بهترین کره پاسداران برای اطمینان از گسترش خود را باقی می ماند تازه

ما تمام شده وجود دارد شما نان تست کامل قطعه از خمیر ترش و آن را فقط برای برخی از شلاق زدن, شور, کره, اما زمانی که شما آن را از یخچال و سعی در گسترش آن همه چیز شروع به سقوط از هم جدا و کاملا به معنای واقعی کلمه. کره سخت است عاشق مواد غذایی, بدترین کابوس. اما خوشبختانه شما می توانید به نوبه خود که جامد قوس کینه جویی و نرم به راحتی با تخصصی, فرانسوی, کره حافظ (یا علامت تجاری “کره بل”).

این بسیار خوب دستگاه های زندگی در خارج از یخچال نگه می دارد و کره خود را دقیقا در سمت راست قوام با تشکر از کمی آب و یک مهر و موم مهر و موم و هوشمندانه طراحی شده است. از بیرون شبیه یک کوکی, اما هنگامی که شما بلند کردن درب همه چیز کمی متفاوت است. قسمت زیرین درب نصب شده است با یک فنجان کوچک است که شما بسته کامل از کره. سپس شما برخی پور یخ-آب سرد به پایه (همچنین شناخته شده به عنوان یک خمره ای) و جایگزین کردن درب. در حال حاضر بالای کره غوطه ور در آب است و موضوع فقط به مقدار مناسب عایق و خنک کننده است.

با کره دروازه بان خود را در کره باقی خواهد ماند تازه ومزه و مهمتر از همه spreadable برای تقریبا 30 روز. در اینجا چهار نفر از بهترین کره پاسداران در آمازون به شما که خوشمزه گسترش نرم شما سزاوار.

1. Norpro سنگ مرمر کره حافظ

مناسب برای عاشقان کره که درک زیبایی شناسی Norpro را دروازه بان کره ساخته شده از ظریف و سنگ مرمر. این به این معنی هر قطعه منحصر به فرد منحصر به فرد و متفاوت از لحاظ رنگ veining و الگوی به اطمینان حاصل شود آن را واقعا خارج از غرفه. البته این مورد بیش از فقط به نظر می رسد سنگ مرمر نیز یک عایق طبیعی و وعده های خود را به نگه داشتن کره سرد و در عین حال نرم و قابل انعطاف. آن را می توانید نگه دارید کامل چوب یا حدود 4 اونس از کره را در یک زمان را حفظ خواهد کرد, تازه, شیرین و spreadable تا یک ماه (هر چند آب باید تغییر را هر دو تا سه روز).

مزایا: این دروازه بان کره موظف است برای اضافه کردن یک لمس از کلاس به هر آشپزخانه.

منفی: آن کمتر سنتی از دیگر کره پاسداران در این فهرست پس از آن ممکن است حق انتخاب برای از purists.

Norpro Marble Butter Keeper

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $21.99

2. Le Creuset کره خمره

اعتماد به اضافه کردن یک کمی بیشتر کره. Le Creuset کره دروازه بان می تواند نگه دارید تا 1.5 چوب از کره—که بسیاری از مدل ها در این لیست—و نگه داشتن آن خواهد شد مناسب در دمای اتاق به صورت آسان ، در نمونه Le Creuset, مد آن جفت کلاسیک, فرانسوی, طراحی با ماندگاری مواد و نور است و در عین حال با دوام است. بالا-اخراج ظروف سفالین سنگ نما پوشش داده شده توسط یک سخت با پوشیدن مینا لعاب است که غیر متخلخل پس از کره خود را حافظ نمی جذب طعم تراشه یا لکه. آن را نیز به راحتی ماشین ظرفشویی امن. به علاوه شما می توانید جفت آن را با تمام دیگر خود را لو Creuset وسایل آشپزی.

مزایا: می آید در چهار های مختلف سرگرم کننده colorways.

منفی: آن را در پایان pricier طیف.

 Le Creuset Butter Crock

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $41.95

3. آمریکا لیوان سفال کره حافظ

اضافه کردن یک آمریکایی استعداد های معتبر فرانسوی, طراحی, این, کره, حافظ بود صنایع در لیورپول شرقی اوهایو توسط عامیانه در آمریکا لیوان سفال. از مد افتاده از کیفیت ظروف سفالین سنگ نما, هر, کره, حافظ ساخته شده است با استفاده از مد افتاده لغزش-بازیگران روش به پایان رسید و با دست در یک کارخانه که ساخته شده بود در 1900s. آن را نگه دارید می توانید یک چوب از کره و آن را نگه دارید تازه و عاری از فساد و تا 30 روز بدون نیاز به یخچال. علاوه بر این نیروی دریایی آبی کره حافظ نیز موجود است در رنگ قرمز و فیروزه ای و زرد و سفید.

مزایا: این مقرون به صرفه ترین کره دروازهبان در این لیست و خرید آن وسیله از شما حمایت صنعتگران محلی.

منفی: این طرح می تواند یک کمی بیش از حد حداقلی برای برخی از.

American Mug Pottery Butter Keeper

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $21.95

4. کره بل خمره و پخش

پس از مدل اصلی فرانسوی کره بل این طرح دارای جذابیت روستایی در پیک. آن را دستکاری شده از استخوان جدید در چین خاک رس است که لعاب در یک درجه بالا سرامیک مخلوط و اخراج در بیش از 2000 درجه برای ایجاد خیره کننده مقاوم در برابر خراش به پایان برسد. هر کره بل ویژگی های چشم نواز تاک-مانند ارایش برای اضافه کردن به درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی. آن را می توانید نگه دارید تا به یک چوب از کره و ویژگی های یک مهر و موم مهر و موم بیشتر به حفظ عطر و طعم و تازگی است. عهد به کیفیت بی عیب و نقص هر یک از خرید بازگشته است با یک محدود 2 سال گارانتی.

مزایا: شما می توانید یک جایزه چوب پخش و دارنده آن ساخته شده است از پایدار اورگان توسکا چوب.

منفی: این مجموعه شما را به مجموعه ای بیش از 50 دلار است.

Butter Bell Crock and Spreader

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $56.90

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im