چسبیدن به داخل و سینی چکه زیر را حفظ خواهد کرد خمیر را از گرفتن بیش از همه مبارزه. به علاوه آن براق بیرونی سیاه و سفید خوش آمدید تغییر سرعت از معمول فولاد ضد زنگ پایان.

مزایا: این نچسب داخلی و سینی چکه را برای آسان تمیز کردن.

منفی: هیچ Led یا قابل شنیدن هشدار به نشان می دهد زمانی که وفل انجام می شود بنابراین شما باید به تخم چشم از آن.

Black + Decker Rotating Waffle Maker

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $60.65

4. ADLKitchen بلژیک آهن

اگر شما یک خانواده بزرگ به خوراک و سپس ADLKitchen است بلژیک ساز است برای شما. آن را قادر به ایجاد نه تنها دو اما چهار وافل در یک بار, به علاوه 180 درجه چرخش مکانیزم حرکت آهن بنابراین تمام وافل پخته شده به طور مساوی در هر دو طرف. لوازم خانگی سنگین ساخت و ساز در ضمن تضمین طول عمر آن است.

مزایا: طبخ تا چهار وافل در یک بار.

منفی: طول می کشد تا فضای بیشتری نسبت به دیگر آهن است.

ADLKitchen Belgian Waffle Iron

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $349.99

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر