بهترین Bundt Cake تابه برای پخت سنتی کویر در خانه

همه مورد علاقه خود را در بیابان. و برای بسیاری از آمریکایی ها که Bundt cake. این brioche مانند درمان شده است یک ضربه stateside پس از افزایش محبوبیت در میانه قرن گذشته است. و در حالی که بسیاری از سرآشپزها داده اند ظرف منحصر به فرد خود را چرخش همه آنها یک چیز مشترک اند—که معروف دونات مانند شکل.

که یاد شکل محصول تابه که Bundt کیک پخته است ، گاهی اوقات به نام شیاردار لوله تابه آن را ویژگی های یک دودکش مانند فضا در وسط است که به کیک مرکز آن سوراخ است. مادیت اما متفاوت: از آنجا که در حالی که اکثر Bundt cake تابه ساخته شده از آلومینیوم و آنها نیز می تواند ساخته شده از سرامیک و یا ظروف سفالین سنگ نما. اما بزرگترین تفاوت بین تابه و شانس خود را برای قرار دادن واقعا تمبر شخصی خود را در ظرف—طراحی شیار که خط لایه درونی و به کیک اضافه بصری شکوفا.

اگر دوست دارید کیک حلقهای طرحدار و آماده برای شروع ساخت آن را در خود و سپس از آن زمان به سرمایه گذاری در یک اختصاص داده شده تابه. در اینجا چهار نفر از بهترین در آمازون است.

1. ChefMade Bundt Cake Pan

طراحی نیست دلیل اصلی شما خرید یک Bundt cake pan اما آن را خاص می تواند با قرار دادن یک خود چشم دوخته اند ، و چند نگاه شیک به عنوان ChefMade را شامپاین رنگ ارائه شده است. پان ویژگی های مزین اما نه بیش از حد داد و بیداد کن, شیار, طراحی است که به شما پخته محصولات برخی از املاک استعداد. اما کربن استیل تابه نه تنها نگاه خوب به عنوان آن را نیز آسان برای استفاده به لطف آن نچسب در لایه داخلی.

ChefMade Bundt Cake Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $18.99

2. نوردیک افزار Platinum Collection Bundt Cake Pan

هنگامی که شما فکر می کنم از یک کیک حلقهای طرحدار طرح آن احتمالا به نظر می رسد مانند نوردیک افزار ارائه شده است. ساخته شده از آلومینیوم با دوام آن را مقدار زیادی آسان برای استفاده—فقط روغن به آن اضافه کنید و خمیر—علاوه بر آن یک بازی ساده و در عین حال زیبا طراحی شیار. تابه خود را به اندازه کافی خواهد بود برای بسیاری از نانوا اما حتی بیشتر جذاب است که آن می آید با یک “لوکس” کیک حافظ که آن را حفظ خواهد کرد محافظت در راه به مقصد خود را.

Nordic Ware Platinum Collection Bundt Cake Pan

خرید در حال حاضر: $62.59

3. CasaWare سرامیک های شیاردار کیک تابه

ترین کیک حلقهای طرحدار تابه حال از آلومینیوم ساخته شده اما این بدان معنا نیست که همه آنها باید. CasaWare را ارائه می کند مورد خوب و سرامیک. تابه همه چیز آلومینیوم یکی می کند به علاوه به نظر می رسد خیلی بهتر است. و در حالی که آن را ممکن است کاملا به عنوان با دوام به عنوان یک ساخته شده از فلز آن دو پوشش داده و سطح آن را تضمین می کند می تواند مقاومت در برابر سنگین استفاده است.

CasaWare Ceramic Fluted Cake Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $18.99

4. رز آبی سفال آتنا Bundt Pan

Bundt تابه ممکن است ویژگی های فانتزی شیار طرح اما تابه خود به ندرت از حد به بحث در مورد. که نه مورد با رز آبی سفال را در تابه ، دست ساز در لهستان این ظرف سفالین ویژگی های طراحی های رنگارنگ است که شما نمی خواهد ذهن نشان دادن خاموش. اما در حالی که به نظر می رسد, آن را نیز به مقدار زیادی دشوار و حتی می تواند به مقاومت در برابر یک سفر را از طریق ماشین ظرفشویی.

Blue Rose Pottery Athena Bundt Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $190.21

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>