بهترین خودکار چکه قهوه برای آسان قهوه خوشمزه در خانه

امروز وجود دارد بسیاری از راه های مرسوم شما می توانید دریافت کافئین ثابت خود را در خانه. شما می توانید سرمایه گذاری در عجیب دم سرد دستگاه است که به نظر می رسد درست مثل شما بالا-مدرسه شیمی مجموعه, استفاده از یک, مربوط به اینده, Aeropress کلاسیک, فرانسوی, مطبوعات, یک مکا گلدان یا حتی یک قهوه جوش. اما اگر شما به دنبال برای یک آشپزخانه قابل اعتماد همراه است که می تواند در ارائه یک ومزه دم در مقادیر بالا, آن را سخت به انجام بهتر از اتوماتیک قهوه ساز.

این الکتریکی-صفحه یابو همه کار را برای شما است و اساسا مدرن روز ریف در مدرسه قدیمی ماشین که به نظر می رسد در شام. شما به سادگی اضافه کردن قهوه یا لوبیا (برخی از تکنولوژی بالا مدل را نیز خرد کردن لوبیا برای شما) و سپس اجازه دهید دستگاه کار سحر و جادو خود را. نتیجه نهایی ؟ کامل قابلمه جاوا که گرم بماند با تشکر از هر یک از ساخته شده است در hotplate یا تنگ حرارتی.

انتخاب ماشین مناسب می تواند یک کمی دشوار است اما نگران نباشید ما رو شما پوشش داده شده است. در اینجا چهار نفر از بهترین های اتوماتیک قطره ای قهوه در آمازون است که بیش از ارزش خود را در فضای نیمکت.

1. گرگ خوراک شناس قهوه ساز قابل برنامه ریزی

طراحی شده برای قهوه خبره با استانداردهای سخت, Wolf خوراک شناس قهوه ساز ویژگی های ساخته شده در مقیاس است که وزن آن از قهوه به عنوان شما اضافه کردن آنها را به دم سبد خرید. سپس صفحه نمایش ال سی دی به شما اجازه می دانم که دقیقا چه مقدار قهوه به اضافه کردن مورد علاقه خود را انتخاب قدرت است. این تضمین می کند شما کامل قهوه به نسبت آب و گرد و دم در هر زمان. این دستگاه همچنین دارای تنظیمات قابل برنامه ریزی است که اجازه می دهد تا شما را به سفارشی بیشتر جسارت از خود قهوه. هنگامی که شما در حل و فصل ایده آل خود را دم دستگاه می تواند بوسیله اسباب گردنده از 10 فنجان (80 گرم) از چیزهای خوب در کمتر از هفت دقیقه. قهوه برگزار می شود در دو دیوار از فولاد ضد زنگ تنگ حرارتی پس از آن باقی می ماند داغ و تازه پس از آن ساخته شده است.

مزایا: سطح دقت این دستگاه می توان به معنی شما می توانید رویای خود را در جام حذفی.

منفی: اگر شما در عجله هستید و آن را سریعترین ماشین در این لیست است.

Wolf Gourmet Programmable Coffee Maker

آمازون

خرید در حال حاضر: $499.95

2. Technivorm Moccamaster KBG قهوه ساز

این Moccamaster KBG قهوه ساز به ارمغان می آورد گرما کاملا به معنای واقعی کلمه. هلندی-دستگاه ساخته شده است مورد علاقه دوستداران قهوه در سراسر جهان برای چند دهه در هیچ بخش کوچکی به لطف مس عنصر گرم که آب گرم رعد و برق سریع و نگه می دارد آن را در محدوده مطلوب برای ساخت قهوه (بین 195 و 205 درجه فارنهایت) در طول فرایند brewing. هنگامی که قهوه تمام شده است این مدل را با صفحه داغ دارای دو تنظیمات—یا 175 یا 185 درجه Farenheight—برای نگه داشتن قهوه خود را گرم تا 100 دقیقه است. که در آن نقطه آن را به طور خودکار خاموش پس خود را جو نمی سوزاند. در بالا از آن دستگاه است و قطعا طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل است که مطمئن شوید که برای آوردن شادی کمی به آشپزخانه.

مزایا: طراحی می آید در 28 رنگ های مختلف, بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که به بهترین وجه مناسب آشپزخانه خود را.

منفی: آن 40-ظرفیت هر اونس معنی است که شما فقط می توانید 5 فنجان از هر یک از دم.

Technivorm Moccamaster KBG Coffee Maker

آمازون

خرید در حال حاضر: $309.00

3. BUNN سرعت قهوه آبجو

شما ممکن است حدس زده آن نام کارولینای شمالی را سرعت آبجو است همه چیز در مورد سرعت است. آن را می توانید بوسیله اسباب گردنده از تا 10 8-هر اونس فنجان قهوه فقط در سه دقیقه کامل اگر شما در حال سرگرم کننده و یا شما فقط یک bigtime کافئین فن. که تا حد زیادی با توجه به مخزن آب گرم است که با نصب 800 وات بخاری برای حفظ H2O خود را در بهینه دم دمای 200 درجه فارنهایت در تمام زمانها. به سادگی خود را اضافه کنید قهوه و شما باید با کیفیت جاوا در هیچ زمان. و اگر شما نمی توانید آن را بنوشید تمام استیل ضد زنگ پارچ است خلاء عایق و نگه داشتن قهوه گرم تا دو ساعت.

مزایا: این باعث می شود بسیاری helluva قهوه بسیار به سرعت.

منفی: آن را شامل نمی شود یک گرم صفحه قهوه خود را فقط گرم بماند برای چند ساعت.

BUNN Velocity Coffee Brewer

آمازون

خرید در حال حاضر: $149.99

4. Breville سخت کار کردن کنترل قهوه ساز

این همه در مورد سفارشی سازی با Breville قهوه ساز. یابو هشت قدرت های مختلف تنظیمات و سازگار با هر دو زمینه قهوه و غلات لوبیا به لطف ساخته شده در چرخ. در بالای آن, آن می تواند سخت کار کردن و دم کردن به طور مستقیم به جام, سفر, لیوان یا پارچ. انتخاب با شما است. این قابل ملاحظه تنگ متناسب برای 12 فنجان (96 اونس) وجود دارد مقدار زیادی از قهوه به رفتن در اطراف. در حالی که دستگاه در حال کار صفحه نمایش ال سی دی فراهم می کند زمان واقعی به روز رسانی در آب سطح خرد کردن اندازه قدرت انتخاب سنگ زنی زمان و دم زمان به اطمینان حاصل شود که شما اقامت در بالا از دم. آن را حتی می تواند برنامه ریزی شده به صورت خودکار شروع به ساخت قهوه خود را در یک زمان انتخاب.

مزایا: به لطف خودکار-قابلیت شروع, شما صبح از فنجان جو شده است هرگز آسان تر است.

منفی: آن حفظ گرما نیست به خوبی به عنوان برخی از مدل های دیگر در این لیست است.

Breville Grind Control Coffee Maker

آمازون

خرید در حال حاضر: $299.99

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>