بهترین قهوه کتاب جدول را به جدول خود قهوه نگاه هوشمند

برخی از کتاب پرچین صفحه turners که شما می توانید حلقه با و خواندن در مورد علاقه خود را صندلی و یا مبل. اما اگر شما می خواهید یک کتاب که هر دو هنر جسم و متن و سپس در نظر گرفتن بزرگتر بیانیه-ساخت میز قهوه tome.

به طور معمول, قهوه, جدول کتاب اختصاص داده شده به یک سبک در هنر—نقاشی, عکاسی مد و یا طراحی. خانه خود مهمان می تواند ترک یک باز و پیدا کردن که صفحه مصور ترکیب کلمات و تصاویر بر خلاف رمان. و این کتاب می تواند فقط به عنوان قدرتمند به عنوان یک رمان یا کتاب غیر داستانی. یک تصویر ارزش هزار کلمه برای یک دلیل. بنابراین اگر شما در بازار برای هر دو رساله جدید و یک قطعه جدید از دکوراسیون خانه و سپس در نظر گرفتن میز قهوه کتاب راه حل است. در اینجا چهار نفر از بهترین در آمازون است.

1. Architectural Digest در 100: یک قرن از سبک

برای قرن گذشته, Architectural Digest مستند به تمام خطر ناک تغییرات معماری جهان دستخوش نه فقط در آمریکا بلکه در سراسر جهان است. این صدمین مضمون رساله که ویژگی های یک مقدمه به قلم مشهور رواج ویرایشگر Anna Wintour, هدف متراکم بیش از یک هزار نفر نمی توانند دست مسائل را به یکی از قابل توجه بسته است. در صفحات آن شما پیدا کردن اطلاعات در برخی از قرن boldest معماری در خلاقیت و طراحان به علاوه یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در داخل خانه از برخی از جدی مهم و تاثیرگذار آمار و ارقام.

مزایا: زرق و برق دار, تصویر سنگین نگاهی به یک قرن از معماری و طراحی است.

منفی: ترک خواهد کرد برخی از طراحی ادراک خوانندگان مایل بیشتر زمانی که آنها را از طریق.

Architectural Digest at 100: A Century of Style

آمازون

خرید در حال حاضر: $75.98

2. Louis Vuitton: تولد مدرن و لوکس

نسخه دوم از این تاریخ جامع Louis Vuitton نیست فقط رئوس مطالب چگونه فرانسه نام تجاری افسانه ای; آن را نیز برجسته شده است قادر به حفظ سطح است که برای چندین دهه در حال حاضر. و این آخرین نسخه نیست و فقط یک تعداد انگشت شماری از ویژگی های جزئی و سطحی ترفند. این رساله در حال حاضر شامل اضافی 20 صفحه از عکس های جدید و متن پوشش آماده برای پوشیدن لباس و کفش و جواهرات.

مزایا: یک نگاه جامع در افسانه ای خانه مد فرانسه.

منفی: آخرین نسخه به روز شده است نیست پس 2012.

Louis Vuitton: The Birth of Modern Luxury

آمازون

خرید در حال حاضر: $108.10

3. ارزشمند اراضی: عکاسی اودیسه از طریق پارک های ملی آمریکا

گاهی اوقات شما می خواهید را به یک سفر اما شما فقط لازم نیست که زمان و یا به معنی. هنگامی که شما به خودتان پیدا کنید در این مخمصه شما می خواهید به نوبه خود ارزشمند سرزمینیک کتاب میز قهوه است که اجازه خواهد داد که شما را به بازدید از برخی از کشور, معروف ترین پارک های ملی فقط با تلنگر از یک صفحه. مربا بسته بندی شده با تصاویر خیره کننده می باشد که دومین نسخه از این کتاب عکاسی یک کار عالی از نشان دادن که چرا حتی با فن آوری را در نوک انگشتان ما طبیعت فقط نمی تواند ضرب و شتم.

مزایا: 61 بازدید از پارک های ملی از آسایش در منزل.

منفی: کوچک کردن فونت اندازه ممکن است سخت به عنوان خوانده شده برای برخی از.

Treasured Lands: A Photographic Odyssey Through America's National Parks

آمازون

خرید در حال حاضر: $65.00

4. تام فورد

به عنوان شما ممکن است حدس زده اند از عنوان Tom Ford است در مورد یک مرد و یک مرد تنها: تام فورد. بیش از این دوره از 414 صفحات سنگین tome—و در بیش از 10 وزن آن سنگین است—به شما نشان می دهد چگونه فورد رفت و از بودن در تقاضا طراح به یک نماد مد در طی یک دهه است. همچنین ویژگی های هر نگاه طراح خواب در حالی که کار در گوچی و ایو سن لوران بین سال 1994 و 2004.

مزایا: اسراف از نگاه برخی از بهترین طرح های مد از 25 سال گذشته.

منفی: این کتاب بسیار سنگین به طوری که آن را دشوار است به فقط انتخاب کنید و بخوانید.

Tom Ford

آمازون

خرید در حال حاضر: $114.71

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de