8 بهترین بطری کودک برای شیر مادر تغذیه & فرمول نوزادان تغذیه باید نابغه امکانات زندگی را آسان تر


Baby_bottles

اگر شما جدید به جهان از بطری کودک شما در برای سوار شدن. وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری و حتی بیشتر را انتخاب کنید. آن وجود دارد با انتخاب مناسب تخت و تشک نوزاد گلایدر و حتی پوشک نام تجاری!

بهترین بطری 2020 نیست فقط خوراک; آنها, فروشگاه, پشته, کاهش, قولنج, و در برخی موارد در حال دوشیدن شیر سینه با دستگاه سازگار است. همه این (مفید!) ویژگی های معنی بسیاری را در نظر بگیرید و برای اضافه کردن به سردرگمی شما ممکن است در مورد کودک شما انتقال از سینه به بطری (و احتمالا دوباره). خبر خوب این است, وجود بطری مجموعه و انواع بطری را با توجه به شیوه زندگی خود را و خود را کوچک انسانی در تنظیمات; خبر بد است که آن را از روی حیله و تزویر برای ما پدر و مادر به دقیقا می دانند چه کار خواهد کرد تا زمانی که ما آن را امتحان کنید (گاهی اوقات ترک مسیرهای بی فایده بطری در ما بیدار).

به مطمئن شوید که شما را تا پایان با یک شربت خانه کشو پر شده با بطری های که کار نمی کنند, ما از مشق شب (به عنوان mamas انجام دهید!) و به شما درس آموخته ایم در خانه تست (بله ما باید چند بین ما). از فرمول پسند و بطری های شیشه ای به نام های بزرگ مانند Comotomo Avent, دکتر براون و PopYum ما گرد بالای بطری ها و مارک های مورد اعتماد مادران و پدران در همه جا.

و اگر شما می خواهید به زندگی خود را آسان تر هنوز هم بررسی کنید بیشتر مادر-تایید تغذیه میدارد برای بطری پتو نوزاد قاشق و صندلی های بالا!

بهترین نوزاد بطری فرمول تغذیه On-The-Go

این بطری طراحی شده به خصوص برای پدر و مادر که تغذیه نوزادان خود را فرمول و آن را بسیار استادانه ساده, شما تعجب می کنم که چرا هیچ کس فکر آن را قبل از. در اینجا از آن کار می کند: شما بار محفظه بالا با فرمول پودر و سپس پر کردن بطری با مقدار مناسب از آب و یا شیر مادر. زمانی که کودک آماده برای یک وعده غذایی با فشار دکمه در دو طرف (*پاپ*) آن را کمی تکان و voila — تازه-مخلوط فرمول که آماده برای نوشیدن (*یام*)! به لطف یک دست سرویس بهداشتی دبستان PopYum ضروری برای فرمول فیدر که بر روی بروید.

“بسیاری از daycares نیاز به پدر و مادر(s) به قبل از پر کردن بطری با مقدار آب و فرمول” اشاره می کند یکی آمازون مؤلف. “ما فقط شير قبل از پر کردن مخلوط را هر روز صبح. آن را سریع و آسان است.” می افزاید: یکی دیگر “من فقط آماده 2-3 PopYum بطری های قبل از ما به رختخواب بروید و نگه داشتن آنها را در nightstand. به محض اینکه کودک شروع به تکان دهنده, من او را انتخاب کنید تا خود را تغییر دهید و پاپ بطری و خوراک خود را در یک دقیقه بدون نیاز به خارج شدن از رختخواب!”

$35.99 در آمازونبیشتر قابل لمس نوزاد بطری بافت

رتبه بندی به عنوان یک آمازون بهترین فروشنده (اندازه بزرگتر دارای بیش از 9000 رتبه بندی!), این Comotomo بطری تنظیم گزینه های هوشمند برای پدر و مادر و خود littles. برای نوزاد, بافت بطری و نوک نرم و پیچ و تابدار و آن را آسان به گرفتن و انتقال از سینه به بطری. مادران و پدران عشق که سیلیکون بدن است که از نظر بهداشتی و ایمن برای جوش, گرم شدن کره زمین و تمیز کردن در ماشین ظرفشویی به همراه مونتاژ و دست شستن است همچنین کاری که با سهولت. نوک سینه نیز شامل دو ضد قولنج دریچه گاز را کاهش می دهد و اگر چه آن را یک اولویت این بطری نیز رفو ، شما می توانید مانع بسته های 5 و 8 اونس اندازه و یا سرمایه گذاری در یک بطری در بسته نرم افزاری است که دو نفر از هر یک از.

“من کودک بود که منحصرا با شیر مادر تغذیه تا زمانی که من رفت و برگشت به کار در 16 هفته و من خیلی نگران او چگونه خواهد انتقال به بطری می گوید:” یک مؤلف. “این بطری که برای او کار می کرد و من خوشحال به گزارش قصد داریم قوی در 8.5 ماه.”

$50.99 در آمازون

متنوع ترین بطری برای Pumpers

هر مادر که پمپ (که آیا به طور انحصاری و یا به عنوان مورد نیاز) می داند یک زن سخت و طاقت فرسا و اگر وجود دارد هر گونه راه برای آن را آسان تر شما احتمالا همه برای آن است. وارد Hegen PCTO™ اکسپرس فروشگاه خوراک استارتر کیت multitasker که به شما صرفه جویی در مراحل و زمان و تلاش. این شامل یک پمپ پستان کتابچه راهنمای کاربر (شما همچنین می توانید گیر آداپتور برق خود را پمپ) بنابراین شما می توانید اکسپرس, فروشگاه و خوراک درست از همان بطری, از بین بردن نیاز به تمیز کردن بیش از حد قطعات و کاهش شیر را از قرار گرفتن در معرض میکروب ها. دیگر ویژگی های قابل توجه عبارتند از: یک stackable “نرم-مربع شکل, ضربه محکم و ناگهانی-در تاپ برای یک دست مونتاژ و به هم پیوسته که درب این بطری های مناسب برای میان وعده سازی یک بار خود را kiddo فارغ التحصیلان از بطری تغذیه.

“این بطری شگفت انگیز هستند!” raves یک مؤلف. “شما تقریبا می توانید باز کردن و بستن آنها با یک دست که عالی است در هنگام برگزاری گریه نوزاد. بطری بخشی است از یک پلاستیک سخت تر از بسیاری از مارک های ارائه که من واقعا دوست داشتم و به این شکل باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای تمیز کردن. واقعیت این است که این انتقال به sippy جام (شما حتی می توانید با استفاده از آنهایی که بزرگتر برای حرکت و یا مخلوط برای Mama) و ظروف ذخیره سازی مواد غذایی باعث می شود آنها را در مجموع به ارزش قیمت بالاتر است.”

$140.00 در آمازون

بهترین شیشه شیر برای تغذیه

نگه داشتن نوزاد خود را و خود بطری ارائه شما بی فایده در طول زمان. اما هنگامی که شما را پایین نگه دارید می توانید بطری خود به خود ؟ تعویض بازی. تصور کنید امکانات: شما می توانید قلم مو دندان های خود را بار ماشین ظرفشویی و یا حتی لباس پوشیدن و در طول آن با ارزش چند دقیقه هنگامی که شما BB اشغال شده است. با تشکر از nanobébé را غریزی طراحی کوچک خود را انسان می تواند به سرعت یاد بگیرند که برای گرفتن بطری خود را احتمالا به عنوان جوان چند ماه. که به دلیل طول کوتاه, گسترده, پایگاه منحنی پایین ساخته شده به صورت آسان و شهودی بتواند به عنوان سنتی بطری که روی حیله و تزویر برای کمی دست نگه دارید. بیشتر شکل آن شبیه “چیز واقعی” ساخت انتقال به نوزاد شير حتی آسان تر است. P. S. اگر شما در حال پمپاژ در نظر گرفتن تغذیه تنظیم بنابراین شما می توانید پمپ راست به بطری.

یک منتقد می گوید خود را در 3 ماهه در حال حاضر می توانید نگه دارید nanobébé خود است. دیگری می گوید: “دختر من 7 ماه با سندرم داون. پس از استفاده از این بطری برای چند روز او را قادر به نگه داشتن آنها را در خود برای دورهای کوتاه از زمان.” همچنین او می گوید: “آنها بسیار آسان است برای هر دوی ما به نگه دارید در همان زمان.”

$10.99 در آمازونبهترین بنگ برای جفتک انداختن خود را با بطری مجموعه

اگر شما در حال فکر کردن “من فقط نیاز به لعنت کار انجام می شود بدون صرف ثروت کوچک” این Avent هدیه مجموعه به شما آغاز شده و سپس برخی از. آن را شامل دو 4-بطری های انس با نوزاد, نوک پستان, دو 9-بطری های انس با آهسته جریان, نوک پستان, دو Soothie پستانک و یک بطری قلم مو برای تمیز کردن. شما هنوز هم باید دارای ویژگی های مانند آسان-محکم و ضد قولنج منافذ و با طرح بطری مانند اسب دریایی و ستاره دریایی و این هیچ و بی معنی بطری هنوز موفق به ناز. حتی بیشتر تحت Avent بطری یک امتیاز تقریبا کامل از بیش از 2800 بررسی آمازون — و شما می توانید آن را به صورت یک heckuva قیمت.

“اینها دست به پایین مورد علاقه من بطری برای من با شیر مادر تغذیه کودکان و نوجوانان” یک خریدار می گوید. “ما تلاش دیگران, اما این ساده ترین زمانی که لغزش به عقب و جلو بین بطری و پستان. به علاوه آنها لازم نیست که یک دسته از قطعات را بشویید.” می افزاید: یکی دیگر از خریدار “دقیقا آنچه که من نیاز به من وقتی که من دیده بان من نوه. این موجب صرفه جویی در مادر او همیشه در بسته بندی یک و پدر و گاهی اوقات فراموش کردن [!]”

$36.14 در آمازون

بهترین ضد قولنج نوزاد بطری

دکتر براون شناخته شده است به عنوان یکی از مارک های پیشرو در ضد قولنج نوزاد بطری به لطف تخصصی سیستم دریچه که از نظر بالینی اثبات شده گاز را کاهش می دهد. به روز شده در گزینه های+ طراحی ارائه می دهد قولنج-و تسکین که دکتر B شناخته شده است اما هنگامی که کودک بهتر می تواند تحمل کند, شیر, بطری می تواند بدون سیستم تهویه بیش از حد. چند چیز توجه داشته باشید: نوک سینه باید پایه های باریک است که به خصوص بزرگ برای دهان کوچک (اما مهم از اولویت) و آنها را به اندازه 0m+ با سرعت جریان که به اندازه کافی ملایم برای preemies. آماده به صرف چند دقیقه اضافی تمیز کردن اضافی دریچه قطعات, اما پدر و مادر می گویند, آن را به ارزش آن را به نگه داشتن نوزاد راحت است.

یکی آمازون مؤلف ارائه می دهد برخی شده است-وجود دارد-انجام-مشاوره که: “پس در اصل من متنفر بودم از این بطری زیرا آنها به بیرون درز بیش از همه” او اذعان می کند. “معلوم است که پر کردن خط (‘آیا پر کردن این خط’) آشکار است هنگامی که شما به دنبال آن است. جهت نگه دارید ‘در 45 درجه و نگه داشتن دریچه پایان از شیر’ هستند بسیار کمتر آشکار است. خط پایین این است که آنها واقعا گاز را کاهش می دهد.” دیدگاه دیگری “بچه های ما تا به حال جدی آرمان مسائل و ما نیز تحقیق که دیگر هیچ بطری نزدیک به دکتر براون با فوق العاده Preemie ، خیلی ممنون و خدا را شکر که ما این.”

$22.99 قیمت در آمازون

بهترین شیشه ای بطری کودک مجموعه

یک بار دیگر Avent باعث می شود لیست! اگر چه بسیاری از نام تجاری پلاستیک و سیلیکون بطری کودک هستند BPA رایگان, برخی از والدین هنوز هم ترجیح می دهند خوب ol’ از مد افتاده شیشه ای. خوشبختانه بسیاری از برندها را یک رویکرد مدرن به مدرسه بطری مواد. به عنوان مثال این Avent بطری: آنها ساخته شده از دوام شوک حرارتی-مقاوم در برابر شیشه می آیند در اندازه های مختلف و سازگار با نوک پستان, با ضد علائم کولیک در جریان های مختلف. در علاوه بر این به حاوی سه 4-هر اونس بطری و دو 9-هر اونس بطری این مجموعه نیز همراه با دو Soothie پستانک و یک محافظ عایق بطری آستین (شما می توانید سفارش آستین برای بزرگتر بطری های بیش از حد).

مشتریان نظر که این بطری بسیار آسان برای تمیز کردن و خوب و محکم. “آنها برخی از وزن به آنها, اما ارزش آن می گوید:” یک مؤلف. “من استفاده از بطری و برندها برای کودکان 8 بیش از 17 سال و برای خواهر و برادر قبل از آن. Avent [بطری] مورد علاقه من هستند و شیشه ای برتر است. تمیز کردن خوب, بدون رنگ آمیزی است.”

$46.79 در آمازونبهترین بطری کودک برای مهد کودک

اگر شما در حال حاضر و یا برنامه ریزی در نظر گرفتن خود را kiddo به مهدکودک در نظر گرفتن مجموعه ای از بطری است که خارج از غرفه. این NUK بطری در انواع شایان ستایش الگوهای — از جمله مینی و میکی موس, ستاره ها, فیل ها, نقطه رقص لهستانی پولکا و کامیون ها — وجود دارد هرگز یک سوال که به عنوان بطری است که. همه آنها مجهز به صاف جریان ضد قولنج, نوک پستان است که طراحی شده برای انتقال آسان و تغذیه و در این نقطه قیمت شما می توانید سهام (و از دست دادن یکی نیست به معنای پایان جهان).

بسیاری از داوران ذکر است که خود ضربه زننده نوزادان به راحتی ضامندار به Nuk منحصر به فرد در نوک شکل. “من به معنای واقعی کلمه سعی کردم شاید 10 بطری های مختلف برای من منحصرا با شیر مادر تغذیه نوزاد این است که تنها او را همواره” یک مشتری سهام. “من 3 هفته دیگر مرخصی زایمان و گرفتن عظیم اضطراب به این دلیل او را رد کرده است بسیاری از بطری … این تنها یکی است که کار می کرد. اگر شما در حال برخورد با بطری رد شما باید این را امتحان کنید.”

$12.97 در آمازون

نیاز بیشتر کمک کند ؟ ما باید شما را تحت پوشش! اتمام مادر-تایید میدارد برای همه دنده کودک نیاز دارد.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>