بهترین Skillets آهن برای سوزاننده استیک, پخت نان ذرت و همه چیز را در میان

Skillets آهن فریبنده هستند. آنها شبیه آثار از دوران گذشته چیزی است که شما می خواهم بیش از یک اردو در غرب. اما از هر آشپز حرفه ای کار امروز و آنها به احتمال زیاد به شما بگویم چقدر ضروری این تابه در آشپزخانه با هر اندازه و یا توضیحات.

تابه حال محبوب برای توانایی خود را برای توسعه به طور طبیعی لایه نچسب به نام ادویه و بدون مواد شیمیایی است. و از آنجا که آنها ساخته شده از آهن آنها نیز حفظ گرما بسیار طولانی و بسیار بهتر از تابه گردد از مواد دیگر است که باعث می شود آنها را ایده آل برای طیف گسترده ای از غذاهای از سوزاننده استیک پخت cobblers و نان ذرت. به علاوه اگر شما را به مراقبت از شما به درستی این تابه می تواند یک عمر گذشته.

با همه کاره بودن آن و فراوان مزایای یک دیگچه آهن باید جای خود را در آشپزخانه. این که آیا شما به دنبال به خرید یک نام تجاری جدید کتری و یا اضافه کردن به وسایل آشپزی خود را زرادخانه ما گرد چهار گزینه های زیادی است که بالا بردن وعده های غذایی خود را.

1. Staub 11-Inch آهن کتری

Staub 11-inch کتری ریخته گری آهن را فراهم می کند مقدار زیادی از املاک و مستغلات برای شما به کوره سرخ کردن و طبخ هر آنچه اشتهای خود را خواسته. لبه های فرانسوی ساخته شده تابه کمی بالاتر از نرمال skillets آهن کمک می کند که کاهش splatter—بنابراین محدوده خود را نمی خواهد تحت پوشش در روغن مانده و یا اگر شما با استفاده از این تابه سرخ. و صحبت از باقی مانده کتری را لعاب پایان به این معنی است که تعمیر و نگهداری ساده است که شما نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد ادویه آن را بعد از هر استفاده.

مزایا: آسان برای تمیز کردن.

منفی: یک بیت از یک سرمایه گذاری است.

Stabu 11-Inch Cast Iron Skillet

آمازون

خرید در حال حاضر

2. تسلیم 12 اینچ چدن کتری

این احتمال وجود دارد شما احتمالا شنیده ام و از تسلیم آن به عنوان آهن ارائه نشستن در یک فوق العاده تقاطع ارزش و با کیفیت. آمریکا شرکت 12 اینچ کتری می آید قبل از چاشنی پس از آن آماده برای هر ظرف شما می خواهید برای آماده سازی. و این ارزش بزرگ—همراه با بزرگ آن منطقه پخت و پز—باعث می شود آن را بزرگ مقدماتی کتری برای کسانی که می خواهید برای دریافت به دانستن چدن تابه بدون ساخت یک سرمایه گذاری بزرگ. همچنین می آید با یک سیلیکون گارد دست خود را به حرکت و تنظیم دیگچه آسان و رایت رایگان.

مزایا: ارزش بزرگ باعث می شود آن را فوق العاده برای مبتدیان.

منفی: تعمیر و نگهداری و نگهداری بالاتر است و بر این از دیگر دیگچه در این لیست است.

Lodge 12-Inch Cast Iron Skillet

آمازون

خرید در حال حاضر: $35.00

3. مدینه فاضله 12.5 اینچ چدن کتری

از همه گزینه های موجود در این لیست مدینه فاضله آشپزخانه چدن کتری ارائه می دهد بزرگترین موجود منطقه پخت و پز در 12.5 اینچ است. مقدار متناوب از فضای شما می توانید آن را به صورت دستهای از پنکیک یا از کار افتاده یک زن و شوهر از استیک در یک زمان. در حالی که کتری است قبل از چاشنی مدینه فاضله می کند توصیه می کنیم دوباره چاشنی اغلب به منظور نگه داشتن آن تا نچسب که ممکن است بدون هیچ زحمتی کمتر اختصاص داده شده آشپز در میان ما. اما برای آن ارزش آن را به خوبی به ارزش بدون هیچ زحمتی.

مزایا: سطح بزرگ برای پخت و پز.

منفی: بالا نگهداری.

Utopia 12.5-Inch Cast Iron Skillet

آمازون

خرید در حال حاضر: $24.95

4. Le Creuset 11.75-اینچ چدن کتری

این نام تجاری فرانسه است مترادف با چدن تعالی پس از سال 1925 و آن را روی کتری مسلما بهترین شما می توانید—به خصوص اگر شما جدید به چدن پخت و پز. مینا داخلی به معنی شما لازم نیست به بیشتر های نجومی پس از آن استفاده کنید در حالی که رنگ از رسیدگی و خارجی اضافه کردن یک پاپ از شخصیت است که آن را علاوه بر این دوست داشتنی به هر stovetop.

مزایا: بهترین از بهترین.

منفی: آن را ارزان نیست.

Le Creuset 11.75-Inch Cast Iron Skillet

آمازون

f

خرید در حال حاضر: $204.95

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im