بهترین تزئین چاقو برای ساخت رفتار شیرین مانند یک میلیون دلار

همیشه می خواهید برای ایجاد کامل ورق پوشش بیش از یک لایه کیک ؟ یا هنرمندانه چرخش میل کرم در بالای یک بیسکویت شیرین? آنها ممکن است به نظر می رسد مانند شاهکارهای از رسیدن به یک به طور منظم آشپز خانه, اما وعده ما وجود دارد بدون نیاز به حضور در مدرسه آشپزی برای رسیدن به این نتایج—شما فقط نیاز به تجهیزات مناسب.

تزئین چاقو در آمده تغییرات بی شماری اما هدف همان باقی می ماند: آنها ابزار به طور خاص طراحی شده برای کمک به شما در ایجاد بافت ها و یا برنامه های کاربردی در یک میزبان از غذاهای مختلف. هر چند آنها به شکل مشابه به خود را استاندارد تیغه برش آنها به طور معمول و کسل کننده لبه ها و اغلب با دسر.

های مختلف تکرار همان ابزار فراوانند که می توانید با چیدن یک حق یک چالش است. ما انجام داده ایم برخی از حفاری و آمد تا با ما در چهار مورد علاقه نمونه در دسترس در آمازون است. انتخاب هر یک از لیست به طوری بعدی کیک تولد شما پخت را نگاه حرفه ای و کلاس.

1. OXO 73591 خوب درک جبران شکر و تخم مرغ کاردک

OXO شناخته شده است در حال توسعه ابزار مناسب است که به خوبی در دست انواع آشپز خانه—اولین محصول راحت تر گیاهی پوست, بعد از همه. که همان توجه به گسترش این جبران کفگیر است که نرم و بدون لغزش دسته برای کمک به شما در کنترل شکر و تخم مرغ به عنوان آن را در سراسر لایه از کیک خود را. انعطاف پذیر آن تیغه های فولادی ضد زنگ نیز کمک می کند تا در این زمینه می فرماید: آن را سخت به اندازه کافی برای گسترش موثر اما نه به این شرکت است که شما در معرض خطر پاره شدن خود را bakes. آن را در دسترس در اندازه کوچک و بزرگ بنابراین شما می توانید تمرین کردن و پیدا کردن دقیق اندازه که متناسب با دست شما بهترین.

Oxo Offset Spatula

Oxo جبران کاردک آمازون

خرید در حال حاضر: $9.99

2. LEGERM شکر و تخم مرغ کفگیر مجموعه

مهم نیست که این کار, این تزئینات مجموعه شما پوشانده شده است. کامل با تزئین چاقو, اندازه گیری, 4, 6, 8 و 10 اینچ طول آن می تواند به شما کمک کند همه چیز را از سرما سخاوتمندانه ورق کیک به شکوه مینی کیک با کوچکترین نقطه از شکر و تخم مرغ. زیبایی کالیبره شده برای نسبت ایده آل از انعطاف پذیری به استحکام آنها اجازه می دهد تا کاربر را به زحمت به گوشه تنگ و یا مقابله با جزئیات خسته کننده برابر با سهولت. ارگونومیک دسته سبک وزن هستند و می آیند جعلی با یک حلقه قلاب در پایان برای اضافه شدن گزینه ذخیره سازی. و پس از شما انجام می شود انجام هر گونه تزئینات کار به سادگی پرتاب آنها را در ماشین ظرفشویی ساده برای پاکسازی.

LEGERM Icing Spatula Set

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $13.99

3. Wilton Cake کفگیر مجموعه

ما مطمئن هستیم که شما متوجه شده ام که برخی از تزئینات سپتولس مستقیم تیغه در حالی که دیگران هستند و زاویه دار. خوشبختانه این مجموعه ویژگی های هر دو سبک. اما چرا این طراحی را تغییر دهید ؟ خوب برای ظریف تر عملیات یک زاویه تیغه اجازه می دهد تا دست و انگشتان خود را به ماندن در یک فاصله امن از صاف رویه خامهای کیک یا شیرینی و دیگر عناصر تزئینی بنابراین به عنوان نه به طور تصادفی رشوه دادن با آنها. به علاوه زاویه باعث می شود آن را آسان تر برای رسیدن به برخی تابه و پخت قوطی. این سه قطعه ماشین ظرفشویی امن مجموعه مقاوم در برابر خوردگی فولاد ضد زنگ تیغه و ریز بافت دستگیره برای گرفتن امن—چیزی کمک ارگونومیک انگشت شست دندانه در بالا.

Wilton Icing Spatula Set

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر

4. PUCKWAY فلزی تزئینات کفگیر مجموعه

گاهی اوقات داشتن بیش از حد بسیاری از گزینه های است که به عنوان خوب به عنوان داشتن یک تنگ ویرایش کنید. این مجموعه تنها شامل دو قطعه بر خلاف برخی از این گسترده تر ارائه در جای دیگر در لیست ما است. جعلی فولاد جراحی با خار دستگیره آنها طراحی ارگونومیک است که متناسب با منظمی در دست و اجازه می دهد تا هر کاربر به فراست کیک با رها در حالی که اجتناب از خستگی. هر دو ورزش تیغه های زاویه دار به طوری که آنها باید سریع کار فقط در مورد هر گونه تزئینات وظایف تعیین شده قبل از آنها. یک حلقه در پایان هر معنی است که شما می توانید آنها را در ذخیره سازی و هر دو ماشین ظرفشویی امن را پاکسازی یک نسیم است.

PUCKWAY Metal Decorating Spatula

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $10.99

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im