بهترین بل Cloches برای نمایشگاه شیرینی

بزرگ انواع دسر ها فریبنده برای تمام حواس و حتی دید. چه کسی دوست ندارد زل زده بود شمع, تازه, مناقصه کوکی ها و یا کاملا مات کیک ؟ اما بیشتر از نه, این رفتار دریافت هل به کلی ظروف نگهداری است که فقط به نظر نمی رسد به انجام آنها عدالت است. خوشبختانه راه بهتری وجود دارد: بل cloches.

ظریف رجعت اکثر مردم احتمالا مرتبط با تصاویری از ’50s, زندگی, زنگ, cloches شد یک بار در آشپزخانه مشترک متعلقات که دو برابر به عنوان دکوراسیون. این سبک به طور معمول شامل یک تخت پایین و نصب گنبد شیشه ای برای نگه داشتن هوا را در حالی که اجازه می دهد هر آنچه را ذخیره شده در داخل به راحتی قابل دسترسی است. نه تنها این cloches خود را در نمایشگاه شیرینی آنها فقط به عنوان قادر به نگه داشتن شیرینی های تازه به عنوان امروزی تر گزینه های.

پیدا کردن یک حق می تواند مشکل از کوچکترین جزئیات می تواند یک دنیا تفاوت. در اینجا ما تراکم بالا برای بل cloches در آمازون است.

1. Plymor گنبد شیشه ای Cloche

اندازه گیری 8 اینچ عرض و 8 اینچ بالا Plymor را cloche ساخته شده است از top-of-the-line مواد نمونه آن بلوط-veneered پایه و دست دمیده گنبد شیشه ای. فضای داخلی کامل 7.75 اینچ گسترده به معنی آن می تواند همه چیز را از کوچک کیک به کیک.

مزایا: این مدل کاربردی و ساده به اندازه کافی با توجه به هر دکور آشپزخانه.

منفی: از آن نمی آید با یک دسته بنابراین شما باید برای حذف بالا با هر دو دست.

Plymor glass bell cloche

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $45.63

2. Moonlear شیشه Cloche Bell Jar

Moonlear شیشه cloche گردد با یک جامد چوب کاج که در اقدامات پایه 7 اینچ در قطر و یک 10 اینچی گنبد شیشه ای. آن بلند و باریک به نسبت ایده آل برای منظمی انباشته لیمو میله یا ترد کوکی ها در کانتر آشپزخانه خود را. چه کسی دوست ندارد به دنبال در یک توده ای از شیرینی ؟

مزایا: بلند مشخصات باعث می شود برای صفحه نمایش چشمگیر رفتار میکند.

منفی: آن تا حدودی باریک تر از مدل های دیگر, بنابراین انتظار می رود به پشته خود شیرینی.

Moonlear bell cloche

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $29.00

3. کوتا ژاپن بشقاب دسر

نیاز به یک بشقاب دسر خود را برای مطابقت با کانتر ؟ اگر شما اتفاق می افتد به سنگ مرمر و سپس کوتا ژاپن مدل ممکن است برای شما. حتی اگر آشپزخانه شما نیست مجهز با سنگ های بزرگ مرمر پایه–که اقدامات 11.5 اینچ گسترده–می رود با همه چیز. به علاوه روشن گنبد دارای دسته راحت برای جلوگیری از smudging شیشه ای در امتداد دو طرف.

مزایا:, ظریف, مواد معنی آن را هرگز از سبک.

منفی: آن سخاوتمندانه قطر ممکن است بیش از حد بزرگ برای فضاهای کوچکتر است.

Kota Japan dessert plate

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $49.99

4. ARTLAND واحه شیشه Cloche

با یک پایه بیش از هشت اینچ گسترده و یک گنبد فقط بیش از 10 اینچ بالا ARTLAND واحه cloche می توانید با توجه به طیف وسیعی از ظریف شیرینی. کمی باریک گنبد شیشه ای ظریف است رسیدگی به آن را بلند کردن و جایگزین کردن آن با سهولت اتصالات از آنجاییکه به فولاد گالوانیزه پایه. آن بافت غنی و تنوع رنگ اضافه کردن جذابیت به هر محیط.

مزایا: این درب گنبد است مفید دستگیره دستگیره پس از آن آسان است به حذف.

منفی: روستایی صنعتی-سبک پایه ممکن است مناسب برای همه است.

ARTLAND oasis glass cloche

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $39.99

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im