بهترین بالون حواله برای ساخت همه چیز از Meringues به سس سالاد

اگر شما تا کنون به حال لذت بردن از لذت بردن از یک تکرار از یک جولیا کودک پخت و پز نشان می دهد شما می دانید که او یک متعصب در مورد داشتن انواع حواله است. و چه کسی می تواند او را سرزنش? از شلاق خامه و تخم مرغ به امولسیون روغن و سرکه برای سس سالاد از آنها به طور جدی مفید است. اما آنها همه به طور یکسان در شکل و نسبت. برای مشاغل خاص یک بادکنک ماهوت پاک کن زدن بهترین انتخاب است.

Typified توسط یک پیازی سیم سر–همانطور که از نام آن پیداست–بالون حواله به خصوص ماهر در حال حرکت از طریق حجم زیادی از مایع فکر می کنم ساختن کوه از خامه برای کیک. خود را به شکل عمدی شامل حداکثر مقدار هوا با حداقل تلاش. آنها حتی قادر به مقابله با متراکم تر موادی مانند شکلات غنی خمیر کیک یک دهان آبیاری دسر.

اما هیچ دو نمونه دقیقا یکسان هستند. رسیدگی به سایه طول کلی و حتی فضای بین هر سیم می توانید تفاوت را. به قطع از طریق سر و صدا ما به گرد ما چهار مدل های مورد علاقه در دسترس در آمازون است.

1. کوهن Rikon شیر, خیابان راحتی بالون ماهوت پاک کن زدن

کریستوفر کیمبال تاسیس هر دو america’s Test Kitchen و زمان پروژه های شیر, خیابان اتحاد دهه تجربه در زمینه تست های بی شماری ظروف پخت و پز. همه که دانش جمعی رفت و به کیمبال کلاسیک, بادکنک, ماهوت پاک کن زدن برای طراحی کوهن Rikon. ساخته شده از فولاد ضد زنگ آن را نازک و انعطاف پذیر سیم که زحمت شلاق از طریق حجم زیادی از مواد غذایی بدون خطر آسیب رساندن به وسایل آشپزی به علاوه آنها گرما-امن تمام راه را به 425F. این شهر همچنین دارای یک گرد رسیدگی به اندازه کافی راحت به نگه دارید اگر شما در حال ساخت خامه, راه قدیمی از مد افتاده.

مزایا: این مدل نمی خراش غیر چوب وسایل آشپزی.

منفی: آن را ندارد یک قلاب برای آویزان سازی.

Kuhn Rikon Milk Street Comfort Balloon Whisk

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $21.95

2. Norpro سوئد فولاد ضد زنگ ماهوت پاک کن زدن

ساده است که اغلب بهترین و به همین دلیل این Norpro ماهوت پاک کن زدن مانند یک جامد انتخاب است. هر ابزار با نام تجاری سوئد خط ساخته شده است از تجاری-درجه فولاد ضد زنگ حرارت و مقاومت در برابر خوردگی معنای این مدل می توانید همه چیز را از شلاق زدن زرده تخم مرغ به چرخش ذوب شکلات. آن کمی کوچکتر از ابعاد آن را به اندازه کافی زیرک برای رسیدن به گوشه های دور از هر ظرف و یک گنجانیده حلقه در بالا باعث می شود برای حلق آویز راحت ذخیره سازی.

مزایا: ماشین ظرفشویی امن برای پاکسازی آسان.

منفی: آن متوسط مقیاس ممکن است انتخاب مناسب برای هر وظیفه.

Norpro Krona Stainless Steel Whisk

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $15.25

3. Rösle بالون ماهوت پاک کن زدن تخم مرغ

ساخته شده از 18/10 فولاد ضد زنگ با 14 فراوان سیم Rösle را ماهوت پاک کن زدن ایجاد روح بافت و حداکثر حجم کاری که با سهولت. طراحی آن به دقت در نظر گرفته شده برای رسیدن به تعادل بی نظیر در دست برای جلوگیری از خستگی و به طور کلی هر گونه پخت و پز مناسب از کارهای لذت بخش تر است. پس از شما انجام می شود با استفاده از آن برای جمع آوری یک سوفله به سادگی بازی شیر یا خط آن را در ماشین ظرفشویی و چسبیدن به آن را براق حلقه هنگامی که خشک است.

مزایا: این یک متعادل کننده وزن است که باعث می شود تکراری وظایف پخت و پز به طور قابل توجهی آسان تر است.

منفی: در 10.6 اینچ آن را طولانی ترین ماهوت پاک کن زدن و ممکن است راحت نیست برای هر طبخ.

Rösle Balloon Egg Whisk

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $16.99

4. بهترین تولید کنندگان بالون شلاق

اگر شما می خواهید کارآمد بهترین تولید کنندگان’, بادکنک, ماهوت پاک کن زدن است برای شما. بزرگترین از هر ماهوت پاک کن زدن در لیست ما آن تکل هر کار در سرعت رعد و برق مانند ضرب و شتم سفیده تخم مرغ را ترکیب را به یک کیک. ساخت ابریشمی bechamel? با استفاده از این ماهوت پاک کن زدن به ترکیب آرد و کره را به صورت یک roux را قبل از اضافه کردن شیر و سپس ضرب و شتم همه آنها را به یک سس شایسته بهترین پخته دستور العمل ماکارونی. صاف چوب درخت غان رسیدگی است و راحت نگه دارید و می افزاید: یک نگاه منحصر به فرد بر خلاف دیگر نمونه های ما در اینجا ذکر شده.

جوانب مثبت: در 14 اینچ این طولانی ترین ماهوت پاک کن زدن در لیست ما ساخت آن را ایده آل برای شغل بزرگ است.

منفی: اندازه آن ممکن است ذخیره سازی بیشتر دشوار است.

Best Manufacturers Balloon Whip

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $24.01

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de