9 بهترین زنان و زایمان لباس شنا لباس شنای کودک خود را دست انداز


Maternity Swimsuits

تابستان است بر ما. این که آیا شما در اوایل بارداری خود و یا نزدیک شدن به bb ورود شما قطعا نیاز به یک راحت زایمان کت و شلوار شنا در زرادخانه خود را. و فقط می خواهم با شلوار جین و زایمان سینه بند شما نیاز واقعی زنان و زایمان محصول. مورد علاقه خود را در لباس شنا فقط نمی خواهید به قطع آن را به عنوان دست انداز شروع به رشد می کنند. نشان دادن هر مرحله شما هستیم حتی اگر شما فقط اجازه دادن به هر کس می دانم که وجود دارد رفتن به یک نوزاد! هنگامی که شما از عبور از ماه 4 یا 5 را مد دست انداز را تبدیل به جاذبه های اصلی خود.

در زیر شما پیدا کردن با کیفیت بالا آنلاین زنان و زایمان, حمام کردن مناسب است که چسبناک در همه مکان های مناسب و شیک برای بوت شدن. ما در حال صحبت کردن الگوهای بسیار مرسوم, مد روز, کاهش, زایمان tankinis زایمان یک قطعه مناسب و حتی چند زایمان لباس شنای زنانه دوتکه مجموعه به رخ کشیدن است که زرق و برق دار حلقه شماست. زیرا هر mama-به-می شود نیاز به یک لباس راحت بارداری, رابطه جنسی در یک استخر شنا به پوشیدن زمانی که lounging مانند آن را از او J-O-B. خوبی سزاوار.

کمی دریایی با کل بسیاری از سبک. این راه راه زنان و زایمان یکی از قطعه های ساخته شده توسط یکی از مورد علاقه ما توپ را روی گوه پیراهن مارک بنابراین شما می دانید آن را به راحت است. ما دوست دارم که چگونه خطوط را مرتب کردن بر اساس الگوی شورون بیش از این حلقه برای یک چاپلوس ، و از آن می آید در دو رنگ: ظریف تر آبی و سفید راه راه یا جسورانه دریایی راه راه با سایه های مختلف از رنگ آبی است. یکی happy mama-به-می شود گفت: “من 100% در عشق با این لباس شنا. آن را به خوبی پوشش امتداد در تمام مکان های راست و دیوانه است نرم اما همچنین خشک کردن سریع. مواد نیست clingy آن را نرم و تنفس است. من شکم رو به رشد بود چکیدن با عرق در لباس و tankinis اما نه با این یکی!”

118 دلار در یک نخود در غلافچرا با یک گزینه است که شما در واقع می پوشند IRL اما آن را برای ساخته شده است شایستگی خود را (و در حال رشد) دست انداز? این بارداری شنا دو صف برای پوشش و ویژگی های شیرین تنوری تر و تمیز و قابل تنظیم افسار کراوات یقه. متحرک خالی مجسمه نیم تنه به شما می دهد گزینه های (اونا ترک کردن و یا نگه داشتن اونا در صورت سرمازدگی پوشش) و آن را به یک کراوات پشت بسته به نگه داشتن همه چیز در جای خود. الاستیک پایین لباس شنای زنانه دوتکه با قابلیت تنظیم روابط با شما رشد خواهد کرد و BB و گذشته های خوب گذشته ورود نوزاد. یک مشتری خوشحال گفت: “من آن را به عنوان زنان و زایمان به سادگی برای بالا پوشش و آن را دوست دارم! من قادر خواهد بود برای پوشیدن دوباره آن را در سال آینده به عنوان یک غیر نرمال-زنان و زایمان لباس شنا.”

48 دلار در PINKBLUSH زنان و زایمان


گرمسیری vibes و چاپلوس مناسب است ؟ بله لطفا. این تابستان بارداری باید طراحی شده است برای در آغوش گرفتن در همه مکان های راست با طرف ruched و حمایت گروه تحت مجسمه نیم تنه. پد اختیاری در فنجان ویژگی های خوب است. و پیچ و تاب و جزئیات جلو و تسمه crisscross اضافه کنید که شیک عنصر شما معمولا دست در هنگام تکان دادن زنان و زایمان tankini کت و شلوار. کف مناسب در زیر خود را دست انداز و راحت خواهد بود و چاپلوس در دوران بارداری و فراتر از آن. یکی happy mama گفت: “این مواد خوب بود و احساس نمی ارزان و شل و ول. چاپ فقط عالی بود و در خور از ساحل دور شو. این است که چرا من بسیار خوشحال تکرار مشتری برای هر دو حاملگی.”

$60 در SERAPHINE


شیک. درجه یک. شایان ستایش است. ما عاشق این سیاه و سفید و گل زایمان کت و شلوار شنا از ASOS. این الگو نگرفته بلکه مد روز. V-یقه و بسته بندی به سبک جبهه چاپلوس و منحصر به فرد بر خلاف تمام کسانی که #اساسی بارداری لباس. تسمه قابل تنظیم برای کمک به مطمئن شوید که آن را مناسب به علاوه آنها رشد خود را با تغییر شکم و بدن است. و ما فکر می کنیم این انجام خواهد داد شما را به خوبی به نوزاد روز برای راحت اما قرار دادن با هم نگاه کنید. آن را نگه می دارد شما احساس شیک حتی زمانی که شما احساس می کنید مانند شما در حال گسترش حلقه گرفتن در مرکز صحنه.

$34 در ASOSاین بررسی می گوید: “آن متناسب کامل را پوشش می دهد همه چیز را که من قبل از بارداری, بیکینی, پوشش نمی کنه. من معمولا در اندازه کوچک و در 30wks من این عینک شنای زنانه دوتکه متوسط و بزرگ مناسب است. من مطمئن هستم که آن را از طریق تمام دوران بارداری. همچنین بسیار راحت و نمی خرج کردن در همه.” اما در مورد شما می خواهید به دانستن بیشتر در…. آن ساخته شده است در ما ویژگی های قابل تنظیم رول پایین کمر است که می تواند نورد برای پوشش بیشتر و یا نورد پایین برای حمایت از. وجود دارد قابل حمل نرم فنجان و افسار بالا و قابل تنظیم با یک قلاب کمر بسته و می توان در این جبهه نیز با یک کراوات. می آید در 2 گزینه های رنگ: آبی برای beachy نگاه و یا سیاه و سفید با نقطه رقص لهستانی پولکا به صورت کلاسیک پرنیان. این یک شیرین بلکه ورزشی انتخاب کنید.

$72 در آمازون


یکی دیگر از چاپ گرمسیری با مقصد سبک و زیبا را کاهش دهد. ما از این عشق بیش از ضربت گزینه برای پوشش و رنگ منحصر به فرد. شما می توانید انتخاب کنید برای رفتن سینه و یا نگه داشتن آن کلاسیک با تسمه متحرک. 50+ UPF سرد از ویژگی های اضافه شده برای محافظت از پوست خود را از قرار گرفتن در معرض آفتاب. قابل پد به شما گزینه ها و روابط از پایین اضافه کردن جزئیات خوب و امکان تنظیم به عنوان شما رشد می کنند. این دستگاه قابل شستشو و به خوبی بررسی شده است. یک مشتری خوشحال گفت: “من عاشق این طرح و عدم بد خطوط قهوهای مایل به زرد. اما اغلب کیفیت این خیلی بهتر است نسبت به برخی دیگر مناسب من سعی کرده بود – خیلی خوشحال با این یکی.”

$98 در یک نخود در غلاف


این انتخاب کلاسیک است با تنها مقدار مناسبی از نگرش است. بسته بندی طراحی فوق العاده است برای یک تغییر بدن (و در حال رشد شکم نوزاد). و تعظیم می افزاید: شیرین زنانه, جزئیات است که می تواند ضرب و شتم. این 50+ UPF بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض آفتاب و آفتاب سوختگی در شکم خود را. این ruching بر طرف می سازد در حال حاضر برش چاپلوس و حتی بهتر… و راحت تر! این اساسا یک بدون ذهن و بسیار خوشحال اگر شما به دنبال یک چاپلوس یک تکه قرار دادن زنان و زایمان, شنا کت و شلوار. این سبک بسیار کلاسیک شما دوباره پوشیدن این با bb #2 یا #3 یا…شما آن را دریافت کنید..شما قادر به پوشیدن این کار را برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن.

$108 در مادریوجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شما نمی توانید احساس زیبا و دلفریب, هنگامی که شما در حال تکان دادن یک آمازون زایمان لباس شنا. این گل زایمان یک تکه لباس شنا زیبا از شانه سبک با دلخوری و عصبانیت. از طرف ruched خواهد تملق رو به رشد خود را حلقه. ما از ویژگی های مورد علاقه? تسمه شانه که قابل تنظیم و قابل جابجایی بنابراین شما می توانید آن را می پوشند در 2 سبک های مختلف. دو صف ساخت و ساز کاملا چسبناک و حمایتی در همان زمان. بررسی می گویند که بزرگ است/حمایت پیدا کردن برای خانم ها با اندازه مجسمه نیم تنه بزرگتر. و از آن می آید در 10 سرگرم کننده دیگر چاپ با همه چیز زیبا و دلفریب, لیمو چاپ جامد و گزینه های دیگر گرمسیری الهام گرفته از الگوهای. در این محدوده قیمت آن را قطعا ارزش گرفتن بیش از یک است.

از 29 $ در آمازون


هر کس گفت ruffles در لباس شنا بیش از حد بود و بدیهی است که هرگز باردار است. گاهی اوقات ما نیاز به یک استعداد کمی برای درخشش و این شکاف زایمان لباس شنا می کند که فقط. شامل صاف و بافت آن را احساس می کند بزرگ است و یک مد v-گردن قطع با کسانی که در افسانه ruffles. رنگ سیاه را نگه می دارد نگاه حداقل بلکه مرزی و ما آن را دوست دارم و همچنین در نیروی دریایی گل— تیره و خنثی الگوی. Shirring در دو طرف همچنین باعث می شود همه چیز راحت و چاپلوس برای mama-به-بود. و آن طول می کشد در طول کل دوران بارداری (و بعد از!). تولیدات فنجان را حمایت و کراوات پشت باعث می شود مطمئن شوید که وجود خواهد داشت هیچ برنامه ریزی نشده جوانه زدن را نشان می دهد. یک منتقد می گوید: “این کاملا احتمالا چاپلوس لباس شنا من تا به حال قرار دادن بر روی بدن من. آن تأکید ضربت فقط در راه حق. من به احتمال زیاد همچنان به پوشیدن این کت و شلوار تابستان آینده به عنوان به خوبی به عنوان آن خواهد بود آسان به شیر در! به شدت توصیه می شود!”

70 دلار در فاصله

به دنبال بیشتر زنان و زایمان مد ؟ فروشگاه بیشتر مد ملزومات خود را برای تکمیل mama-to-be کمد لباس!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de