آسیایی و سیاه Communites شده اند ضربه سخت ترین COVID-19


Combating-Racism-During-COVID-19-1
جان Tlumacki/گتی

آسیایی و جوامع بوده است منفی نهفته COVID-19. مشترک مبارزه بین این دو گروه می تواند به عنوان انگیزه برای مبارزه با موذی نژادپرستی مواجه با هر دو جوامع در طول بیماری همه گیر.

هنگامی که خبر اول در مورد شکست COVID-19 ضد آسیایی, احساسات بود و هر دو قابل لمس و قابل مشاهده در سراسر کشور در شهرهای آمریکا. آسیایی آمریکایی جوامع در مواجهه با سوال در مورد شهروندی خود و یا منشاء ملی کلامی macroaggressions و توهین و سوء استفاده فیزیکی. مقامات فدرال دامن زد بیگانه و ضد آسیایی, حملات تماس COVID-19 “در ووهان ویروس” یا “کونگ آنفولانزا” بیشتر othering یک گروه نژادی است که در طول تاریخ شده است به عنوان “همیشگی خارجی” در این کشور است. این اقدامات شنیع تایید این واقعیت است که ایالات متحده در جامعه است به مرور به یک بیماری همه گیر که از ترس نوار دور در عزت و هویت.

Local residents Burnetta Kinsey (C) and Zina Parker (R) fill out paperwork at a mobile COVID-19 testing station in a public school parking area in Compton, California, just south of Los Angeles, on April 28, 2020. - St. John's Well Child and Family Center is providing COVID-19 testing sites in African-American and Latino communities which have been neglected in terms of testing as compared to wealthier areas of Los Angeles County.
ساکنان محلی Burnetta کینزی (C) و زنا پارکر (R) پر کردن کاغذ بازی در تلفن همراه COVID-19 تست ایستگاه در یک مدرسه دولتی منطقه پارکینگ در کامپتون کالیفرنیا فقط در جنوب لس آنجلس در آوریل 28 سال 2020 است. – سنت جان خوب کودک و خانواده مرکز ارائه COVID-19 تست سایت در آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین در جوامع شده اند که غفلت از لحاظ تست نسبت به مناطق ثروتمند لس آنجلس. رابین بک/گتی

پس از آن وجود دارد سیاه و سفید جامعه است. قبل از منتشر شد, اطلاعات COVID-19 بود که این ویروس با نام به آن متصل است. آن را نه مربوط به یک نژاد یا وضعیت اجتماعی و اقتصادی و برخی حتی نام آن را ویروس که بود بزرگ اکولایزر تأثیر هویت هر جامعه و نسل است. هنگامی که عفونت و نرخ مرگ و میر این ویروس تجزيه و ما به زودی کشف کرد که COVID-19 طور نامتناسبی تحت تاثیر جامعه سیاه و سفید.

با توجه به CDC در عمده شهرهای آمریکا مانند شیکاگو و میلواکی, سیاه مردم کمتر از یک سوم از جمعیت اما اختصاص 70 درصد از مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. این نامتناسب اعداد منعکس تجمعی و سیستمیک نابرابری از جمله مسکن تبعیض نوین نوسازی و نابرابری در دسترسی به بهداشت و درمان ناامنی غذایی و زیست محیطی نژاد پرستی.

داده در حال رشد ما آگاهی از چگونگی در هم تنیده آسیایی و جوامع در حال کار من به عنوان یک تنوع پزشک به من فکر کردن در مورد آنچه در آن به معنی به نشان می دهد تا در حمایت از گروه های به حاشیه رانده شده در طول این زمان بی سابقه. من شده اند با تمرکز بر همبستگی لازم بین آسیایی و جوامع به منظور مقابله با موذی نژادپرستی و تبعیض تأثیر هر دو جوامع است.

Members of the Asian American Commission hold a press conference on the steps of the Massachusetts State House to condemn racism towards the Asian American community because of coronavirus on March 12, 2020 in Boston.
اعضای آسیایی آمریکایی کمیسیون برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در مراحل خانه ایالت ماساچوست به نژادپرستی محکوم به سمت آسیایی جامعه آمریکا به دلیل coronavirus در روز 12 مارس سال 2020 در بوستون. جان Tlumacki/گتی

چه همبستگی شبیه دقیقا ؟ خوب, برای شروع, آن را به معنی با هم به صحبت کردن در برابر بی عدالتی های اجتماعی ما تأثیر جوامع مربوطه. از آن خواهد شد ما نیاز به فرانک گفتگو با خودمان خانواده های ما, همکاران, دوستان و حتی غریبه ها. این ما را ملزم به بررسی و جلوگیری از کلیشه و استعارههای که تقسیم به جای ما با هم. ما نیاز به ایجاد فضاهای که تقویت خواهد شد ما روایات, پیدا کردن زمینه های مشترک در ما تجارب مشترک و بشریت است.

به این معنی که به عنوان سیاه و سفید مردم ما نیاز به ادامه به صحبت کردن در زمانی که ما شاهد اعمال “othering” و خشونت اتفاق می افتد به جامعه آسیایی. ما می دانیم آنچه در آن احساس می کند مانند به حاشیه رانده می شود پس از آن است که وقت ما به صحبت کردن و صحبت کردن در صورت تبعیض. به آسیایی آمریکایی جامعه: من می خواهم به همچنین به چالش کشیدن شما را به ادامه صحبت کردن در برابر racialized سیستمیک بی عدالتی. ماندن سکوت نشانه همدستی یکی که استمرار وضع موجود و منافع غالب اکثریت که به نوبه خود لطمه می زند و همه مردم از رنگ.

هنگامی که هر دو از گروه های ما رد این فرض که ما ظلم و ستم است نه جدایی ناپذیری مرتبط ما نمی توانیم متوجه قدرت جمعی ما ایستاده متحد به چالش کشیدن تند و سوزنده و تبعیض و نژاد پرستی گرفتار شده است که هر دو از جوامع ما برای سال های بسیاری از.

COVID-19 آموزش ما در مورد که ما که هستیم و که ما می خواهیم. ما نمی تواند سکوت در مورد چیزهایی که مهم است. زمانی که چیزی اتفاق می افتد به یکی از ما آن اثرات همه ما است.

ساکنان محلی Burnetta کینزی توصیف علائم خود را در یک تلفن همراه COVID-19 تست ایستگاه در یک مدرسه دولتی منطقه پارکینگ در کامپتون کالیفرنیا فقط در جنوب لس آنجلس در آوریل 28 سال 2020 است. – سنت جان خوب کودک و خانواده مرکز ارائه COVID-19 تست سایت در آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین در جوامع شده اند که غفلت از لحاظ تست نسبت به مناطق ثروتمند لس آنجلس. رابین بک/گتی

ما مربوطه تاریخ به ما نشان داده اند که شده است وجود دارد عمدی گوه رانده بین جوامع ما توسط غالب اکثریت. به عنوان یک بومی Angeleno من به خاطر اختلاف در جوامع ما در طول ناآرامی ها از سال 1992. جوامع ما بودند در تقابل با یکدیگر; احساس بی اعتمادی و خشم فوران. جوامع ما کار کرده اند به تعمیر و بهبود روابط ما — یک فرایند است که همچنان حتی در حال حاضر.

اما اگر این زمان در طول همه گیر ما همه چیز متفاوت است ؟ اگر این لحظه یک تماس به عمل است ؟ یک بار به گرد هم می آیند و پیدا کردن زمینه های مشترک برای یکدیگر ایستاده صحبت کردن در بی عدالتی است که به تازگی ظاهر برای جوامع ما است. ما میل و اتصال هرگز فوری تر.

COVID-19 یکی از بزرگترین چالش های ما و ما همبستگی خود را ایجاد تغییر معنی دار به ما نبرد اجتماعی اثرات coronavirus. وجود دارد این است که زیبایی و قدرت ما در مبارزه است; اگر چه از هم دوریم ما با هم قوی تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net