8 بهترین پودر ضد آفتاب شما می توانید قلم مو بر روی صورت خود را در هر زمان


Supergoop Powder Face Sunscreen

شما به احتمال زیاد آن را شنیده از یک میلیون بار: کرم های ضد آفتاب را بخشی از محصولات مراقبت از پوست روزانه خود را معمول است. اما پس از چرب لوسیون لزوما این نوع از چیزی که شما می خواهید به لایه بر روی صورت خود را هر روز پودر, کرم ضد آفتاب برای صورت ارائه می دهد یک نور درخشش جایگزین رایگان. به دلیل ماندگاری آرایش در فصل تابستان و حفاظت از پوست خود را از خورشید نمی باید متقابلا منحصر به فرد.

پودر ضد آفتاب لزوما یک جایگزین برای سنتی فرمول اگر شما در حال برنامه ریزی گذراندن یک روز در ساحل و یا فعالیت کردن در آفتاب, اما آن را به یک گزینه عالی برای کسانی از ما که تمایل به عرق, er, تب و تاب بودن کمی بیشتر در تابستان اما هنوز هم می خواهید از مزایای روزانه SPF. مقدار زیادی از گزینه های در دسترس در حال حاضر کاهش نفت تنظیم آرایشی و حتی برخی از ارائه یک اشاره از رنگ در حالی که با اضافه کردن حفاظت از آفتاب. فقط با قلم مو آن را در بیش از خود را به پایان رسید و چهره–و به یاد داشته باشید به درخواست مجدد هر چند ساعت! به خصوص اگر شما پوست حساس یا مستعد آکنه پوست, پودر, کرم های ضد آفتاب می تواند یک موهبت الهی نشسته در بالای پوست خود را به جای متصل کردن تا منافذ پوست شما; که به ویژه با پودر کرم های ضد آفتاب است که ویژگی های مواد تشکیل دهنده مانند دی اکسید تیتانیوم یا اکسید روی.

پاداش اضافه شده به استفاده از پودر ضد آفتاب— فکر می کنم بچه که نمی خواهد بنشیند. آن را سخت گرفتن آنها را به ماندن قرار داده و به صورت روزانه rub spf کرم صورت قبل از آنها اجرا درب. حالا تصور کنید که داشتن آنها چشمان خود را ببندید و برای چند ثانیه در حالی که شما فقط با قلم مو بر کرم های ضد آفتاب پودر. ما به جرات می گویند که آنها می خواهم آن را (و حتی برای آن را بپرسید!).

به طوری که پودر با SPF مناسب است برای شما و یا شما fam? ما کبوتر به جهان حفاظت از آفتاب به آوردن شما بهترین پودر ضد آفتاب میدارد در حال حاضر در دسترس. حرکت به فروشگاه و همه آنها را به اشعه ماوراء بنفش قلم مو 0ff.

بهترین قلم پودر ضد آفتاب برای صورت

این پودر کرم های ضد آفتاب است که ساختاری سبک و بی وزن گچی و کاملا شفاف بنابراین می توان آن را بر روی پوست. علاوه بر حفاظت از پوست خود را از اشعه های خورشید را کاهش می دهد, درخشش, مجموعه, آرایش و ویژگی های مغذی آنتی اکسیدان ها از دریا اشنه دریایی. “من منافذ نگاه کوچکتر با این پودر; کسی که حتی قدردانی چقدر خوب پوست من نگاه کرد” نوشت: یک منتقد. به علاوه این hypoallergenic های طبیعی ضد آفتاب پودر خوب “آزاد می گذارد:” آن را فاقد گلوتن فاقد SLS – و فتالات رایگان و ظلم و ستم رایگان. با قلم مو آن را در 15 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب و استفاده مجدد در هر دو ساعت–این که آسان است. به عنوان یکی دیگر از مؤلف raved “من عاشق این مسائل! من نگه داشتن یک کیف پول من و یکی در استخر کیسه. آن می نشیند و پس از افسانه بیش از من آرایش می دهد و مرا حمایت نیاز دارم. به نظر نمی رسد به هر گونه عجیب و غریب ساخت تا پس از چندین برنامه های کاربردی. آن است که قابل تعویض نیز هست.”

22 دلار در آمازونیکی از مزایای بسیاری از پودر های ضد آفتاب است که آن را اجرا نمی کند به چشمان شما راه سنتی لوسیون می تواند. اگر شما تا کنون به حال برای تسکین کودک فریاد یا همسر (برد دست) که چشمان سوزش از کرم های ضد آفتاب به خوبی شما می دانید اهمیت این ویژگی نمی تواند اغراق آمیز باشد. یک ماده معدنی پودر کرم های ضد آفتاب است که امن برای بچه ها و پدر و مادر قلم مو بر روی بلوک ارائه می دهد راحت قابل تعویض جایگزین برای چرب فرمول که هم برای پوست های حساس. آن را حاوی دی اکسید تیتانیوم و اکسید روی را می توان بیش از و یا در زیر آرایش و لمس قهوهای مایل به زرد نسخه می آید با یک اشاره از رنگ است که می تواند لایه برای زنگ های عمیق تر. خریداران اغلب ذکر است که چگونه محض این پودر است–و چگونه آنها برنامه ریزی برای دوباره پر کردن! نوشت: یک منتقد: “من باید یک رسانه کارامل پوست و آن را واقعا شفاف است! غافلگیر شده است. قطعا سفارش دوباره پر کردن کارتریج پودر.” دیگری نوشت: “من می توانید ببینید خرید دوباره پر کردن و استفاده از آن را برای سال. محصول آسان برای استفاده و نامرئی است.”

$32 در آمازون


قابل حمل پودر ضد آفتاب ایده آل است برای کسانی از ما که به نظر می رسد هرگز به اندازه کافی زمان (با نام مستعار: همه ما؟). به لطف مناسب قلم مو بر روی انجمن شما می توانید با لمس کردن/درخواست مجدد این Peter Thomas Roth پودر ضد آفتاب در هر نقطه. آن را مطلق با یک اشاره از رنگ و مات, کمک به جذب روغن را کاهش دهد درخشش و آرایش. دی اکسید تیتانیوم و اکسید روی ارائه SPF 45 حفاظت از آفتاب در حالی که ویتامین های A, C و E و کمک به تغذیه پوست خود را با آنتی اکسیدان ها است. “این است که من به کرم های ضد آفتاب بر روی صورت من” نوشت: مؤلف “دوست دارم که آن را به عنوان تنظیم کننده ، آن را به آرامی رنگی و بو ندارد مانند هر چیزی که من می خواهم. خوب برای پوست های حساس است.” دیگری اشاره کرد که این پودر ضد آفتاب است “بسیار جذاب برای تمام سایه” یادآور “من با پوست قهوه ای و پودر در می آمیزد کاملا حتی اگر آن سفید است. هیچ عطر و کمک می کند تا نگه داشتن من در صورت گرفتن بیش از حد عرق.” حفاظت از آفتاب پودر برای همه بچه? آره ما به آن است.

30 دلار در آمازون


Supergoop! پودر کرم های ضد آفتاب کرم پودر و خورشید محافظ ارائه SPF 45 و پایان بی عیب و نقص صورت خود را. به معنای برای هر نوع پوست (“دسته کوچک موسیقی جاز کامل حتی برای من بسیار حساس” یک مؤلف نوشت: “با تشکر از شما SuperGoop!”), این فرمول و افتادگی و چروک ها را کاهش می دهد و درخشش در حالی که همه محافظ صورت خود را از اشعه های مضر خورشید. این کار را بدون پارابنها مصنوعی, عطر oxybenzone (که شناخته شده است به آسیب صخره/علت مرجان سفید) و یا آزمایش بر روی حیوانات! Supergoop 100% معدنی پودر در دسترس است در چهار سایه: نور متوسط و عمیق و شفاف (برای انواع پوست) بنابراین اساسا یک گزینه برای همه. “این چنین یک محصول بزرگ” نوشت: یکی دیگر از مبارک مؤلف “من دوست دارم برای حمل این یکی در اطراف و درخواست مجدد کرم های ضد آفتاب در طول روز است.” تمیز و راحت–شما را دوست دارم به آن را ببینید!

$30 در SEPHORAبه معنای برای همه نوع پوست چرب خشک, این پودر گیاهی ضد آفتاب برس به راحتی بیش از آرایش بدون messing تا کار سخت خود را. آن را شفاف و عاری از روغن که به معنی آن را نه گچی و نه چرب است و همچنین عاری از مواد شیمیایی و yucky سموم مانند پارابنها formaldehydes, فتالات, و بیشتر. فقط با قلم مو آن را بر خود تمام صورت و همچنین گردن و قفسه سینه و هر جای دیگری خود را bod 15 دقیقه قبل از اینکه شما را در آفتاب و مطمئن شوید که به درخواست مجدد هر دو ساعت. Tarte پودر ضد آفتاب توصیه نمی شود برای شنا یا بیشتر-از-اندکی عرق کردن, هر چند, بنابراین آماده می شود. یکی از طرفداران نوشت:”من صرف زمان زیادی را در آب هستم و بسیار مراقب باشید در مورد کرم های ضد آفتاب از داشتن یک دور از سرطان پوست در حال حاضر. زمانی که من قصد دارم در آب در تمام طول روز, استفاده از کرم های ضد آفتاب برای اولین بار رنگی مرطوب کننده با spf بیش از آن, و آن را با این. آن را نیز فوق العاده است زیرا که براش ساخته شده در; یک سفر است و آن را فقط به یک چیز کمتر به بسته.” تمیز و راحت!

50 دلار در آمازون


Colorescience معدنی پودر ضد آفتاب ارائه می دهد حفاظت از اشعه های خورشید را به عنوان به خوبی به عنوان یک اشاره از رنگ بنابراین شما می توانید استفاده از آن به عنوان پوشش نور و SPF (آن را در دسترس در چهار سایه: نمایشگاه رسانه قهوهای مایل به زرد و یا عمیق). با نام تجاری “Enviroscreen تکنولوژی” استخدام یک ترکیب از “مواد منحصر به فرد و ثبت شده کرم های ضد آفتاب تجمعاتی” برای محافظت از صورت خود را از رادیکال های آزاد و دیگر پوست-پیری عوامل استرس زا است. فقط شیر روی لوله بر روی یک سطح سخت و اجرای انگشتان دست خود را از طریق قلم مو موی به کرم های ضد آفتاب پودر جریان و سپس آن را گرد و غبار بیش از صورت خود را حداقل برای یک دقیقه. مشتریان این عشق غیر چرب فرمول آن را آسان نرم افزار نوشتن نظرات مانند “آن را دوست دارم. بدون چرب لوسیون. به پوست محافظت و درخشان با نگاه سلامت.” دیگر حتی اشاره کرد که چگونه آن را “آسان به استفاده از در صورت و شوهرم سر طاس. نه اجرا کردن به چشمان او.” ما در هیئت مدیره با هر چیزی که باعث می شود کرم های ضد آفتاب نرم افزار راحت تر و بدون درد!

65 میلیارد دلار در آمازون

بهترین پودر ضد آفتاب برای صورت

با SPF 30 و آب-مقاومت تا 40 دقیقه این قلم مو بر روی پودر ضد آفتاب بسیار عالی در تابستان جایگزین سنتی لوسیون. شما می توانید به معنای واقعی کلمه با استفاده از آن از سر تا پا–آن را به معنای صورت و بدن و پوست سر (بله) و حتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تسکین آفتاب سوختگی! ساخته شده از خاک رس طبیعی مواد معدنی و اکسید تیتانیوم فرمول شیمیایی-گیاهی-و فاقد گلوتن است و توصیه می شود توسط سرطان پوست بنیاد به عنوان موثر طیف گسترده ای کرم های ضد آفتاب. خوب. مشتریان نیز به نظر می رسد توصیه می شود به عنوان به خوبی. به عنوان یکی اشاره کرد: “من دوست دارم به پوشیدن این لباس در ساحل. عالی حفاظت از آفتاب و من عاشق رنگ آن را می دهد به صورت من.” یکی دیگر از raved “عشق نرم افزار – بیش از مایع ضد آفتاب برای من! زندگی در 10,550 پا ارتفاع با قرار گرفتن در معرض آفتاب روزانه می توانم بگویم این محصول می کند آنچه در آن ادعا می کند: پایدار حفاظت از اشعه ماوراء بنفش و سهولت نرم افزار با kabuki.”

47 دلار در آمازونIlia را دسته کوچک موسیقی جاز پودر/کرم های ضد آفتاب برای صورت ارائه می دهد یک اشاره از رنگ محافظت در برابر آفتاب و درخشش کاهش all in one–و این کار را با استفاده از 100% طبیعی رنگ برگ آلوئه عصاره میوه شور و روغن رزماری. اگر شما به دنبال یک روزمره پودر است که برای نگه داشتن پوست خود را به دنبال glowy اما نه چرب, این, وگان, تالک-رایگان فرمول یک گزینه بزرگ است. این رو SPF سطح 20 و با توجه به مشتریان آن می شود کار انجام می شود. به عنوان یک منتقد اشاره کرد: “پاک کردن زیبایی عالی رساندن پودر! طول می کشد در تمام طول روز!” یکی دیگر از gushed “این پودر بسیار زرق و برق دار در بالای رنگی سرم. من منافذ بزرگ روی بینی و گونه ها و این پودر را با این نسخهها کار شگفتی! آن را نگه داشته من درخشش رایگان برای بسیاری از روز بدون هیچ گونه لمس یو پی اس. آن را دوست دارم!” گرفتن مورد علاقه خود را poof یا قلم مو این پودر/کرم های ضد آفتاب دسته کوچک موسیقی جاز بسیار شیرین برای پوست روزانه نگهداری و حفاظت است.

$34 در آمازون

در حال حاضر که شما به ثمر رساند, کامل, پودر, کرم ضد آفتاب, فروشگاه, بیشتر , زیبایی, must-haves برای فصل آفتابی!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>