این استخر در زمین فوق هدیه ای است که نگه می دارد در هزینه من پول


Above-Ground-Pool-cost-me-money-1
حسن نیت ارائه میدهد از کهربا Leventry

“آیا نوشیدن آب و شما باید خوب گفت:” من به بچه ها به عنوان آنها خود را تنگ تر عینک و شروع به پریدن کرد به من “ایده بزرگ” که نه احساس آنقدر بزرگ پس از من بستهای آن است.

یک ماه پیش به من متقاعد شده سابق شریک است که ما باید با خرید یک استخر در زمین فوق برای ما سه فرزند سنین نه و هفت — هفت-ساله دوقلوها هستند. بین همه گیر گرما و بچه ها بودن صفحه اصلی تمام لعنت زمان من فکر کردم یکی از آن بزرگ استخر های بادی که با یک پمپ کوچک خواهد بود یک تابستان بزرگ علاوه بر.

بارانی و استخر کودک بزرگ هستند اما ما را نجات دهد بنابراین مقدار آب با داشتن یک استخر پر از آب فیلتر شده تمام تابستان! بچه ها می شنا! استخر تنها در حدود 10 فوت عرض و دو و نیم پا, عمیق, اما هنوز هم. من توجیه هزینه تصدیق کرد که ما نمی گرفتن فصل می گذرد به ما, استخر عمومی, و این می تواند در حال حاضر برای دوقلوها بود که از ژوئن تولد. شور و شوق من قوی بود و من تردید سابق موافقت کرد به خرید. سابق من است و من هنوز هم با هم زندگی می کنند بنابراین این نیاز به یک تصمیم مشترک.

The Above Ground Pool Is The Gift That Keeps On Costing Me Money: kid and pool
v

با بیش از حد اطمینان من اضافه شده زبانه های کلر و پوشش استخر به اولیه سبد خرید. از آن به بعد من اعتماد به نفس متزلزل شده است و “مشترک” است سست شرح چگونگی این پروژه در جریان است. من هرگز یک تماس چیزی تاسف چون همه چیز یک تجربه یادگیری است و اشتباه است که بخشی از فرایند گاهی اوقات. این درس به نظر نمی رسد به پایان دادن به, و من شروع به تجدید نظر من موضع که من ایستاده به تنهایی و در خلوت به دنبال در حومه کابوس.

من واقعا فکر می کنم راه اندازی خواهد بود 10 دقیقه با وجود این توضیحات محصول. اما من فکر نمی کنم این امر می تواند سه هفته یا—ببخشید من چهار هفته است. من در هفته چهار نفر از “لذت بردن” هدیه ای است که نگه می دارد هزینه پول من است. گرفتن استخر و پمپ خارج از جعبه و قرار دادن آنها بر روی زمین را 10 دقیقه اما سیما گفت: زمین قبل از پر کردن استخر در زمان چند ساعت. دوباره شور و شوق من کردم بهترین من و آن زمان من متوجه شدم استخر ندارد در واقع سطح (eyeballing یک پروژه مانند این است که به عنوان دقیق به عنوان eyeballing از فشار را از یک تصویر قاب FYI) من تا به حال صدها گالن آب به انتشار دوباره به زمین. من می دانم. این افتضاح است و آب بود قطعا نه نجات داد. اما من قسم می خورم یک دسته و یک بخش خاص از زمینه پشت خانه من است به درستی اشباع شده است.

The Above Ground Pool Is The Gift That Keeps On Costing Me Money: pool
حسن نیت ارائه میدهد از
کهربا Leventry

من پمپ مقداری پول به اقتصاد محلی اما با خرید 100 دلار ارزش خاک و مالچ به درستی در سطح زمین است. من استفاده از کلمه “درست” به عنوان یک پیشنهاد در اینجا. من بیشتر حدس می زنم این بار اما کمتر از آنچه است که به احتمال زیاد پیشنهاد و یا مورد نیاز است وقتی که می آید به درجه بندی سطح. من مرتب کردن بر اساس با استفاده از یک سطح اما بیشتر من چند ساعت را صرف افزایش سرعت بخش های تحت استخر پس از من آن را با چند اینچ از آب را به مطمئن شوید که شیب از من (ظاهرا بسیار ناهموار) حیاط خلوت نبود کشیدن آب در یک جهت خاص.

موفقیت! من پر استخر که مانند یک قهرمان اضافه شده کلر تب و فرض بر این کار من انجام شد.

The Above Ground Pool Is The Gift That Keeps On Costing Me Money: pool
v

این جایی است که من شروع به تعجب می کنم اگر من در واقع باید تاسف. اگر هیچ چیز دیگری من بسیار ساده است که فرض است. پس از چند روز استفاده متوجه شدم آب نبود که دعوت به این اصل شده است. من تمیز کردن فیلتر و تصمیم گرفت که واقعا استخر تمیز من باید اجازه پمپ اجرا برای ساعت در یک زمان. من هم نیاز به تعویض فیلتر ها اما در حالی که جستجو برای آنها را من به عنوان خوانده شده بررسی از استخر و من تا به حال خریداری شده و آموخته است که من نیاز به مواد شیمیایی استخر و یک کفگیر (!!!) برای نگه داشتن همه چیز مرتب و تازه است. این احساس غرق شدن واقعا کاهش یافته و در زمانی که من متوجه شدم فیلتر استخر من نیاز در دسترس نخواهد بود … تا روز کارگر. شیرین. اما من یک قمار باز بیش از حد به یک بازی پوکر فقط برابر شده است.

گوش دادن. شاید من باید شناخته شده و همه از این و یا شکل آن را تماشا کردن قبل از من ساخته شده اصلی خرید. اما اجازه دهید من شکست بود دانش خود را.

من را در یک لبخند و تصمیم به بازدید از یک محلی استخر فروشگاه عرضه به آنچه که من مورد نیاز است. با توجه به کاری که به من کمک کرد من نبود فقط یکی بود که “گرفتن در استخر ارابه موسیقی.” او نمی باید از فیلتر من به دنبال, اما, او یک, اسپری برای فیلتر من که قرار بود به گسترش زندگی خود را تا زمانی که من می تواند پیدا کردن جایگزین. ایده گسترش زندگی در هر یک از این بود که هر دو امیدوار کننده و دردناک است. $90 بعد من نیز تا به حال مواد شیمیایی به تعادل pH و یک مینی جاروبرقی به نگه داشتن کف استخر تمیز….

The Above Ground Pool Is The Gift That Keeps On Costing Me Money: kids in pool
حسن نیت ارائه میدهد از
کهربا Leventry

و تمیز که استخر بود — برای سه روز. سپس آن ابری بود دوباره. اما من تا به حال یافت فیلتر در eBay پس از آن فقط یک ماده از برگزاری. در یکی دیگر از چند روز من برگزاری یک جعبه فیلتر شد که اندازه مناسب و یک استخر پمپ بود که دیگر کار می کند. با توجه به هرزه فروش در کارخانه سازنده به کمک خط من تنها می تواند اجرای پمپ و چهار ساعت یک روز زمانی که خورشید نیست ، این پمپ ها ظاهرا شبانه و معدن بیش از حد گرم چون من تغییر الگوهای خواب برای مدیریت یک سیستم تصفیه.

بیایید روکش: باز بسته سطح زمین است. پر کردن استخر و تخلیه استخر. صرف پول و زمان شما واقعا نمی باید و سطح استخر دوباره. شادی! صرف پول بیشتر و زمان در لوازم جانبی برای نگهداری استخر. حالت تهوع می شوند که برخی از لوازم جانبی حیاتی می تواند یافت نمی شود. آرامش زمانی که آنها هستند. محاسبه است که شما را صرف بیشتر پول اضافی از در اصلی ، قرار دادن سر خود را از طریق یک دیوار وقتی که همه چیز shits تخت است که به نظر می رسد که همیشه مجهز به اشتباه به اندازه ورق. متوجه شما باید فقط روشن پول در آتش است.

من بیش از حد به ترک ، من در نهایت در بر داشت یک پمپ جدید و با هر گونه شانس از آن خواهد شد در اینجا قبل از هالووین است. که کوچک است و اغراق است. را که قرار است بین می رسند جولای 17th آگوست 30th.

حرکت صعودی است که کودکان و نوجوانان نبوده است ناراحت شده و هر یک از این. آنها لذت می برد از استخر حتی اگر آن رفته از گران bathwater به راکد برکه آب است. با وجود آخرین درخواست به مصرف آب, من در نهایت تصمیم گرفت این امر می تواند بهترین برای تخلیه استخر. بله دوباره. عجیب و غریب مانند پودینگ پوست در سراسر بالای من رو نگران اسهال و بچه ها با مواد منفجره پو آخرین چیزی که من باید در حال حاضر. من تا به حال به اندازه کافی تجارب یادگیری در طول این ماجراجویی تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>