بهترین کربن استیل دیگچه برای زمانی که آهن بیش از حد سنگین

وقتی که می آید به وسایل آشپزی فولاد کربن, فولاد پادشاه است. متشکل از تقریبا 99 درصد آهن و یک درصد کربن آن را فوق العاده مواد با دوام است که به سرعت گرم شده و برای پخت غذا به طور مساوی. به همین دلیل است که کربن استیل کتری مانند یک سرمایه گذاری ارزشمند.

فولاد کربن دیگچه اغلب خود را در مقایسه با چدن برادران, اما آنها برتر انتخاب برای چند دلیل. برای یکی از آنها قوی تر و در نتیجه بیشتر و طولانی مدت تر از چدن. دیگر یک کربن استیل کتری می توانید مسئولیت رسیدگی به حتی دماهای بالاتر از آهن یک. به علاوه کربن استیل است و وزن سبک تر و مواد آن (شکر خدا) نچسب. فقط به یاد داشته باشید برای فصل جدید خود, فولاد کربن, فولاد, لوازم آشپزی, قبل از گرم کردن هر گونه گوشت در آن, مگر اینکه آن را قبل از چاشنی. در غیر این صورت مواد غذایی خواهد شد و کتری را بیشتر مستعد ابتلا به روست.

یک کربن استیل کتری همه کاره تکه وسایل آشپزی به عنوان آن می تواند گرم یا در فر یا روی اجاق گاز top. تنها گرفتن ؟ این دیگچه باید با دست شسته به منظور برای آنها را به واقعا گذشته. که گفت: شما به راحتی می توانید با استفاده از یکی برای سال ها و سال ها بدون ترس از آن شکستن. به عبارت دیگر آن را یک سرمایه گذاری—بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید که شما انتخاب کنید تا حق کتری از شروع. در اینجا چهار نفر از مورد علاقه ما است.

1. BK وسایل آشپزی فولاد کربن, کتری

BK Cookware شده است ساخت با کیفیت بالا و ابزار برای آشپزخانه پس از موسس آن هندریک Berk اختراع گالوانیزه و اجاق هلندی در سال 1851. آن کربن استیل کتری براق تابه با اکسید آهن سیاه و سفید لایه است که باعث می شود آن را بسیار مقاوم در برابر خوردگی یا خش. آن چدن رسیدگی در ضمن با پرچ شده و پس از آن مقدار زیادی راحت است.

مزایا: یک به دقت طراحی شده و با دوام کتری.

منفی: بلندتر از دیگر دیگچه پس از آن ممکن است مناسب در برخی از کوره های.

BK Cookware Carbon Steel Skillet

خرید در حال حاضر: $59.95

2. تسلیم کربن استیل کتری

اگر شما به دنبال به طبخ برخی از paella و سپس تسلیم کربن استیل کتری است بهترین انتخاب. آن را 15 اینچ قطر به معنی شما قادر خواهید بود به تناسب مواد غذایی بیشتر و دو تا دستگیره در دو طرف ایجاد حمل و نقل کتری از stovetop به جدول آسان است. آن را فقط محدود به paella یا—هر چند آن را قطعا می تواند طبخ سنتی اسپانیایی ظرف به کمال است. کتری می تواند فقط به عنوان به راحتی می توان مورد استفاده برای گوشت, سبزیجات, ماکارونی و پنیر یا هر چیز دیگری که در منو.

مزایا: گسترده تر قطر باعث می شود آن را بسیار متنوع تابه.

منفی: برخی ممکن است ترجیح می دهند یک کتری با یک ظرف رسیدگی است.

Lodge Carbon Steel Skillet

آمازون

خرید در حال حاضر: $49.90

3. ده خریدار کربن استیل تابه سرخ

هر چند آن را ساخته شده از فولاد کربن دی خریدار کتری به شما کمک خواهد کرد کاهش ردپای کربن خود را. کتری دست ساز است در فرانسه با همه مواد طبیعی و شامل هیچ مواد شیمیایی مضر. اما آن را نمی کند قربانی یک اونس از عملکرد آن آن را به عنوان یک ظرف است که به عنوان با دوام و نچسب به بقیه. علاوه بر آن دو دسته پس از آن خواهد شد با توجه به بسیاری از های مختلف سبک پخت و پز.

مزایا: دست ساز کتری با درخواست تجدید نظر جهانی و سازگار با محیط زیست طراحی شده است.

منفی: یدکی طراحی نمی مرسی از هر کسی.

De Buyer Carbon Steel Fry Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $99.95

4. Marquette ریخته گری, فولاد کربن, کتری

Marquette ریخته گری’ کربن استیل کتری معامله واقعی است. این یکی از با دوام ترین براق تابه در دسترس است. علاوه بر آن مقدار زیادی همه کاره قادر به انتقال از برقی (یا گاز) stovetop به فر, ساده تر از دیگر, فولاد کربن, فولاد skillets. پاداش: از آن می آید قبل از چاشنی و شامل یک گارانتی مادام العمر.

مزایا: زرق و برق دار کتری است که برای سال گذشته.

منفی: با 10.75 اینچ قطر آن کوچکتر دیگچه وجود دارد.

Marquette Castings Carbon Steel Skillet

آمازون

خرید در حال حاضر: $174.95

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im