بهترین Au Gratin تابه برای گرفتن بهترین پوسته های

آن آسان به سقوط برای فریبندگی خوشمزه gratin, به خصوص اگر شما از طرفداران سیب زمینی مبتنی بر ظروف. اما یکی از بهترین چیزها در مورد این غذا این است که چگونه از آن آسان می تواند به—فرض کنید شما یک au gratin پان ،

چه مجموعه gratin جدا از سایر ظروف غذای مرکب از گوشت وارد است این پوسته ترد است که در صدر آن است. بهترین راه برای اطمینان حاصل شود که شما دریافت کنید که کامل لایه ای از خرده نان یا پنیر است که با یک au gratin تابه. ساخته شده از مواد مانند فولاد ضد زنگ گالوانیزه آهن و ظروف سفالین سنگ نما, این بیضی-شکل قطعه از وسایل آشپزی است که به طور معمول بیش از 1.5 اینچ ضخامت و دستگیره در دو طرف به طوری که آن را می توانید به راحتی مانور. این مهم است پس شما خواهید بود با قرار دادن آن تحت یک جوجه های گوشتی برای بخش نهایی از فرایند پخت و پز. البته شما همچنین می خواهید یک ظرف است که به نظر می رسد خوب پس شما به احتمال زیاد رفتن به قرار دادن آن به طور مستقیم بر روی میز شام خود را.

بنابراین اگر شما آماده برای شروع به آماده شدن gratins منظم و سپس زمان مناسب است برای سرمایه گذاری در یک اختصاص داده شده تابه. در اینجا چهار نفر از بهترین در آمازون است.

1. Le Creuset, میراث, ظروف سفالین سنگ نما, Au Gratin ظرف

Le Creuset را ظروف سفالین سنگ نما را توسعه داده است شهرت قوی برای دو دلیل ساده: به نظر می رسد و با این نسخهها کار بزرگ است. و آن au gratin پان متفاوت است. ظرف ویژگی های یک نگاه سنتی است که داده شده است کمی مدرن قبل با تشکر از دو تن رنگ و تنوری دستگیره آسان به گرفتن. آن را نیز فوق العاده با دوام تابه که می تواند مقاومت در برابر درجه حرارت تا 500 درجه فارنهایت در حالی که هنوز هم به طور مساوی توزیع گرما. به علاوه آن را در ماشین ظرفشویی امن که باعث می شود برای تمیز کردن آسان.

Le Creuset Heritage Stoneware Au Gratin Dish

آمازون

خرید در حال حاضر: $41.95

2. همه چادری فولاد ضد زنگ Gratins

هنگامی که شما فکر می کنم از یک au gratin پان شانس هستند شما فکر می کنم ساخته شده از گالوانیزه آهن و یا شیشه ای. اما همانطور که همه چادری ارائه, ثابت, فولاد ضد زنگ با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی. شرکت پان نیست, بزرگترین, اما آن را می سازد تا برای آن که در یک مجموعه ای از دو. ساخته شده از سنگین سنج جلا فولاد ضد زنگ آن را به طور مساوی گسترش گرما و می تواند مقاومت در برابر درجه حرارت تا 600 درجه فارنهایت است. به علاوه آن دسته بزرگ آن را آسان به حرکت در اطراف.

All-Clad Stainless-Steel Gratins

آمازون

خرید در حال حاضر: $49.99

3. Anolon وستا سرامیک Au Gratin پان

گاهی اوقات مهم نیست که چه چیزی یک قطعه از وسایل آشپزی مانند به نظر می رسد به عنوان طولانی به عنوان آن را با این نسخهها کار. که واقعا در این مورد با Anolon را au gratin تابه هر چند از آنجا که شما اغلب آن را در میز شام خود را به طوری که مهمانان می توانند خدمت خود را. به همین دلیل و سرامیک 3-کوارت پان واقعا خارج از غرفه. جامد و با دوام آن را نیز یکی از به دنبال بهتر در بازار است. و اگر آبی نیست رنگ برای شما هیچ نگرانی—این نیز موجود است در رنگ های قرمز و نارنجی.

Anolon Vesta Ceramics Au Gratin Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $39.99

4. بیا کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه بیضی Au Gratin بیکر

وجود دارد هیچ چیز فانتزی در مورد آهنگ بیا کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه را بیضی شکل au gratin پان اما این که بخشی از جذابیت خود را. به جای آن ارزش های نهفته در آن ساخت—چرا پس از 60 سال از ساخت وسایل آشپزی عالی, نام تجاری می داند که دقیقا آنچه در آن انجام. ساده نگاه کلاسیک و پرسلن رنگ نمی خواهد به نوبه خود سر اما آن را طبخ معنی gratin با تشکر گسترده ای در طراحی است که کمک می کند تا اطمینان حاصل شود حتی پراکندگی گرما. آن را نیز آسان برای تمیز کردن و بیش از با دوام کافی برای مقاومت در برابر یک یا دو طریق ماشین ظرفشویی.

BIA Cordon Bleu Oval Au Gratin Baker

آمازون

خرید در حال حاضر: $13.90

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>