بهترین اپل Corers را برش میوه خوشمزه یک ضربه محکم و ناگهانی

این که آیا شما ترجیح می دهند Fujis, گالاس یا مادربزرگ اسمیت, چند می تواند انکار کند که سیب واقعا میوه های خوشمزه است. اما در حالی که آنها ممکن است طعم و مزه عالی آنها می تواند درد واقعی برای برش. که تا حد زیادی به دلیل متراکم و دانه بسته بندی شده هسته ای.

این درست است به خصوص اگر شما فقط با استفاده از یک چاقو برای بریدن اپل خود را. خوشبختانه یک دستی آشپزخانه پیاده سازی است که باعث از بین بردن با هسته نسیم: اپل corer. مرکز ابزار بالای میوه, فشار, آن در, آن را بیرون بکشد و هسته و دانه ها را دنبال کنید. این که آسان است. برخی از اپل corers حتی با تیغه برای برش میوه ها را برش یکنواخت خواهد شد که شما صرفه جویی در زمان و حتی بیشتر.

اگر شما کسی که در نظر دارد برای خوردن یک سیب در روز برای حفظ, دکتر, دور, سپس آن زمان برای سرمایه گذاری در اختصاصی اپل corer خود را. در اینجا چهار نفر از بهترین.

1. Savorliving اپل برش

Savorliving ابزار مناسب برای دوستداران اپل که به دنبال به صرفه جویی در برخی از زمان. نه تنها ظروف هسته ای خود اپل آن را نیز تقسیم آن به 12 به طور مساوی برش برش در همان زمان. به سادگی محل آن را در بالای خود اپل را بر روی دسته راحت و خود اپل خواهد بود به طور کامل قطعه قطعه و د-توپودری. ساخته شده از فولاد ضد زنگ با دوام آن را آسان برای تمیز کردن و حتی می توانید پرتاب در ماشین ظرفشویی. به علاوه آن را با این نسخهها کار برای گلابی و سیب زمینی بیش از حد.

Savorliving Apple Slicer

آمازون

خرید در حال حاضر: $16.99

2. OXO خوب چنگک اپل Corer

OXO خوب چنگک ها ساخته شده است شهرت خود را در مدرن به خوبی طراحی لوازم آشپزخانه و خود اپل corer متفاوت است. چوب به سادگی آن را به خود اپل آن را بیرون بکشد و شما انجام می شود. و بر خلاف دیگر corers وجود دارد خارج وجود دارد, آن را آسان به حذف میوه های هسته ای از ابزار ، در حالی که برخی ممکن است مایل ابزار همچنین می تواند تکه سیب آن را در واقع به شما می دهد آزادی بیشتر با چگونه شما می خواهید برای برش میوه یا برش یا حلقه. علامت تجاری خود را گرفتن راحت به رسیدگی و شامل یک حلقه برای ذخیره سازی آسان.

OXO Good Grips Apple Corer

oxo آمازون

خرید در حال حاضر: $9.99

3. Zulay اپل Corer

به عنوان آسان به عنوان بسیاری از سیب corers به استفاده از تمیز کردن آنها می تواند یک مزاحم واقعی. که صدق نمی کند به Zulay ابزار ، سر از نام تجاری corer ویژگی های یک دو تیغه ساخت و ساز است که اجازه می دهد تا شما را به راحتی رها هسته ای پس از آن حذف شده است. دیگر ویژگی های مفید عبارتند از: فولاد ضد زنگ-تیغه های فلزی که مقاومت در برابر سایش دندانه دار به پایان می رسد به راحتی برش را به خود میوه و راحت دسته ارگونومیک. آن را همچنین می توانید با غذاهای دیگر مانند گلابی و سیب زمینی و فلفل.

Zulay Apple Corer

آمازون

خرید در حال حاضر: $9.99

4. تازگی اپل برش

تازگی را برش را برنده هر زیبایی, مسابقات, اما آن را مناسب برای میوه عاشقان که مانند سیب بزرگ. بر خلاف دیگر ترکیب corer-دستگاه برش شرکت ابزار برش می تواند یک سیب که 5.1 اینچ در قطر به 16 به طور مساوی برش قطعه در یک حرکت صاف. از آنجا که دوام دستگاه برش مناسب برای دیگر مواد غذایی مانند پرتقال و گلابی. برش که دارای تیغه های فولادی ضد زنگ و پلاستیک قاب حتی می توانید پرتاب در ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن آسان.

Newness Apple Slicer

آمازون

خرید در حال حاضر: $19.99

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de