8 بهترین بچه ملافه مجموعه که خیلی زیبا هستند— آنها حتی ممکن است تصمیم به خوابیدن در تخت خود را


Best Amazon Kids Bedding Sets

در حال حرکت به یک بچه بزرگ, تخت به ارمغان می آورد بسیاری از اضطراب برای mama (تخت کودک نو پا ریل صبح زود از خواب بیدار یو پی اس و غیره) و تن از هیجان و تزئینات گزینه های خود را کوچک و یا کمی نیست یکی. در جهت پیدا کردن بهترین بچه ملافه مجموعه شما می خواهید به نگه داشتن موارد زیر را در نظر داشته باشید: آسایش و دوام و البته cuteness. خرید یک مجموعه بزرگ است زیرا آن را همه در یک معامله (بله!) که همراه با بچه ها تسلی دهنده بالش و ملافه. به علاوه آنها در طرح های است که مطمئن شوید که به شما لطفا منجمد متعصب یا سرحال فضایی. و برخی از آنها خیلی شیک کار می کنند به عنوان تسلی دهنده مجموعه برای tweens و نوجوانان.

بنابراین آیا شما به دنبال یک جدید بچه های دوقلو مجموعه ملافه یا سرد, پوشش لحاف و بالش جفت شدن این یافته را گرم و نرم خود را kiddos اتاق در هیچ زمان. در حال حاضر شما فقط نیاز به تصمیم گیری بین جادویی و عرفانی اسب شاخدار ملافه جنگل های سرسبز مجموعه یا زیر دریا گزینه های مانند پری دریایی زیبا و معروف بچه کوسه. خوشحال تزئینات mama (و کوچک).

اوه AmazonBasics ما شما را دوست دارم خیلی. نه تنها برای خود مقرون به صرفه صفحه اصلی محصولات بلکه برای کیفیت ساخت و ساز. این چند رنگ دایناسور تخت در یک کیسه خواهد شد که یکی از کوچک خود را گفت: RAWR بارها و بارها. همچنین در دسترس در اسب شاخدار, زن سبک و جلف خودرو و بسیاری دیگر از چاپ. یک نرم افزار فوق العاده میکرو مواد باعث می شود آن را به مقدار کامل از دنج و نور نه به ذکر است, با دوام کافی برای مقاومت در مقابل لکه ها, حوادث و غیره. به علاوه آن را محو مقاوم و قابل شستشو ماشین و dryable برای تعمیر و نگهداری آسان. ابر مانند احساس راحت است برای تمام فصول. و آن را برای ساخته شده در OEKO-تکث استاندارد 100 کارخانه به این معنی است که آن را مطابق با ایمنی بالا و استانداردهای زیست محیطی از بهترین کیفیت پارچه. بچه های خود را خواهد شد عشق پر جنب و جوش و رنگارنگ طراحی و شما می توانید بقیه آسان دانستن آن را سالم و امن مواد برای آنها!

$37 در آمازونشگفت انگیز برگشت گزینه این پری دریایی شیرین ملافه مجموعه پری دریایی, اسب دریایی و fishies در یک طرف با رنگ-هماهنگی در زیر آب دریا موجود در الگوی پشت. ایده آل برای بچه ها و یا پدر آن تنها مقدار مناسبی از cuteness. این ورق دارای یک تنوری پری دریایی در مقیاس الگوی است که ما نمی خواهد ذهن خود ما تخت. در مجموعه گنجانده شده است یک نرم میکرو تسلی دهنده یک ورق را با یک بالش و یک بالش شم برای مطابقت با تسلی دهنده. و این همه دستگاه قابل شستشو برای مراقبت از آسان است. یکی happy mama گفت: “من دمیده دور بر کیفیت این مجموعه. برای کمتر از $50 دلار شما در حال گرفتن با کیفیت بسیار بالا تسلی دهنده همراه با شایستگی مطابق با ورق (که بسیار نرم هستند!). رنگ بیش از حد بزرگ – من 4 1/2 سال, فقط او را دوست دارد ‘پری دریایی, تخت,’.”

36 دلار در آمازون


آیا کسی می گویند تب و تاب بودن در تاریکی ؟ این بهترین فروش, قدیمی, کشتی موشک ملافه خارج از این جهان است. به دنبال بیشتر شبیه هنر از یک پارچه آن می افزاید شیک بیانیه به هر اتاق کودکان و نوجوانان. ما عشق ترکیبی از سیارات و موشک یکپارچهسازی با سیستمعامل. خود را مشتاق فضانورد شگفت زده خواهد شد درخشان طراحی و می خواهد به صرف ساعت های زیر را پوشش می دهد خواندن و خواب (امیدوارم!). دنج پنبه جامه فلانل یا پشمی باعث می شود آن را حتی بیشتر دعوت میکند. پوشش لحاف اتحاد درونی روابط به نگه داشتن همه چیز در جای خود. آن را ساخته شده در پرتغال است و OEKO-تکث گواهی برای بالاترین کیفیت خواب برای یک کمی خود را. این ملافه در دسترس است یک جداجدا سفارش داده شده اعم از $29-$109.

$109 در گارنت هیل


بزرگ برای یک دختر بزرگ و فقط به عنوان شایان ستایش برای یک کودک نو پا, این دختر زیبا در صورتی ویژگی های مجموعه تسلی دهنده, تخت, ورق نصب ورق و بالش همه در هماهنگی چاپ. تسلی دهنده و بالش صورتی تک شاخ و رنگین کمان (البته آنها) و ورق های سفید و نور آبی cloud print. سبک مخلوط پنبه تنفس و با دوام و البته دستگاه قابل شستشو. شیرین ستاره تیراندازی جزئیات اضافه کردن یک کمی بیشتر از سحر و جادو. ما فکر می کنیم این یک رشد خواهد کرد خود را با kiddos طعم و آخرین, در حالی که پس از آن ساخته شده توسط کارتر کیفیت آماده است برای یک زندگی طولانی است.

$74 در WAYFAIRاین مجموعه خواهد شد که آنها آواز خواندن بچه کوسه در خواب خود را… خوب ما امیدواریم که نه! اما آن را دریافت کنید آنها هیجان زده به نوازش در رنگارنگ زیراب جهان است. 4-قطعه مجموعه ای شامل یک برگشت تسلی دهنده یک تخت ورق نصب ورق و برگشت بالش. (آن را نیز می آید در اندازه کامل در صورت نیاز.) ساخته شده از میکرو آن را فوق العاده راحت نه خیلی گرم و بزرگ به عنوان یک سال دور لایه. آن را نیز 100% قابل شستشو ماشین و قطعا ایستادن برای کودکان و نوجوانان messes و لکه ها. یک پدر و مادر خوشحال گفت: “این مجموعه بسیار خوب و یک قیمت عالی برای همه چیز که شامل شد. رنگ ها چشم نواز و پر جنب و جوش و ورق نرم هستند. به خوبی به ارزش هر سکه.”

50 دلار در خارج


یک پنبه آلی تسلی دهنده که در واقع به نظر می رسد به خوبی به عنوان آن را احساس می کند ؟ بله لطفا. خود را کوچک یکی را دوست دارم چاپ توله سگ تصاویر نقاشی با مداد رنگی رنگ پس زمینه. ملافه فوق العاده نرم با شکوه تسلی دهنده و پر واضح percale ورق. در حالی که تسلی دهنده و ورق به صورت جداگانه فروخته شده شما فقط می توانید انتخاب کنید تا تسلی دهنده اگر شما در حال حاضر یک جامد ورق گزینه است. یکی از قدرت پردازش از خرید percale است که تسلی دهنده و ورق در واقع نرمتر با هر شستشو. یک hypoallergenic تسلی دهنده را پر نگه می دارد و همه بچه ها در ذهن و کمتر نگرانی در مادر تا پایان. و شاید در حال حاضر آنها را متوقف کنیم و از شما درخواست برای یک توله سگ یا حداقل ما امیدواریم.

99 دلار در انبار خانه


Peppa خوک و تک شاخ جادویی در اینجا به آوردن رویایی رنگین کمان vibes به بچه خود را در اتاق خواب. قابل برگشت تسلی دهنده ویژگی های Peppa و اسب شاخدار با رنگین کمان, ابرها, قلب و ستاره در یک طرف و همه بیش از رنگین کمان راه راه با Peppa معکوس. ملافه شامل مجموعه تسلی دهنده, تخت, ورق, ورق و بالش(s). نیز وجود دارد برخی از هماهنگی “رنگین کمان خیال” آثار هنری سرگرم کننده در رنگ های رنگین کمان بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد دادهایم کامل دکور. ما دوست دارم که چگونه نرم افزاری فوق العاده میکرو تسلی دهنده باعث خواب بهتر برای kiddos و تعمیر و نگهداری آسان تر برای نوین گراش. بحث در مورد بستر مناسب-در-یک-کیسه های دسته کوچک موسیقی جاز!

70 دلار در خارجاز آنجا که بسیاری از ما منجمد-وسواس کودک در دست ما… دوقلو بچه ملافه مجموعه همراه با 1 نصب ورق 1 تخت ورق 1 بالش, 1 برگشت تسلی دهنده و 1 شم. مورد علاقه ما ، ناز, اولاف, آنا و السا در ورق. آن را با کیفیت بالا با نرم افزاری فوق العاده ورق و یک خار میکرو لحاف برای یک شب راحت بخوابیم. مقاوم در برابر محو و دستگاه قابل شستشو آن را آسان برای مراقبت از خواهد شد و آخرین برای سال آمده است. و چون دیزنی می داند چه kiddo می خواهد بی شماری وجود دارد هماهنگی قطعات تخت و مطابق با دکور برای اتاق خود را. شما نمی خواهید به اجازه رفتن از این مجموعه!

$75 در آمازون

به دنبال بچه ها بیشتر خواب essentials ما را بررسی کنید mama-تایید می یابد برای همه بچه ها چرخ دنده ها در لیست مورد علاقه.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>