بیایید می گویند که 3 میلیون دلار بوگاتی Chiron خیلی با صرفه برای خون شما بوگاتی هنوز هم شما پوشش داده شده با مبلغ 5.4 میلیون دیو. خوب است که اگر شما در حال حاضر به دستور شما. تمام 40 واحد limited-edition hypercar در حال صحبت برای—و آنها تمام سر به زمان Chiron صاحبان کمتر. در واقع بوگاتی به تازگی اعلام کرد که اولین دسته از Divos در حال حاضر تحویل داده است.

کسانی هستند که نوشتن را از دیو به سادگی به عنوان یک rebodied Chironاما وجود دارد بیشتر به آن از آن. بوگاتی مهندسین دو سال را صرف توسعه دیو و بیش از 3000 مایل بر روی شاسی توسعه به تنهایی.

The Bugatti Divo.

دلار 5.4 میلیون بوگاتی دیو. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Bugatti Automobiles S. A. S.

به عنوان شما انتظار می رود دیو طول می کشد Chiron عملکرد و صفحة آن را تا درجه یک اما نه وقتی که می آید به خط مستقیم دلاوری. در حالی که Chiron معروف است قادر به رسیدن به یک صورت الکترونیکی محدود سرعت بالا از 261 mph, دیو قادر به 236 مایل در ساعت.

این دیو هنوز هم با استفاده از کیرون 8.0 لیتری چهار توربوشارژ W-16 موتور—ساخت 1,500 hp و 1,180 فوت پوند گشتاور اما دیو را سفارشی بدنه بیشتر downforce-متمرکز برای اداره بهتر. در 236 مایل در ساعت محدود-نسخه hypercar در حال کار با 1,005 پوند downforce—198 پوند بیشتر از Chiron.

The Bugatti Divo.

در داخل این دیو امکانات بالاتر سمت تقویت روی صندلی (برای کمک به مقابله با گرفتن اضافی) و بزرگتر shift paddles. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Bugatti Automobiles S. A. S.

اضافی downforce در لاستیک همراه با سخت شدن چشمه اصلاح تعلیق camber و 77 کیلوگرم از حذف وزن عملکرد تا 1.6 g شتاب جانبی برابر کیرون 1.5 g. که فوق العاده جانبی گرفتن ترجمه به 8 دوم بهبود بیش از Chiron زمان در Nardo دست زدن به مدار در ایتالیا.

The Bugatti Divo.

در 236 mph, دیو تولید 1,005 پوند downforce—198 پوند بیشتر از Chiron. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Bugatti Automobiles S. A. S.

این دیو داخلی نیست به عنوان انقلابی از Chiron به عنوان بیرونی. گذشته از کمتر مزین ظاهر کلی این دیو امکانات بالاتر سمت تقویت روی صندلی (برای کمک به مقابله با گرفتن اضافی) و بزرگتر shift paddles.

شاید بیشتر جذب می کند نسبت به هر یک از مدل معیارهای عملکرد است که انحصار آن. با آن ناچیز تولید شماره و این واقعیت است که هیچ کدام در دسترس هستند در بازار, دیو, به نظر می رسد که بیشتر در مسیر به آرزو و جمع آوری شده از اجازه دهید شل در یک دوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im