تمام الکتریکی مرسدس بنز اشاره کرد می تواند یک 435 مایل محدوده دایملر مدیر عامل شرکت می گوید

هر خودروساز که برنامه ای برای شریک شدن در برقی انقلاب می داند که آن EVs خواهد بود نسبت به تسلا. مرسدس بنز برای یک, به نظر نمی رسد که shying دور از این مقایسه. که ممکن است به دلیل آینده تمام برقی ESQ سدان ارائه خواهد شد طیف وسیعی است که می تواند حتی Elon Musk حسادت.

مدیر عامل دایملر Ola Källenius به تازگی ادعا اینده سدان را در بازار با برد بیش از 700 متر (در حدود 435 مایل) با استفاده از در سراسر جهان هماهنگ نور خودرو روش تست (WLTP) سیستم امتیاز.

اعلام شده در طول دایملر اخیر سالانه سهامداران جلسه با توجه به خودرو اخبار اروپا (از طریق InsideEVs). “این روابط را تنظیم استانداردهای,” او گفت: بنا به گزارش سهامداران. “بیش از [435 مایل] از محدوده رانندگی با توجه به WLTP. با این اشاره کرد که راه ما فکر می کنم در مورد اتومبیل در حال تغییر است. این اولین بار است که به طور کامل الکتریکی سدان لوکس از مرسدس-بنز بر اساس تمام الکتریکی معماری. این باز می شود تا به طور کامل امکانات جدید—از موقعیت باتری برای خودرو طراحی شده است.

Mercedes-Benz Vision EQS

مرسدس بنز Vision اشاره کرد حسن نیت ارائه میدهد از تیم آدلر

در حالی که ما باید صبر کنید تا سال آینده که اشاره کرد که انتظار می رود برای فروش به یادگیری ماشین را, رسمی, محدوده شماره های ذکر شده توسط Källenius صدر 402-مایل شکل از طولانی ترین-محدوده تسلا مدل اس اما تسلا محدوده زمانی زیر ما را در حفاظت از محیط زیست سیستم امتیاز. به عنوان ماشین و راننده اشاره, سازمان حفاظت محیط زیست رتبه بندی به طور منظم کمتر از کسانی که از WLTP. و از آنجا که طولانی ترین-رانندگی مدل S نمی کند در حال حاضر یک WLTP-دارای محدوده آن را سخت به مقایسه این دو EVs فقط رتبهدهی نشده است.

حتی اگر این روابط را سازمان حفاظت محیط زیست می آید در محدوده زیر 400 مایل مانع از رقم ذکر شده توسط دایملر مدیر عامل شرکت است که هنوز هم دلیلی برای هیجان. آن را تقریبا به طور قطع ماشین یکی از طولانی ترین-محدوده EVs در بازار است. علاوه بر این, این امر به این معنی است که ماشین الکتریکی است که قادر به رفتن تقریبا دو برابر به عنوان دور به عنوان ردیف بالا پورشه Taycan که در حال حاضر سازمان حفاظت محیط زیست-دارای طیف وسیعی از 201 مایل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de