بهترین دیجیتال برای افراد سیگاری, دنده سینه و فراتر از

به تازگی به نظر می رسد مانند سیگار کشیدن گوشت نسبت به رفتن به سرگرمی بسیاری از مردان با مقدار قابل توجهی از زمان و شور و شوق برای پخت و پز. آن را قابل فهم هم به عنوان غنی طعم دودی کاهش می تواند اضافه کردن یک بعد کاملا جدید به خود گوشت. البته نه هر کس زمان برای مقابله با یک سنتی سیگاری—و که در آن دیجیتال افراد سیگاری در آمده است.

طراحی شده برای سهولت استفاده از دیجیتال, افراد سیگاری ارائه یک جایگزین برای کسانی که می خواهند همه سلیقه و شخصیت گوشت دودی اما ممکن است زمان برای سرمایه گذاری در سنتی ، علاوه بر این, دیجیتال, افراد سیگاری به شما ارائه مستقیم کنترل درجه حرارت دقیق تر تجربه سیگار کشیدن.

با چند مرحله ساده تکنولوژی مدرن می تواند کمک به شما استاد پیر-جهان هنر از سیگار کشیدن گوشت. بهترین از همه, با چهار گزینه های عالی زیر هیچ کس می دانم که شما گوشت آمد از دیجیتال سیگاری.

1. کاراکتر-داد و بیداد دیجیتال سیگاری

با 725 اینچ مربع داخلی فضای پخت و پز (از جمله 4 قابل تنظیم قفسه), کاراکتر-داد و بیداد دیجیتال سیگاری ارائه می دهد تا مقدار زیادی از اتاق را برای سیگار کشیدن خود را تلاش. اختصاصی دود جعبه را در هر نقطه از چهار به هفت ساعت به ارزش سیگار کشیدن برای هر آنچه که شما در حال برنامه ریزی در ساخت. و آن دو دیوار ساخت و ساز قفل خواهد شد-در گرما و دود در حالی که های دیجیتال خود را کنترل طول می کشد کار حدسی از تجربه سیگار کشیدن.

مزایا: آسان برای کنترل با مقدار زیادی از ذخیره سازی.

منفی: شما ممکن است هرگز به طور کامل استفاده از تمام است که فضای پخت و پز.

Char-Broil Digital Smoker

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $258.29

2. Masterbuilt دیجیتال سیگاری

این ظریف دیجیتال سیگاری از Masterbuilt زندگی می کند تا به آن اسم. چهار کروم-روکش سیگار کشیدن قفسه پیشنهاد یک مقدار قابل توجهی از فضای ذخیره سازی برای انواع گوشت. دیجیتال کنترل پانل آن را ساده برای تنظیم درجه حرارت. اما standout از ویژگی های است که به راحتی سیگار را اختراع طرف چوب تراشه سیستم است که اجازه می دهد تا شما را به اضافه کردن تراشه های اضافی تا کنون که بدون نیاز به باز کردن درب و اجازه دهید همه گرما و دود.

جوانب مثبت: طرف پشم تراشه سیستم بارگذاری بازی-changer.

منفی: آن دسته از ویژگی های حق بیمه نمی آیند ،

Masterbuilt Digital Smoker

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $249.99

3. Dyna-Glo دیجیتال سیگاری

باور نکردنی ارزش خرید این دیجیتال سیگاری از Dyna-Glo واحد بزرگ است برای کسانی که می خواستم به سیگار کشیدن گوشت اما بیش از حد مرعوب قیمت و روند آن را تمام. Dyna-Glo دیجیتال سیگاری ساده و آسان برای استفاده و حتی شامل یک طرف لودر برای اضافه کردن تراشه های اضافی هنگامی که شما نیاز به ضربه تا چیز درجه یک یا دو. آه و پاکسازی نسیم هم به لطف متحرک چربی و مایع سینی.

مزایا: فوق العاده واحد به آغاز خود دودی-گوشت سفر.

منفی: جوانب مثبت چاشنی ممکن است بخواهید یک مدل با امکانات بیشتر.

Dyna-Glo Digital Smoker

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $171.07

4. برادلی سیگاری سیگاری دیجیتال

ساخته شده از فولاد ضد زنگ داخلی و جراحی اپوکسی خارجی برادلی دیجیتال 4-رک سیگاری روشنایی سریع به طبخ و تمیز. مباهات ذخیره سازی به اندازه کافی اتاق برای دو اندازه بوقلمون, شما باید مقدار زیادی از فضای به طبخ یک درمان خوشمزه برای دوستان و خانواده. سیگاری خود را آسان به جمع آوری و راه اندازی به این معنی که شما خواهید بود در راه خود را به اولین طبخ در هیچ زمان تخت. به علاوه با یک کنترل شده سرد دود تا هشت ساعت شما می تواند اجرای تمام مراحل را با دقت. به عنوان یک پاداش واحد نیز ارائه می دهد فضا برای گوشت قلاب بنابراین شما می توانید دود سوسیس یا تشنجی.

مزایا: سهولت استفاده باعث می شود برای یک ارزش بزرگ است.

منفی: تراشه های چوب در حال لود اختصاص داده شده به یک طرف شوت به جای سیگاری خود را.

Bradley Smoker Digital Smoker

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر