این استدلال که افزایش COVID موارد ” تنها با توجه به آزمایش های بیشتری است که فقط ساده احمق


COVID-Cases-rising-Due-To-More-Testing-Is-Stupid-1
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن/توییتر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تکرار خود را پوچ مبنی بر رابطه بین COVID-19 تست و موارد مثبت. او توییتی چندین بار در مورد آن با استفاده از خود را محاکمه و درست تاکتیک تکرار همان روایت و بیش از بیش به این امید که مردم به سرانجام خواهد آمد به آن را به عنوان واقعی حتی زمانی که آن را به پرواز در صورت از دلیل است.

“خیلی گسترده و خیلی خوب,” او می گوید یک بار دیگر به کارگیری واژگان کسی در پایان دریافت از اندازه تحت نفوذ در بد نوشته شده است, انجمن فیلم.

در 15 ژوئن در یک رویداد برای سالمندان در کاخ سفید گفت: “اگر ما را متوقف تست در حال حاضر ما می خواهم که تعداد بسیار کمی از موارد در صورت وجود.”

OMG شما بچه ها من یک ایده دارم. بیایید متوقف آزمایش برای سرطان است. بوم من فقط درمان سرطان است. وای من یک نابغه!

هر kindergartner می توانید درک کنند که مصاحبه net گسترده تر جلب بیشتر ماهی. همه ما می توانیم درک کنند که بیشتر شما در آزمون برای هر چیزی بیشتر موارد شما را پیدا خواهد کرد آن است که آیا سرطان و یا افسردگی و یا اختلال.

Duh آقای مغلوب ساختن پیشی جستن شما بی کفایت گونی مرطوب مخمر.

The Argument That Increased COVID Cases Are ‘Only Due To More Testing’ Is Just Plain Stupid: A cotton swab used in a nasal passage as health care professionals test for COVID-19
Newsday, LLC/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن است یا بیش از حد احمقانه به درک نکات دقیق وظریف از آمار و یا او را درک اطلاعات کاملا خوب است و شمارش احتمال که خود frothing-at-the-دهان پیروان نیست.

در اینجا (کاملا رک و پوست کنده آشکار) نکات دقیق وظریف که تهمت است یا بیش از حد احمقانه به درک و یا عمدا ترک کردن: دو معیارهای ما باید به دنبال دارد, اول, تعداد, آزمون, و, دوم, تعداد مثبت.

آن را به نام مثبت رای دادن. اگر مثبت رای دادن بیش از حد بالا است, نه تنها آن را به معنای ویروس شایع تر است در جامعه است و همچنین نشانه ای از بسیاری از موارد مثبت رفتن تست نشده.

من کاملا آگاه است که من موعظه به گروه کر در حال حاضر. اگر شما خواندن این نشریه و اگر شما با کلیک کردن روی این لینک شما به احتمال زیاد در حال حاضر درک این نکات دقیق وظریف. من طلسم آن را به هر حال در مورد شما می خواهید به استفاده از توضیحات در اینجا برای کمک به شما با استدلال ضد maskers و ویروس-منکران.

چرا ما تست ؟

بر خلاف آنچه که رئیس جمهور ما می گوید ما نمی توانیم این آزمون فقط به “ببینید که چگونه بسیاری از” موارد ما. البته که بخشی از آن, اما, بیشتر, دلیل مهم برای تست برای یادگیری رای جامعه گسترش و شناسایی موارد تایید شده بنابراین ما می توانید آهنگ های خود تماس نزدیک و از آنها بخواهید برای منزوی کردن, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از گسترش بیشتر. این است که به نام تماس, ردیابی و کشورهای دیگر از آن استفاده کرده اند با موفقیت بزرگ برای مسطح کردن منحنی. ما انجام داده ایم یک لا ابالی از آن لطف به ما فاسد کدو تنبل یک رئیس جمهور.

منظورم این است که نگاهی به این نمودار از دانشگاه جانز هاپکینز در جولای 3. اتمام درصد اعداد مثبت باشد. تعداد موارد جدید پیشی گرفته است تعدادی از آزمایشات در حال انجام است. این یک مشکل بزرگ است. به این معنی COVID-19 در حال تبدیل شدن به شایع تر در یک جمعیت. آن را کاملا است نه یک تابع ساده تر از آزمون گرفتن بیشتر مثبت. درصد مثبت تعداد بسیار مرتبط و آن تعداد که تهمت مطمئن شوید که پیروان خود را بیش از حد dimwitted به درک.

منبع: جانز هاپکینز

افزایش درصد عدد مثبت نشان می دهد نرخ افزایش در جامعه گسترش یافته است.

منبع: جانز هاپکینز

و اگر کسی به شما خط “اما نرخ مرگ و میر در حال سقوط!” bonk آنها را بر روی سر با شش پا قطب و آنها را یادآوری است که نرخ مرگ و میر همیشه عقب تست. از آن می رود: موارد مثبت → ويژه را پر کنید تا (بله این اتفاق می افتد!) → مردم لعنتی می میرند.

هر مرحله دارای زمان تاخیر حدود دو هفته مردم است. این واقعی است پایه منطق است. آن را نظریه ریسمان.

و اگر کسی به شما می گوید: “اما این موارد عمدتا افراد جوان!” bonk آنها را دوباره سر با شش پا قطب و به آنها یادآوری کنید که آن افراد در گسترش این ویروس را به افراد مسن و یا در معرض خطر مردم چون آنها فکر می کنم آنها در حال شکست ناپذیر و از آنجا که آنها خود جذب AF. این شهر همچنین دارای یک زمان تاخیر دو هفته. همه این افراد جوان که نگران نیست آنها gonna die? آنها سرفه در بادمجان در مواد غذایی محلی شما.

تست خواهد شد و در نهایت کمک به اقتصاد

وقتی که می آید به مغلوب ساختن پیشی جستن طنز این است که او رمنج از بزرگ نارنجی کلم سر به شن و ماسه و تشویق دیگران برای انجام همان دلیل او فکر می کند او را به صرفه جویی در اقتصاد که در واقع او را انجام می دهند مخالف است. اگر تهمت بود به گوش کارشناسان از همان ابتدا اگر او می گفت: هر کس به قرنطینه به مدت دو هفته و اگر پس از آن او می خواهم علنا تشویق همگان را به پوشیدن ماسک (اگر او می خواهم این ممکن است توسط incentivizing شرکت های نساجی برای تغییر به ساخت ماسک و دیگر PPE) اگر او می خواهم به راه اندازی یک ملی سیستم دقیق تماس, ردیابی, ما می خواهم به فاک با این انجام می شود. واقعا…. ما می تواند انجام شود. اقتصاد را در حال حاضر در پشت صحنه و ما می خواهم برای رفتن در مورد کسب و کار تقریبا به صورت عادی البته در حالی که با پوشیدن ماسک, اما ما مطمئن شوید که به عنوان یوسیمیتی سام نخواهد بود دیدن این خوشه عظیم در مکان هایی مانند آریزونا و فلوریدا و تگزاس که در آن ICU را در حال پر کردن و غیر اورژانس روش هستند که لغو شد به طوری که پزشکان می تواند رسیدگی به هجوم افراد بیمار.

منبع: جانز هاپکینز
منبع: جانز هاپکینز

اما متاسفانه آنچه را انجام داده است انجام می شود و ما نمی توانیم آن را خنثیسازی. در حال حاضر ما نیاز به نگرانی در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به این مطلق فاجعه در حال حرکت رو به جلو است. مغلوب ساختن پیشی جستن همه می خواهم به این باور است که برای تست COVID-19 تهدیدی برای اقتصاد که دقیقا این قضیه صادق است. اگر هر کس بیمار است, چگونه کار می کنند ؟ معلمان? پزشکان ؟ پرستاران ؟ فروشگاه خواروبار کارگران ؟ نه تست است که تهدید واقعی برای اقتصاد است. ما نیاز به دانستن که در آن موارد در حال افزایش هستند و با آنها. ما نیاز به ردیابی تماس و قرنطینه مردمی که بوده است در معرض. دوباره این پیچیده نیست منطق است. آن حس لعنتی.

در مارس سازمان بهداشت جهانی منتشر شده دستورالعمل نحوه مدیریت شیوع و *قرار دادن دیوانه و خنده در اینجا* ایالات متحده آمریکا دنبال کرده است و تعداد بسیار کمی از آنها. چند دستورالعمل های ما را دنبال کردیم spottily و noncommittally. ما بین المللی سهام خنده.

آزمایش “یک شمشیر دو لبه” به عنوان برگ برنده است ابلهانه ادعا کرد. این یک ابزار ضروری برای مدیریت گسترش COVID-19. و هر کسی که مرتکب به این باور است که افزایش موارد بیش از یک بازتابی از افزایش تست فقط به عنوان توهم به عنوان رئيس جمهور ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>