باهاما رسما ممنوعیت آمریکایی ها از مراجعه به کروناویروس موارد سنبله


bahamas-closed-to-americans
جف گرینبرگ/گتی

Welp رسمی: باهاما است مرزهای خود را بسته به گردشگران آمریکایی

اگر شما بوده ام خواب فرار به باهاما برای برخی از R&R, شما باید برای نگه داشتن خواب — در حال حاضر حداقل. با استناد به گسترش رمان coronavirus نخست وزیر دکتر هوبرت Minnis اعلام کرد در روز یکشنبه است که این جزیره در کشور آغاز خواهد شد مسدود کردن گردشگران آمریکایی از بازدید از سی ان ان گزارش.

و اگر شما در حال فکر کردن شما هم به فشار در یک سفر سریع قبل از تغییرات را به اثر پیش رو فکر می کنم. آغاز جولای 22 در نیمه شب باهاما خواهد بار, بین المللی, پروازهای تجاری و کشتی های تجاری حامل مسافران از آمریکا به دلیل COVID-19 نگرانی. Minnis اشاره کرد در طول تلویزیونی در سراسر کشور آدرس که باهاما تایید کرده است 15 موارد جدید در مجموع 153 موارد 49 از شناسايی شدند که پس از باهاما بازگشایی مرزهای خود در ژوئیه 1.

“متاسفانه وضعیت در اینجا در خانه در حال حاضر بدتر از ما شروع بازگشایی داخلی ما اقتصاد” Minnis توضیح داد. “از آن رو به وخامت گذاشته است در یک نرخ نمایی از آنجایی که ما دوباره باز ما مرزهای بین المللی. وضعیت فعلی ما خواستار اقدام قاطع اگر ما برای جلوگیری از تاخت و تاز کردن و شکست توسط این ویروس. ما نمی توانیم اجازه می دهد تا ما بیمارستان ها به تاخت و تاز کردن. بسیاری از اولویت ها باید متعادل شود آنها سلامت اجتماعی و اقتصادی است. رئیس در میان این است که هر چند به سلامت. ما نمی توانیم خطر مرگ Bahamians و ما ساکنان. ما باید به حل و فصل در جمعی ما تمایل به صرفه جویی در زندگی می کند.”

در حال حاضر, کارائیب, کشور, هنوز برنامه ای برای اجازه بازدید از, کانادا, بریتانیا و اتحادیه اروپا — با یک نکته. “همه بازگشت Bahamians ساکنان و بازدید کنندگان از طریق هوا یا دریا از خارج از کشور نیاز به یک منفی RT-PCR COVID-19 نتیجه آزمون از آزمایشگاه های معتبر. شما مورد نیاز خواهد بود برای ارائه مدارک خود را به مقامات مهاجرت پس از ورود. این تست باید بعد از 10 روز قبل از تاریخ سفر” Minnis گفت.

فقط روز قبل از Minnis ساخته شده خود را اعلام و همیشه-محبوب Bahamian رفت و آمد مکرر از آتلانتیس با صدور بیانیه ای آشکار آنها تمدید بسته شدن در میان نگرانی ها در مورد بیماری همه گیر. این ناسائو نگهبان گزارش: “در حالی که ما در حال هیجان زده و با انرژی از این فرصت برای استقبال از مهمانان ما با گرم Bahamian مهمان نوازی گفت:” رئیس جمهور و مدیر عامل آدری Oswell “ما بر این باورند که گسترش ما بسته است در بهترین منافع بهداشت عمومی در این زمان است.”

با توجه به این که ایالات متحده یکی از خوابگاه های اولیه بازار این تصمیم را حس می کند. با توجه به CDC در حال حاضر وجود دارد 3,761,362 موارد COVID-19 در ایالات متحده با 63,201 از این گزارش در 24 ساعت گذشته. کل مرگ و میر مرتبط با این ویروس هستند تا به 140,157. هر Minnis باهاما تایید کرده است 15 موارد جدید در مجموع 153 موارد است.

باهاما نیست تنها سفر محبوب locale بسته شدن درهای خود را (و مرزهای) به گردشگران آمریکایی. در 30 ژوئن اتحادیه اروپا منتشر شده یک لیست از 15 کشور که شهروندان قادر خواهد بود برای دیدار پس از آن رسما بازگشایی پس از یک ماه-طولانی coronavirus shutdown. Spoiler alert ایالات متحده را کاهش دهد.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات ، مراکز کنترل بیماریو سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>