بهترین كلندرس برای زور زدن پاستا شستشو برنج و بیشتر

صافی ممکن است یک بیت از یک چاره اندیشی موقت است, اما آن را یکی از مهمترین ابزار در آشپزخانه خود را. این ظروف که شما قادر خواهید بود به استفاده از زمانی که آماده اساسا هر ظرف که آیا آن را به ماکارونی و برنج و یا سالاد. به همین دلیل بسیار مهم است به یکی که شما می توانید اعتماد.

كلندرس به طور معمول ساخته شده از فلز بسیار سبک وزن—و یا گاهی اوقات پلاستیک و سرامیک و یا ظروف لعابی—و سوراخ هستند و کاسه مانند. آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به گونه پاستاها و برنج و یا شستشو سبزیجات. این صدا ممکن است مانند یک پایه به اندازه کافی عملکرد, اما نه همه كلندرس برابر خلق شده اند. به منظور دریافت بیشتر از شما می خواهید برای دریافت یک است که دارای یک پایه محکم و راحت دسته و درست به اندازه سوراخ زهکشی.

بنابراین اگر شما نیاز به یک صافی یا فقط فکر می کنم آن زمان برای ارتقاء یکی از شما در حال حاضر در اینجا چهار است که بررسی تمام جعبه.

1. LiveFresh صافی

این برنامه شامل یک طراحی کلاسیک و میکرو سوراخ سوراخ برای سریع تخلیه LiveFresh را صافی کند دقیقا همان چیزی است شما می توانید این ظروف را انجام دهد. اما آنچه در مجموعه ابزار جدا از رقابت است و دوام آن است. ساخته شده از کلاس حرفه ای 18/10 فولاد ضد زنگ 304, آن 20 درصد ضخیم تر از دیگر كلندرس اطمینان حاصل کرد که آن را نمی خواهد تغییر شکل و یا استراحت در طول زمان است. و در شانس خاموش که آن را نشانی از این مدل همراه با گارانتی مادام العمر.

مزایا: ساخته شده از ضخامت فولاد ضد زنگ, بنابراین آن را نمی خواهد تغییر شکل و یا خم شدن.

منفی: شما آن را خرید و برای عملکرد آن نه خود را به نظر می رسد.

LiveFresh Colander

آمازون

خرید در حال حاضر: $20.97 قیمت

2. OXO صافی

OXO شناخته شده است به صورت مدرن و لوازم آشپزخانه که دقیقا چگونه آن را قرار است به, و با نام تجاری صافی متفاوت است. آن سوراخ کاسه ویژگی های یک الگوی است که به معنای به حداکثر رساندن زهکشی. نیز وجود دارد یک راحت و بدون لغزش گرفتن در اطراف صافی را دور—خروج از سنتی اداره کند. آن را فاقد اختصاصی پایه که ممکن است یک نقطه چسبیده برای برخی از, اما آن پنج لاستیک سر پا نگه داشتن آن خواهد شد پایدار در سینک آشپزخانه. آن را نیز به صورت چسبیده متناسب در این شرکت را به کاسه مخلوط کردن.

مزایا: بدون لغزش گرفتن خوب است تغییر سرعت.

منفی: برخی از موضوع را با عدم سنتی پایه.

آمازون

خرید در حال حاضر: $24.99

3. RSVP بین المللی دقت سوراخ صافی

هنگامی که شما تصویر یک صافی در سر خود را, آن را احتمالا به نظر می رسد شبیه به یک ساخته شده توسط RSVP بین المللی است. اما در حالی که این شرکت ظروف کلاسیک زیبایی عملکرد آن است قطعا لبه برش. سوراخ زهکشی مناسب اندازه—فقط به اندازه کافی بزرگ برای آب به تخلیه از طریق سرعت اما فقط به اندازه کافی کوچک است که orzo یا برنج نمی خواهد از طریق لغزش. آن را نیز ساخته شده از فولاد ضد زنگ با دوام است که می تواند مقاومت در برابر یک اجرا از طریق ماشین ظرفشویی.

مزایا: طراحی سنتی مناسب برای کسانی که دوست دارند کلاسیک لوازم آشپزخانه.

منفی: این مدل در مورد عملکرد بیشتر از فرم.

RSVP International Precision Pierced Colander

آمازون

خرید در حال حاضر: $25.95

4. Tramontina صافی

Tramontina را صافی براق نوسازی کلاسیک ظروف. ساخته شده از فولاد ضد زنگ با دوام ویژگی های آن راحت گرفتن یک میکرو سوراخ کاسه و یک پایه محکم. همچنین مقدار زیادی مناسب برای استفاده به عنوان شما می توانید آن را در ماشین ظرفشویی بدون نگرانی.

مزایا: مناسب ترکیبی از سنتی و مدرن است.

منفی: برخی ممکن است پیدا کردن آن پررنگ طراحی های غیر ضروری.

Tramontina Colander

آمازون

خرید در حال حاضر: $29.35

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im