بهترین مس فنجان اندازه گیری برای پخت و پز با دقت

هنوز بسیاری از ما فنا پذیران می توانند بال و پر آن را با یک دستور—اضافه کردن یک مشت از گیاهان در اینجا و یا ترشح از سرکه شراب قرمز وجود دارد—بدون دیش پایان یک حماسه شکست. بسیاری از زمان شما نیاز به اضافه کردن مواد تشکیل دهنده دقیقا در همان مقدار صحیح به نگه داشتن همه چیز متعادل است. این است که حتی بیشتر مهم است که شما در حال پخت—نادرست دوز نمک و یا بکینگ پودر و قدرت برای پهن کردن کیک خود را.

که در آن اندازه گیری فنجان در آمده است. رسما لگد زدن در مورد پس از سال 1896 زمانی فنی کشاورز به نام برای استاندارد اندازه گیری در کتاب بوستون مدرسه پخت و پز, این ساده آشپزخانه اصحاب وعده به ارائه دقیق همان مقدار از مواد تشکیل دهنده در هر زمان. آنها در انواع مختلف مواد پلاستیکی به فولاد ضد زنگ. شما حتی می توانید اخبار جام اگر شما خیلی تمایل. اما مس است که به راحتی شیک ترین. این فلز با دوام فوق العاده طولانی مدت که باعث می شود یک فنجان کیفیت سرمایه گذاری مطمئن برای پرداخت سود سهام.

در اینجا چهار نفر از بهترین مس فنجان اندازه گیری مجموعه به شما کمک کند با دقت کوک.

1. Bestton سنگین مس اندازه گیری مجموعه

Bestton 11-اندازه گیری قطعه مجموعه همراه با پنج فنجان و شش قاشق همه از آن می تواند انباشته در داخل یک دیگر به صرفه جویی در فضا. گردد از درجه حرفه ای 18/10 فولاد ضد زنگ مجموعه ای است به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر یک عمر استفاده روزانه. با یک آینه-لهستانی مس پایان هر فنجان و قاشق به اندازه آن به وضوح حک شده است به طوری که آنها هر دو شیک و آسان به عنوان خوانده شده. این دسته بلند اجازه می دهد برای راحت گرفتن در حالی که طرف صاف را به شما جلوگیری از خاراندن خودتان. در بالا از آن کف صاف در حال متعادل و نمی بیش از نوک در طول استفاده از.

مزایا: این دسته بلند برای رسیدن به آن عمیق تر ظروف.

منفی: شما نیاز به شستن دست این مجموعه.

Bestton Copper Measuring Cups

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $29.98

2. خلاق Co-Op مس فنجان اندازه گیری

اضافه کردن یک لمس از شخصیت به آشپزخانه خود را با Creative Co-Op را دمدمی مس اندازه گیری تنظیم شده است. ساخته شده از فولاد ضد زنگ با دوام هر یک از چهار فنجان ویژگی های بالا-درخشش مس پایان است که نیازمند توجه است. نه به outdone رسیدگی می بالد قابل توجه منحنی شکل با حکاکی اندازه گیری است و بر خلاف بسیاری از طرح های دیگر در بازار است. فراتر از آن به نظر می رسد فنجان تخت پایه برای جلوگیری از نشت و لبه ها به خوبی deburred برای راحتی.

مزایا: طراحی منحصر به فرد پاپ خواهد شد در هر آشپزخانه.

منفی: این دسته منحنی ممکن است ذخیره سازی یک چالش است.

Creative Co-Op Measuring Cups

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

3. کوک با رنگ مس اندازه گیری مجموعه

کوک با رنگ هشت قطعه تودرتو اندازه گیری ویژگی های مجموعه چهار فنجان و چهار قاشق برای تمام نیازهای پخت و پز خود را. گردد از آلیاژ مس-روی رنگ استیل و هر قطعه امکانات کاملا لبه های صاف و دستگیره سیلیکون (که همچنین آمده است در نیروی دریایی و نعنا و صورتی رنگ پریده). نرم لمسی سیلیکون است که نه تنها فوق العاده راحت و بدون لغزش اما آن را نیز مقاوم در برابر درجه حرارت شدید است. این بدان معناست که اگر شما با فنجان یا قاشق داغ میشود و دست خود را همیشه محافظت می شود. بهترین بخش ؟ هر قطعه حکاکی شده با هر دو ایالات متحده و متریک اندازه گیری که باعث می شود تبدیل به یک نسیم.

جوانب مثبت این مجموعه این است که یک ارزش بزرگ است.

منفی: سیلیکون در رسیدگی ممکن است در طول زمان فرسوده.

Cook with Color Copper Measuring Set

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $23.99

4. Daynti مس و روکش فنجان اندازه گیری

مباهات یک طراحی بی انتها Daynti را مس اندود اندازه گیری مجموعه ای است که در یک بار ظریف و عملی است. هر یک از چهار فنجان ساخته شده از ضخامت فولاد ضد زنگ است که به پایان رسید در آینه مس. این بدان معناست که آنها سخت به عنوان ناخن, بلکه مقدار زیادی شیک. جامد فولاد دسته پرچ نمی خم شدن و یا شکستن و پایه های تخت را به کمک فنجان درست بمانند. این مجموعه واقعی است سرمایه گذاری خواهد شد و آزمون زمان ایستاده.

مزایا: با تشکر از یک سوراخ در رسیدگی به هر یک جام می تواند با افتخار نمایش داده شده در یک آشپزخانه قلاب.

منفی: حق بیمه مجموعه, گران ترین ها در این لیست است.

Daynti Copper Measuring Cups

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $39.99

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net