بهترین شامپاین شمشیر برای ظاهر بطری در سبک

مطمئن شوید که شما می توانید باز کردن یک بطری شامپاین با دست برهنه خود را—اما چرا شما در زمانی که شما می توانید واجد شرایط شمشیر به جای ؟ شامپاین صابر نه تنها پاپ مورد علاقه خود را شامپانی آن را به شما نگاه واقعا سرد در حالی که انجام آن.

ما می خواهم پیشنهاد در نظر گرفتن یک کلاس و یا انجام تحقیقات کافی قبل از اقدام به صابر یک بطری خودتان اما در آن شامل گرفتن یک شامپاین شمشیر و آن را در حال اجرا پایین بطری پس از آن بازدید که درز مطابق با لب. فشار در بطری خواهد بود به طوری که حتی این نقص در شیشه ای باعث شکستگی—اگر به درستی انجام پنبه را به پرواز کردن با شیشه یقه هنوز هم متصل شده است.

چگونه این سرد اما فوق العاده اضافی عمل آمده بود ؟ ناپلئون بناپارت سربازان محبوبیت آن است. زمانی که بناپارت را cavalrymen خواهد سوار به فرانسه پس از پیروزی چشمگیر, آنها اغلب لذت بردن از یک بطری شامپاین به جشن می گیرند. باز کردن شراب با دست ثابت بیش از حد دست و پا گیر از اسب به طوری که آنها می خواهم با استفاده از شمشیر خود را به پاپ با چوب پنبه بستن تمیز کردن. اگر شما به دنبال برای تزریق برخی از همان استعداد به حزب بعدی خود را و سپس شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما بهترین شامپاین صابر در دست در جهت به جلو از شیرین کاری. و در اینجا چهار بالا.

1. Laguiole en Aubrac شامپاین صابر

Laguiole en Aubrac را شامپاین صابر ایجاد شده توسط جوانب مثبت. این ساز توسط استاد کاتلر و هنرمند را امضا بر روی ستون فقرات آن را اثبات کند. ورود ظریف چوب جعبه هدیه های Sandvik فولاد ضد زنگ تیغه محکم شاخ بوفالو دسته شمشیر—به عبارت دیگر آن را به پاپ بطری با هر دو فضل و سبک است.

مزایا: یک certifiably دست ساز فولاد ضد زنگ-تیغه های فولادی.

منفی: نه شیک ترین از شمشیر.

Laguiole en Aubrac Champagne Sabre

آمازون

خرید در حال حاضر: $219.95

2. کالیفرنیا, شامپاین, Saber شرکت چوب بلسان بنفش شمشیر

تیغه کالیفرنیا شامپاین صابر شرکت شمشیر را می توان لیزر حکاکی با هر چیزی که شما می خواهید به طوری که هیچ دو را نگاه دقیقا یکسان است. دست ساز, به عنوان نام نشان می دهد در ایالت کالیفرنیا در هر یک از ویژگی های زرق و برق دار چوب بلسان بنفش دسته شمشیر. به علاوه هر صابر می آید بسته بندی شده در یک بلوط جعبه بنابراین همراه با گزینه های شخصی باعث می شود یک هدیه بزرگ است.

مزایا: قابل تنظیم تیغه که یک هدیه بزرگ برای شامپاین عاشق در زندگی خود را.

منفی: هر کس نمی خواهد می خواهید تئاتری از نمایش جعبه.

 California Champagne Saber Company Rosewood Sword

آمازون

خرید در حال حاضر: $199.95

3. Berkel شامپاین صابر

اگر شما در حال رفتن به به طور چشمگیری پاپ یک بطری شامپاین با صابر در بزرگ بعدی خود را سپس شما می خواهید یک تیغه است که باعث می شود یک بیانیه است. Berkel شامپاین صابر شما پوشش داده شده است که در مقابل با قرمز تیره و دسته شمشیر و یک منحنی تیغه—یکی که شبیه دزدان قمه. آن را مانند یک نمونه ممتاز ویژه نمایش است که شما حتی ممکن است بخواهید برای نمایش آن بر روی دیوار خود را.

مزایا: شیک صابر که بزرگ برای احزاب است.

منفی: تنها دسته شمشیر گزینه رنگ قرمز است.

Berkel Champagne Sabre

آمازون

خرید در حال حاضر: $219.00

4. فاکس چاقو منیگو شامپاین صابر

یادگیری چگونه به درستی صابر شامپاین یک چیزی روی حیله و تزویر, اما اگر شما در حال رفتن به آن را چرخش بدهد و سپس شما می خواهید فاکس چاقو شمشیر توسط سمت خود را. نه به عنوان بزرگ به عنوان دیگر شامپاین شمشیر این یک دسته در دسترس است در هر دو برنز یا نیکل به پایان برسد. مهم نیست که شما انتخاب می کنید هر چند متصل tassel و مهره آن را برخی از استعداد فوق العاده. صابر نیز همراه با خود را در جعبه های چوبی که لطف شامل فلزی سیاه و سفید ایستاده دو برابر به عنوان یک مورد صفحه نمایش.

مزایا: یک با قیمت مناسب صابر که بزرگ برای مبتدیان.

منفی: Tassel جزء ممکن است بیش از حد آنها برای برخی از.

Fox Knives Maniago Champagne Sabre

آمازون

خرید در حال حاضر: $109.10

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>