بهترین کیک تابه برای پخت کامل تولد درمان

بیشتر از هر کس دوست دارد کیک. این که آیا آن را یک جشن تولد, عروسی و یا دیگر مناسبت های خاص خوشمزه متفکرانه طراحی کیک مترادف است با جشن. آن را به اتفاق می افتد اگر شما نیاز به راست کیک تابه.

کیک در حالی که در حال حاضر یک عامل اصلی بسیاری از جشن نبود همیشه شیرین شیرینی ما می دانیم و امروز را دوست دارم. آن را یک بار مترادف با نان و نگاه و طعم بسیار مشابه. آن را تا ظهور کیک مخلوط در طول رکود بزرگ که کیک شروع به ساخته شده در صفحه اصلی یکهو. سال بعد مردم شروع به جفت شدن با رویه خامهای کیک یا شیرینی پخته درمان با اضافه کردن یک لایه از استعداد و خلاقیت به محصول نهایی.

های مختلف وجود دارد تابه کیک برای کیک های مختلف, اشکال,, البته, اما آنچه مهم است کیفیت است. خوب کیک تابه باید ساخته شده از مواد قوی است که نمی تار تحت درجه حرارت بالا و آنها باید طراحی شده برای توزیع گرما به طور مساوی در سراسر. که راه شما را تا پایان با یک کرکی شیرینی خوشمزه است که هر کس لذت ببرید. در اینجا چهار نفر از بهترین کمک خواهد کرد که شما وجود دارد.

1. آشپزی نچسب پوشش پان کیک

ورق کیک بسیار آسان است و باید مقدار زیادی از سطح منطقه برای پوشش و دکوراسیون. این ترفند البته گرفتن کیک خوشمزه خود را از نقطه A به نقطه B. Calphalon حرکت باعث می شود این آسان به عنوان آن می آید با یک درب برای حمل و نقل آسان بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد آسیب رساندن به خود شیرینی در مسیر. این شهر همچنین دارای تمام زنگ ها و سوت شما نیاز به ایجاد یک موفق ورق کیک: یک هسته فلزی که نمی پیچ و تاب به هم پیوسته نچسب لایه ها و قابلیت توزیع یکنواخت حرارت در سراسر کیک. البته این تنها خوب برای ساخت ورق, کیک, بنابراین آن را نمی متنوع ترین تابه خارج وجود دارد—اما با کیفیت از کیک به شما امکان ساخت, شما به احتمال زیاد نمی خواهد ذهن بیش از حد.

Calphalon Nonstick Covered Cake Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $27.84

2. شیکاگو فلزی کیک تابه

کیک را ندارد فقط یک شکل است. وجود دارد انواع مختلف تکرار می تواند شما را از جمله لایه, کیک, کیک ورق و مری ان کیک. شیکاگو فلزی در تابه بهترین راه برای بزرگ مری ان با پوشش نچسب و قوی و با دوام فولاد آرایش. مزایای استفاده از یک Mary Ann کیک در درجه اول دروغ در آن فاصله دار بالا که مردمی به طور معمول زینت با توت, خامه و دیگر توپینگ. البته اگر این نوع فانتزی از کیک نیست برای شما, سپس شما ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری های مختلف در یک ماهی تابه.

Chicago Metallic Cake Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $28.24

3. نوردیک افزار لایه کیک تابه

وقتی که می آید به خرید یک جدید کیک تابه شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما در حال سرمایه گذاری در چیزی است که گذشته است. خوشبختانه نوردیک افزار فقط می کند که: این یک تابه نچسب که نمی خواهد زنگ و یا پیچ و تاب. شما می توانید با استفاده از آن در خود و یا ترکیب آن با کوچکتر تابه به ایجاد لایه های دیدنی و جذاب کیک. به خاطر داشته باشید هر چند که در برخی از تابه را پوشش نچسب واقعا آخر, شما نیاز به آن را بشویید.

Nordic Ware Layer Cake Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $8.97

4. ویلتون آلومینیوم کیک تابه

ساخت یک لایه کیک تئوری سخت نیست: همه شما باید انجام دهید این است که پخت کیک قطرهای مختلف در تابه گرد. این ترفند البته پیدا کردن قابل اعتماد مجموعه ای از تابه گرد. ویلتون آلومینیوم را در تابه می آید به عنوان یک جفت و اندازه محدوده از 8 اینچ به اینچ در قطر. خود ساختار آلومینیوم بدان معنی است که آنها را از گرما به طور مساوی هر چند در تنها 2 اینچ در ارتفاع, آنها نیست, بلندترین مدل وجود دارد. هنوز در دو برای قیمت یک, آن را ساده ترین راه برای ساخت یک زرادخانه از کیک تابه.

Wilton Aluminum Cake Pans

آمازون

خرید در حال حاضر: $33.99

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im