بهترین کربن استیل, چاقو, برای سرآشپزها که می خواهید فوق العاده تیز کاهش

در زمان آن می تواند به نظر می رسد مانند وجود دارد خاص چاقو برای هر کار می رود که به پخت و پز. اما در نظر گرفته شده استفاده نیست تنها چیزی است که مجموعه چاقو از هم جدا. همچنین این مواد از تیغه. و هر نرم افزار و جان سخت سرگرمی می داند که اگر شما به دنبال یک با کیفیت بالا و چاقو است که شما برای سال های گذشته, شما می خواهید یک ساخته شده از فولاد کربن.

اگر شما شنیده ام از کربن استیل, چاقو, شانس هستند شما می دانید که آنها نیاز به نگهداری از فولاد ضد زنگ هستند. چرا که شما نیاز به درمان کربن تیغه های فولادی با روغن های معدنی به طوری که آن را نمی کند, زنگ و تیز آن را با استفاده از یک سنگ چاقو تیز کن به منظور واقعا دریافت بیشتر از آن. اما یک دلیل وجود دارد برای این است. یک کربن استیل چاقو وضوح بی نظیر است به این معنی که هر قطعه نیاز به تلاش کمتر و دقیق تر از همیشه قبل از. این یک معاوضه, البته, اما هر یک چاشنی آشپز با کمال میل.

اگر ایده فوق العاده کمی توجه و نگهداری نمی ترساندن شما, سپس آن زمان برای ارتکاب و سرمایه گذاری در فولاد کربن, آشپز چاقو خود را. در اینجا چهار گزینه های عالی را در نظر بگیرید.

1. Wüsthof کلاسیک فولاد کربن بالا آشپز چاقو تنظیم

اگر شما آماده را به طور کامل در آغوش, فولاد کربن, آشپز چاقو و سپس Wüsthof را تنظیم کنید تا به شما پوشانده شده است. شرکت مینی-مجموعه متشکل از سه دستگاه برش—8-اینچ چاقو آشپز, 6 اینچ ابزار چاقو و 3.5 اینچ چاقو بریده شده—به این معنی که شما آماده برای هر نوع از برش شما نیاز به انجام است. رنگ و مقاوم در برابر خوردگی هر دقت جعلی چاقو ویژگی های 16-درجه تیغه زاویه و یک سه گانه-پرچ رسیدگی کامل تانگ.

مزایا: سه چاقو منظور شما آماده برای بسیاری از آشپزخانه های مربوط به برش.

منفی: ساده و زیبایی نمی مرسی از هر کسی.

Wüsthof Classic High Carbon Steel Chef’s Knife Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $228.99

2. بروکلین چاقو Co. Gyuto چاقو

کنجکاو در مورد تلاش یک کربن استیل چاقو آشپز? بروکلین چاقو شرکت را gyuto است یکی برای شما. سنتی به سبک ژاپنی با چاقو gyuto با دوام است همه در اطراف تیغه که به عنوان ماهر در خرد کردن تکه های گوشت به عنوان آن را به عنوان ریز خرد کردن سبزیجات. کاملأ پیچیده گردد و شامل طراحی چندین گره به ژاپن آن را نیز به نظر می رسد بهتر از شما می خواهم یک انتظار برای آن بسیار قیمت مناسب.

مزایا: ناهموار چاقو است که می توانید انجام همه شما نیاز به برش

منفی: قابل توجه به عنوان طرح ممکن است برخی ممکن است پیدا کردن آن کمی داد و بیداد کن.

Brooklyn Knife Co. Gyuto Knife

آمازون

خرید در حال حاضر: $89.98

3. Dalstrong Shogun سری X چاقو تنظیم

در حال حاضر متقاعد شده توسط کربن استیل, چاقو? Dalstrong را Shogun سری X مجموعه همه چیز شما نیاز به به طور کامل تبدیل به کربن فولاد است. این مجموعه شامل 8 اینچ چاقو آشپز, a 7-inch santoku, 6 اینچ ابزار چاقو 8 اینچ نان چاقو و یک 3.75 اینچ چاقو بریده شده و همچنین بسیار خود را بلوک برای ذخیره تمام آنها را در. هر چاقو ویژگی های یک تیغه ساخته شده از خلاء گرما تحت درمان, ژاپنی, فولاد با سختی 62+ در مقیاس راکول. علاوه بر این تیغ تیز لبه هر یک چاقو شده است دست جلا با استفاده از سه مرحله Honbazuke روش و ویژگی های یک درجه نظامی رسیدگی خواهد شد که تا زمانی که تیغه.

مزایا: پنج قطعه تنظیم بدان معنی است که شما همیشه آماده برای برش هر چیزی.

منفی: مبتدیان ممکن است پیدا کردن مجموعه ای به وسعت قریب به اتفاق.

Dalstrong Shogun Series X Knife Set Block

آمازون

خرید در حال حاضر: $349.99

4. اجتناب کارد و چنگال برتر 7″ Santoku چاقو

اجتناب کارد و چنگال 7-اینچ santoku است برای سرآشپزها که در حال حاضر دیده می شود نور است. این یک ریز گردد کربن استیل چاقو که همه کاره و آسان برای استفاده و آن را ارتقا دهید هر آشپزخانه. چاقو ویژگی های یک تیغه با دمشق پوششی و 34 لایه ژاپنی “سوپر جراحی” در هر دو طرف. در حالی که آن را کوتاه تر از متوسط خود را چاقو آشپز, آن را هنوز هم بیش از قادر به تقریبا هر کار برش شما می توانید خواب.

مزایا: زرق و برق دار به سبک ژاپنی چاقو که به روز رسانی خواهد شد هر آشپزخانه.

منفی: قیمت نشان دهنده آن premium طبیعت است.

Shun Cutlery Premier 7” Santoku Knife

آمازون

خرید در حال حاضر: $184.95

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>