بهترین کنده کاری چاقو برای برش بوقلمون و مرغ و بیشتر

وجود یک چاقو برای برش تقریبا هر نوع از مواد غذایی است. و دلیل خوب—تیغه استفاده می کنید برای برش سبزیجات نخواهد

توسط ETELARESANKHABAR در 18 اردیبهشت 1399

وجود یک چاقو برای برش تقریبا هر نوع از مواد غذایی است. و دلیل خوب—تیغه استفاده می کنید برای برش سبزیجات نخواهد کرد و همچنین در روز شکرگزاری ترکیه است. برای که شما نیاز به یک چاقو کنده کاری.

کنده کاری چاقو متمایز از خود چاقو آشپز برادران خود را در شکل. آنها بسیار باریک blade آمده و به یک نکته اشاره یک ساختار است که کمک می کند تا آنها را برش hunks گوشت را به برش های نازک. اگر آنها گسترده تر و سپس کنده کاری خواهد تولید بیش از حد کشیدن آن را سخت تر برای برش یکنواخت بخش. کنده کاری چاقو نیز دیگر به طوری که آنها می توانید یک تکه بزرگ از گوشت همه در یک بار بدون نیاز به اره به عقب و جلو.

البته حتی در این پارامترها وجود دارد بسیاری از انواع مختلف چاقو کنده کاری وجود دارد. برخی ممکن است طولانی تر و بهتر برای بزرگتر, کاهش, در حالی که دیگران می آیند و مطابق با کنده کاری چنگال به نگه داشتن گوشت در محل در حالی که برش. مهم نیست که چه اولویت خود را (و یا آنچه شما در حال برش) در اینجا چهار شما باید در نظر بگیرید.

1. Dalstrong چاقو کنده کاری

اگر شما در حال پخت و پز تا ترکیه و یا قرقاول برای تعطیلات و یا در جمع خانواده و سپس شما می خواهید به Dalstrong را کنده کاری با چاقو روی دست. در 12 اینچ طول آن می توانید از طریق بزرگ مرغ شما را بدون نیاز به شاهد عقب و جلو. به علاوه آن بالا کربن فولاد تیغه را تکه از طریق بیشتر گوشت بدون مشکل. مشکلات ناسازگار بودن در 56+ در مقیاس راکول آن را محکم کارور با pakkawood رسیدگی که به نظر می رسد مقدار زیادی موثر است.

مزایا: تیغه بلند باعث می شود برش حتی قطعات بزرگ گوشت کاری که با سهولت.

منفی: اندازه آن می تواند آن را دشوار است به فروشگاه.

Dalstrong Carving Knife

آمازون

خرید در حال حاضر: $79.99

2. چکش Stahl کنده کاری با چاقو و چنگال مجموعه

این مجموعه نه تنها با چاقو کنده کاری; آن را نیز شامل کنده کاری چنگال برای نگهداری گوشت در محل در حالی که شما قلم را در آن. چاقو به خودی خود هیچ چیز به مسخره در, اگر چه. آن را بالا کربن فولاد ضد زنگ-تیغه های فولادی با مقیاس راکول سختی 55. این یک شیک مجموعه ای بیش از حد مباهات pakkawood دسته هستند که با تزریق رزین—پس از آن نگاه و احساس از چوب اما دوام پلاستیک.

مزایا: همه کاره چاقو که مقدار زیادی شیک.

منفی: در 8 اینچ, آن را نمی خواهد کار کند و همچنین برای بزرگتر کاهش است.

Hammer Stahl Carving Knife

آمازون

خرید در حال حاضر: $99.95

3. Enso برش چاقو

Enso را برش چاقو درست است چیزی از زیبایی. صنایع با دمشق هسته فلزی آن دارای یک راکول 61. دو لبه مورب به معنی شما می توانید آن را با هر دو خود را راست و یا دست چپ و بوم رسیدگی به آن را می دهد نگاه و احساس از چوب بدون خطر ترک خوردگی. به علاوه با چکش پایان باعث می شود آن را واقعی showstopper بر.

مزایا: زرق و برق دار چاقو با عملکرد بالا درجه یک.

منفی: یکی از گرانتر کنده کاری چاقو وجود دارد.

Enso Slicing Knife

آمازون

خرید در حال حاضر: $129.95

4. Wüsthof 9740-1 کنده کاری مجموعه

Wüstof مجموعه ای است محکم و قابل اعتماد است. آن بالا کربن فولاد ضد زنگ-تیغه های فولادی دارای یک راکول سختی 58 در حالی که چنگال کمک می کند تا به نگه داشتن گوشت را به عنوان شما در حال برش دور. ساخته شده در زولینگن آلمان است که در غیر این صورت شناخته شده به عنوان "شهر تیغه" این می رود بدون گفت که این یک مجموعه است که دارای بی همتا ساخت.

مزایا: ساده و محکم تنظیم است که می شود کار انجام می شود.

منفی: لوازم یدکی طراحی برای همه ممکن است.

آمازون

خرید در حال حاضر: $127.99tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن