بهترین شرح حال برای اضافه کردن به لیست خواندن خود

وجود دارد یک ضرب المثل قدیمی است که می رود, “قبل از اینکه شما قضاوت یک مرد یک مایل راه رفتن در کفش خود را.” در اثر آن یک یادآوری برای همیشه همدل باشید و درک کنید که یک فرد تجربه و ناملایمات irrefutably شکل که تبدیل شدن آنها به. یکی از ساده ترین راه برای انجام این کار این است که با خواندن خاطرات و یا بیوگرافی. از طریق این متین حساب شخصی شما می توانید عمیق شیرجه رفتن به زندگی فرد دیگری را و لحظه ای نگاهی به یک استراحت از خود شما.

البته از آنجا که هیچ دو زندگی هستند هیچ دو خاطرات هستند. برخی وجود دارد که باید داستانی استعداد و بعضی ها که همه واقعیت; برخی که مشخصات افراد مشهور و برخی که تمرکز بر روی everyman. چند وجود دارد که نوشته شده است به عنوان اول شخص بازگو (شناخته شده به عنوان autobiographies و خاطرات) و چند که در حال نوشته شده توسط biographers یا مورخان (زندگی نامه).

پس دقیقا کدام کتاب—و که زندگی—ارزش خواندن مورد ؟ این واقعا غیر ممکن به لیست همه آنها را, اما در اینجا چهار قدرتمند خوانده شده به شما آغاز شده است.

1. ایلان ماسک: تسلا, SpaceX, و تلاش برای یک آینده فوق العاده

این کتاب برای اولین بار دیده ایم در مورد Elon Musk و آن را احتمالا نمی خواهد آخرین. اما این یکی از اولین بار است که مشک همکاری با او صرف 30 دقیقه با نویسنده—پس این یکی از دقیق ترین (و شخصی) به تاریخ. نوشته شده توسط veteran فناوری روزنامه نگار Ashlee Vance پرفروشترین عنوان آثار زندگی در آفریقای جنوبی متولد کارآفرین مخترع و مهندس از خشن خود تربیت به ظهور خود را به عنوان یک جهانی نجیب زاده کسب و کار. آن را به کنکاش خود پیشگامانه شرکت های تسلا و SpaceX و SolarCity—و آهنگ های شگفت انگیز پیشرفت 48 ساله ساخته شده است در مورد برق اتومبیل اکتشاف فضا و انرژی خورشیدی است.

مزایا: جذاب آن موضوع است.

منفی: آن منتشر شد در سال 2015 پس از آن ممکن است کمی از تاریخ داده شده که چگونه به سرعت جهان فن آوری حرکت می کند.

Elon Musk Biography

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $26.99

2. کفش سگ: خاطرات توسط خالق نایک

یکی برای sneakerheads این پرده خاطرات نوشته شده توسط Nike موسس و رئیس هیئت مدیره فیل نایت و به داخل حرکت شبیه چمچه زنی در جهان با ارزش ترین پوشاک برند. نایت ارائه می دهد یک refreshingly صادقانه حساب این شرکت آغاز به عنوان یک مخل شروع به تکامل آن به یک یاد میلیارد دلار با نام تجاری. داستان undulates تغییر بین حماسه نتواند و عمده پیروزی در حالی که همه شوالیه باقی می ماند به طور کامل فیلتر نشده و فروتن. این طراحی زیبا کتاب مناسب برای نایک طرفداران و یا افرادی که در کسب و کار.

مزایا: می آید مستقیما از موسس و بزرگ کارآفرینی درس.

منفی: همه autobiographies با یک دانه نمک آنها همواره شامل یک کمی خود را ارتقاء.

Shoe Dog

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $17.29

3. اتفاقی جمهور

این زندگینامه این است که فقط به عنوان به عنوان غیر منتظره به عنوان Harry S. Truman را presidentship. نوشته شده توسط پرکار نویسنده و روزنامه نگار آمریکایی A. J. Baime آن ارائه دقت تحقیق هنوز گرمی انسانی, پرتره از بعید رهبر بود که محوری به ریاست جمهوری پس از فرانکلین D. روزولت مرگ غیر منتظره. آن را پوشش می دهد ترومن را در چهار ماه اول سال در دفتر هنگامی که او را در آلمان و ژاپن و استالین و بمب اتمی ، دیگر هیچ رئیس جمهوری تا به حال رو این بسیار سختی در یک مقدار کوتاه از زمان و کتاب این کار ناخن جویدن در دوره عدالت است.

مزایا: این هر دو آموزنده و سرگرم کننده است.

منفی: در $139 پاپ, این دقیقا ارزان.

The Accidental President

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر

4. اعطای

به عنوان یکی از کشور را قانع کننده ترین ژنرال و رئیس جمهور Ulysses S. Grant شده است علوفه برای pageturners. اما بیشتر از نه, biographers او را اشتباه کردم. همه بیش از حد اغلب گرانت است که با صراحت caricatured به عنوان یک بی منطق تاجر و مست. اما در خود را به طور کامل تحقیق تام جایزه پولیتزر برنده ران News ارائه می دهد ظریف و استادانه پرتره از این پیچیده انسان است. با تمرکز به طور خاص در اعطای علیه کو کلاکس کلان و همچنین نگرش خود در ستیزی فساد سیاسی و اعتیاد به الکل News خواننده می دهد درک درستی از گرانت در عمیق ترین سطح.

مزایا: آن را به طور کامل تحقیق و آموزنده است.

منفی: آماده می شود. در 959 صفحه این است که کاملا به طعمه.

Grant

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $35.99

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>