بهترین کوپه, عینک, برای, شامپاین, Martinis و دیگر کوکتل

فقط به دلیل شما می توانید از هر شیشه ای که شما در خانه هستید به این معنا نیست شما باید. به خصوص اگر شما در حال نوشیدن چیزی کمی فانتزی مانند شامپاین و یا کوکتل که هر دو به بهترین وجه در خدمت سرد. اگر که مورد سپس شما در حال رفتن به می خواهید چیزی کمی بیشتر شاهوار مانند یک کوپه شیشه ای.

لیوان کوکتل نمی کنید خیلی کلاسیک تر از کوپه. این برنامه شامل گسترده کاسه کم عمق و بنیادی شیشه ای است که مناسب برای هر سرد الکلی نوشیدنی از جمله شامپاین, نوشیدنی مخلوط و حتی گاه به گاه هنر و صنعت آبجو. چرا که کشتی های بنیادی اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن آن را بدون گرم شدن مایع آن را نگه می دارد. اما بسیاری از کوپه عینک همان نگاه آنها همه به همان اندازه. شما می خواهید به فکر می کنم در مورد اندازه کاسه طول ساقه طراحی (در صورت وجود) و چه آسان است برای تمیز کردن قبل از خرید.

بنابراین اگر شما در حال آماده کردن کوکتل خود را در خدمت بازی و یا اگر شما یک حزب فانتزی بالا آمدن و سپس آن را ممکن است زمان برای سرمایه گذاری در مجموعه ای از کوپه ، در اینجا چهار نفر از بهترین های موجود در آمازون است.

1. ریدل Veritas کوپه, عینک

گاهی اوقات نوشیدنی های فانتزی برای تماس های بسیار فانتزی شیشه ای. ترک آن را به ریدل به سادگی یک کوپه شیشه ای که خیلی قابل توجه شما می خواهید به ترک آن را بر روی صفحه نمایش. این نام تجاری که می آیند در جفت اضافی-ساقه های طولانی است که آنها را هوا پر زرق و برق. اما آنچه باعث می شود شیشه ای منحصر به فرد در میان همسالان خود یک کاسه است که هر چیزی اما کم عمق است. هر کوپه می توانید نگه دارید 8 اونس مایع است که کاملا گسترده در مقایسه با دیگر مطالب موجود در این لیست است. گیلاس در بالا است که این عینک مانند بقیه ریدل ارائه شده نیز ماشین ظرفشویی امن.

Riedel Veritas Coupe Glasses

آمازون

خرید در حال حاضر: $69.00

2. Godinger شامپاین کوپه مجموعه

هنگامی که شما فکر می کنم از یک کوپه شیشه ای, شما احتمالا فکر می کنم از یک کشتی با یک طراحی بسیار ساده با کنار بدون آرایش در کاسه. Godinger رفته در جهت مخالف با آن ظروف. با نام تجاری کریستال کوپه که می آید در مجموعه ای از چهار ویژگی ذوق برفدانه الگوی برش را به کاسه و پا. آن را نه از خود راضی طراحی هر وسیله, اما آن را به شیشه های برخی از شخصیت واقعی و باعث می شود آنها را یک بازی کامل برای زمستان. آن را نیز به اندازه کافی به را تشکیل می دهند به صورت شیشه ای است کوچکتر از حد معمول کاسه (چهار اونس).

Godinger Champagne Coupe Set

آمازون

خرید در حال حاضر

3. BarConic کوپه شیشه ای مجموعه

اکثر کوپه عینک که نگاه ظریف به آنها را—آن بخشی از آنچه باعث می شود آنها را بسیار زیبا. نه BarConic این کوپه ، در حالی که شما نمی خواهد تماس نام تجاری عینک—که در دسترس هستند در یک مجموعه ای از چهار سنگین آنها قطعا با دوام است. این شیشه که می توانید زنده ماندن دست کشیدن یا دو همراه با یک سفر را از طریق ماشین ظرفشویی. و با هفت-اونس کاسه آن را نیز می تواند سنگین نگه دارید بریزید یا دو.

BarConic Coupe Glass Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $22.00

4. Luminarc Barcraft کوپه شیشه ای مجموعه

این ممکن است به نظر می رسد احمقانه به عینک های مختلف برای نوشیدنی های مختلف, اما هنگامی که شما شروع به استفاده از یک کوپه شیشه ای, شما به سرعت جذابیت خود را. و Luminarc مجموعه ای از چهار راه عالی برای شیرجه رفتن به جهان از تخصص ظروف. نام تجاری عینک باید ساده و کلاسیک طراحی و شبیه آنها استفاده شده است می تواند در مجموعه ای از یک فیلم نوآر. آنها همچنین متوسط 5.5 انس ظرفیت است که باید بیش از اندازه کافی برای هر کوکتل شما mix را برای شما و یا مهمانان خود را.

Luminarc Barcraft Coupe Glass Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $29.99

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>