Raising-A-Teenager-Quarantine
Imgorthand/گتی

شما اشتباه و ضعف های نوجوان خود را در حال حاضر ؟

شاید همه چیز را قبل از سال 2020 اما در حال حاضر آنها به نظر می رسد غیر ممکن است با این دو (یا سه یا چهار) از شما به اشتراک گذاشتن همان دیوار 24/7 و بازی در نسخه خود را از بازمانده. در عین حال در نسخه خود را از بازماندهبه جای رقابت برای $10,000 شما در حال رقابت برای سلامت عقل از راه دور و برای دختر خود را برای جلوگیری از “خرید” گنجه خود را و ترک او را به آیتم های ناخواسته (در واقع همه چیز) بیش از همه طبقه… چون مثل شما گفت:, “هیچ کس در حال رفتن به بازار در طول COVID-19”.

آه بله, در حال حاضر ما با هم برای همیشه لطفا برای با مصر “اما مامان!” بازی مانند یک mixtape در تمام طول روز.

هیچ یک از ما می تواند دیده می شود سال 2020 تغییرات آینده اگر چه من مطمئن هستم که شما متوجه تغییرات در نوجوان خود را در سال گذشته و انجام بهترین شما می توانید برای زنده ماندن تلاش برای درک و انطباق با نیازهای خود را. در این مقاله من خواهد بود و راه رفتن را از طریق سه مرحله از توسعه (البته با کمی طنز) بنابراین شما احساس می کنید بیشتر مجهز به حرکت همیشه در حال تغییر آبهای مرحله نوجوان خود را در حال حاضر و چاق شدن پایین دریچه برای چه آمده بعدی.

بیایید اکتشاف:

مرحله یک: Tweens (9-12yrs)

این احساس می تواند به شما پرتاب شد به پدر و مادر یک نوجوان بدون هشدار و شما سمت چپ تعجب “چه من از دست داد؟” شما از خواب بیدار یک روز با یک نه ساله در جریان 19! خود را آرزو بعد از ظهر خرما به پارک در حال جایگزین با رفتن به جسیکا خانه. “چه جسیکا اند که من نمی?” حتی اگر ما می دانستیم که این روز از آمدن شما در حال فکر کردن — این است راه بیش از حد به زودی!

خود را بین که در این مرحله اگر:

– آنها نمی خواهند به دست خود را نگه دارید دیگر

– آغوش به نظر می رسد سمی به آنها

– دوستان همه چیز را به آنها

– لباس های خود را به زبان عشق

– خشم و اشک روان با سرعت بیشتری توسط دقیقه

پشت صحنه, خود توئین است که نه تنها از لحاظ جسمی در حال تغییر است اما احساسی رفتن را از طریق تغییرات سریع نیز هست. در طول این مرحله تغییرات در نحوه tweens فکر می کنم دلیل و درک می تواند حتی بیشتر چشمگیر از تغییرات فیزیکی شما می توانید ببینید. Tweens تقویت مهارت استدلال این مهارت استفاده می شود به فکر می کنم در مورد گزینه های متعدد و فکر می کنم از طریق “چه می شود اگر…?” امکانات برای یک وضعیت داده شده) در طول این زمان در میان دیگر تغییرات است.

تغییرات فیزیکی آنها در حال تجربه به شدت تاثیر خود هویت و عزت نفس – در هر دو مثبت و منفی در راه است. خود را توئین ممکن است به دنبال دوستان خود را به تایید خود اعتماد به نفس و احساس “طبیعی است.”

چگونه شما می تواند کمک: تغییر ناگهانی از جهان با محوریت خانواده به محوریت دوستان یکی از مهم ترین تغییرات طبیعی. در عین حال می توان آن را دشوار است به سازمان دیده بان خود را توئین کاملا احمقانه با دوستان و فعالیت های مدرسه. ارائه “کم خطر” فرصت با دعوت از دوستان خود را به خانه خود را به چسبیدن به آنها اجازه راه رفتن به یک پارک نزدیک به بازی بسکتبال با هم و یا اجازه خود را بین ماندن در خانه به تنهایی در حالی که شما در طول اجرا به محله فروشگاه و یا در خانه همسایه. این ایجاد اعتماد به نفس خود را و پایه و اساس اعتماد در رابطه خود را به عنوان آنها حرکت به مرحله بعد.

مرحله دو: نوجوانان (13-17yrs)

این روند از رشد و تغییر در نوجوانی شروع می شود و حدود نه سال می رود تمام راه را از طریق 21 – با بزرگترین تغییرات اتفاق می افتد در این مرحله بین سنین 13 و 17.

همه این تغییرات بزرگ آن را دشوار است برای شما و نوجوان خود را به یک رابطه مثبت. فکر می کنم در مورد آنچه در آن احساس می کند به رفتن را از طریق یائسگی (یا آنچه که شما شنیده ام); در حال حاضر تصویر که x100 و تمام دوستان خود را و همه شما در اطراف در محل کار این است که رفتن را از طریق همان چیزی!

چگونه شما احساس می کنید زمانی که شما در نهایت به خانه برای روز ؟

ما در حال تجربه همان کسانی که تغییرات شدید در هورمون احساسات و فرآیندهای فکری هر روز در مدرسه ورزشی باشگاه … با دیگر دچار همان افراط است.

نوجوان شما در این مرحله اگر:

– به نظر می رسد این استدلال فقط به خاطر استدلال

– پریدن به نتیجه گیری است که هنجار جدید

– جهان حول محور آنها

– شما همیشه در گسل – و شما حتی وجود ندارد!

– درام به درجه n ام!

بزرگترین چیزی که به یاد داشته باشید زمانی که شما نا امید با چگونه پسر یا دختر خود رفتار است که این رفتار کاملا طبیعی و سالم بخشی از توسعه خود را (اگر چه آنها ممکن است باعث نیاز خود را به صورت یک لیوان شراب در پایان روز).

دوستان حتی بزرگتر بخشی از زندگی خود را در این مرحله است. اما در حالی که دوستان تاثیر زیادی در نوجوانان ما را روز به روز هویت انتخاب (مانند لباس و یا موسیقی) تحقیقات نشان داده است که داشتن اعضای خانواده که نوجوان احساس متصل به حتی بیشتر مهم است در طول سال های نوجوانی بیش از هر زمان دیگر. یک خانواده که نوجوان احساس می کند متصل به یک اثر قوی است که نوجوانان را به ارزش های اساسی و تصمیم گیری.

چگونه شما می تواند کمک: آیا قطع ارتباط با نوجوان خود را در طول این سال است. این زمان بسیار مهم را به مطمئن شوید که شما همیشه در ارتباط ماندن! صحبت کردن نگه دارید … خوردن شام خانواده با هم … طرح گردش فقط برای شما و نوجوان خود را به عنوان مثال پیشنهاد خرید سخت است برای بسیاری از نوجوانان به مقاومت در برابر … و یا شراب خواری-سازمان دیده بان نشان می دهد که آنها را انتخاب کنید.

مرحله سه: بزرگسالان جوان (18-21سال)

در نهایت که نوجوان شروع به اذعان شما دوباره و شما می توانید ببینید که آنها در حال تبدیل شدن خوب انسان (که یک نگرانی برای چند سال)!

خود فرد بالغ جوان است در این مرحله اگر:

– رشد جسمی وارد کردن

– نظر شما در حال حاضر در نظر گرفته شده (hallelujah!)

– مسائل اجتماعی مهم هستند

– استقلال در اولویت است

در این مرحله شما در حال حرکت از مدیر خود به خود مشاور شما احساس آرامش آنها در حال تبدیل شدن به موفق بزرگسالان جوان و غم انگیز در همان زمان که آنها در حال خروج از لانه. ممکن است شما معرفی به یک مطلب مهم شریک رمانتیک در این مرحله (من می دانم, ترسناک!) و نیاز به حرکت احساسات خود را نسبت به آن شخص مثبت و منفی است. آنها در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر مستقل متاسفانه هنوز به طور کامل مستقل از کیف پول خود را.

در اینجا چگونه شما می تواند کمک: مطمئن شوید که به شما یادآوری جوان بالغ از نقش مهم آنها هنوز هم در خانواده و ارائه راه های جدید آنها می تواند شامل می شود و در ادامه به کمک. به عنوان یک پدر و مادر ممکن است آن را دشوار است به کنترل و تبدیل شدن به شخصی که آنها را برای مشاوره. این مرحله یک مرحله رشد برای هر دو شما و بزرگسالان جوان. رابطه خود را در حال تحول است و شما در حال ایجاد روابط قوی است که در گذشته به خوبی به بزرگسالی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de