از بسیار بزرگ به کاملا عظیم الجثه بالای 25 بزرگترین قایق بادبانی در جهان همچنان به تحت تاثیر قرار دادن. ساخته شده توسط کارخانه کشتی سازی در سراسر جهان—از هلند به امارات متحده عربی و ایتالیا و ایالات متحده یونان و انگلستان به نام فقط چند—راه اندازی جدید و refits تحویل داده می شوند هر سال در درخواست از صاحبان در سراسر جهان است. برخی از کارگاههای مانند آلمان-بر اساس Lürssen کامل بیش از سهم خود از بزرگترین قایق بادبانی. بالا 25 در اینجا برجسته شرکت ساخته شده است 13 و که حتی شامل دو ساخته شده توسط Blohm+Voss که آن را به دست آورد. در زیر لیست تغییرات کمی در هر سال اما برخی از این کشتی باقی مانده اند در لیست برای سال. اینجا بالای 25 بزرگترین قایق بادبانی در جهان تا به امروز است.

25. ‘Katara’ (408 پا, 1 اینچ), Lürssen

Lürssen Katara largest yachts in the world

Lürssen را “Katara.” عکس: Klaus اردن

راه اندازی در سال 2010 Katara دارای یک نمای خارجی توسط Espen Øino و امکانات زیادی helipad استرن منطقه و باز foredeck منطقه است. او حامل دو مناقصات و SOLAS قایق نجات. دیگر عرشه ارائه برخی از قرار گرفتن در معرض خورشید, اما بسیاری از آنها محافظت می شود. وجود دارد چند جزئیات بیشتر در مورد داخلی اواخر آلبرتو پینتو. قایق بادبانی صاحب گزارش شده است امیر قطر.

24. ‘Maryah’ (410 فوت و 1 اینچ), Neorion

manuel hernández lafuente

Neorion را “Maryah.” عکس: مانوئل هرناندز Lafuente

این روسیه سابق کشتی پژوهشی در اصل راه اندازی شده توسط Szczecinska حیاط در لهستان. در سال 2010 آن را تحت پنج سال بازسازی در Elefsis حیاط در یونان. این گردن کلفت کشتی پژوهشی که در رفت و دوباره در سال 2014 به عنوان کاملا مدرن سفارشی ساخته شده ترجمه شده. انگلستان بر اساس H2 قایق بادبانی طراحی آیا هر دو داخلی و خارجی شامل تمام تجملات است که انتظار می رود در یک قایق بادبانی این اندازه. استخر آبگرم دکور معاصر (از جمله مبلمان سفارشی امضا نازک کاری و قرار دادی جزئیات مانند لامپ و روشنایی) و سخاوتمندانه فضای داخلی تبدیل جوجه اردک زشت به قو. Maryahکه می رسد سرعت بالای 18 گره های طراحی شده توسط یک دوقلو azipods سیستم نیروی محرکهاست برای اسکان 54 مهمانان.

23. ‘هشت’ (414 پا) Lürssen

Espen Øino Octopus yacht

Lürssen را “هشت پا.” الیزابت ترکه

در اصل ساخته شده توسط Lürssen برای مایکروسافت مؤسسین پل آلن هشت decked اختاپوس بزرگترین اعزامی قایق بادبانی. آلن نگه داشته تمام لوکس ویژگی های یک ترجمه شده اما می خواستم هشت پا قادر به تنظیم لنگر در انتهای زمین برای اکتشاف. این Lürssen تحویل در سال 2003 را برای ذخیره سازی دو هلیکوپتر هفت مناقصه یک SUV بزرگ و داخلی حوض است که گسترش از طریق بدنه برگزاری دو submersibles. شیشه ای-کف مشاهده سالن باعث می شود برای دیدنی مشاهده زمانی که کروز. قایق بادبانی درگیر شده است در چندین اکتشاف اکتشافات کمک آن پردازنده شیرجه مرکز و پرفشار مجلسی. Espen Øino جلب بیرونی از جمله اندازه کامل بسکتبال در عقبی عرشه در حالی که جاناتان کوین بارنت هم داخلی. قایق بادبانی تحت دوباره اماده کار کردن در 2019. از آن می رسد بالا پایان از 20 گره.

22. ‘Al Mirqab’ (436 فوت و 4 اینچ) Kusch قایق بادبانی

PIRAEUS - GREECE, JANUARY 27 2016: Al Mirqab Superyacht is one of the largest motor yachts ever built. Anchored at Marina Zeas in Piraeus - Greece.; Shutterstock ID 368381120; Notes: top 20 largest yachts in the world

Kusch قایق بادبانی’Al Mirqab.” عکس: Shutterstock / PitK

راه اندازی در سال 2008 Al Mirqab ساخته شده بود برای قطر و نخست وزیر سابق تحت نظارت Kusch قایق بادبانی در Peters Werft کشتی سازی در Wewelsfleth آلمان. این تیم بولتون بیرونی شامل یک نیروی دریایی-آبی بدنه با روبنا. قایق بادبانی دیزل-الکتریکی نیروی محرکه شامل یک azimuth غلاف درایو دهد و 436.4-بالا و پایین صفحه یک بالا پایان از 21 گره. فضای داخلی آن توسط اندرو وینچ برنده چندین جایزه, با, تصاویر, نشان, عربی-تاثیر نقوش بر روی سنگ مرمر طبقه بزرگ اجتماعی مناطق. قایق بادبانی محور خیره کننده و پیچیده شناور پله محاصره شده توسط سفارشی ساخته شده از پانل های شیشه ای. Al Mirqab است staterooms برای 36 و خدمه چهارم برای 45.

21. ‘بی’ (439 فوت و 3 اینچ) Fincantieri

Fincantieri Serene superyacht

Fincantieri را “بی سر و صدا.” عکس: نیک ولز

بی سر و صدا بود Fincantieri‘s راه اندازی به ترجمه شده بخش و چه اولین آن بود. بزرگترین قایق بادبانی تا کنون راه اندازی در ایتالیا هنگامی که آن را تحویل داده شد در سال 2011 (پیشی گرفته و سه سال بعد توسط اقیانوس پیروزی) به Espen Øino هفت عرشه ویژگی های طراحی, طولانی, براق آبی بدنه تاج گذاری توسط یک روبنا. تا حدودی با نشاط منحنی به عنوان یک خدمت خوب به همتای جدی تر به دنبال بخش از قایق بادبانی که شامل cutouts همراه اصلی و فوقانی عرشه اجازه می دهد تا دید قوی از سالن و staterooms. منحنی بالکن در سه سطح در حال لمس خوب است که کار زیبا و عملا برای بهتر نمایش. باز استرن منطقه دارای یک باغ زمستان (محصور خانه شیشه ای) که اجازه می دهد تا ناهار خوری در تمام فصول. بی سر و صدا نیز دارای دو helipads و آشیانه یک استخر بزرگ و یک مناقصه گاراژ به اندازه کافی بزرگ برای یک زیردریایی. پاسکال Reymond از Reymond Liss طراحی ایجاد 43,056 فوت مربع داخلی برای روسیه صاحب هر چند جزئیات آن باقی مانده اند محافظت نزدیک.

20. ‘هلال احمر’ (443 پا) Lürssen

Lürssen Crescent superyacht Larry Ellison

Lürssen را “هلال احمر است.” عکس: Klaus اردن

Espen Øino تیره بدنه و محکم روبنا یکی از هیجان انگیز ترین راه اندازی 2018. سفارشی ساخته شده در پروژه تندر, آن را به عنوان نامیده می شد داخلی در Lürssen امکانات cut-outs همراه بدنه طرف اجازه می دهد که تمام منظره اقیانوس از سالن اصلی عرشه به عنوان بخشی از هلال احمر‘s متمایز منحنی روبنا. آن قابل توجه ترین ویژگی فک بانک از سه عرشه بالا ویندوز در مرکز قایق بادبانی. این معماری از ویژگی های به عنوان محور بسیار قانع کننده طراحی شده است. قایق بادبانی تسهیلات برای 18 مهمان در نه staterooms. کمی شناخته شده در مورد فرانسوا Zuretti-طراحی داخلی دیگر از Lürssen توصیف آن به عنوان “سنتی مدل دهید.” اگر زندگی آن را به هلال احمر‘s عجول و بی پروا بیرونی کامل قایق بادبانی وعده به طور کامل طراحی پیشگامانه.

19. ‘Savarona’ (446 فوت 2 اینچ) Blohm+Voss

ISTANBUL, TURKEY - SEPTEMBER 25, 2015: Savarona yacht at Kurucesme port. Savarona was the largest yacht when launched in 1931. The Turkish government bought the yacht for Mustafa Kemal Ataturk; Shutterstock ID 348707636; Notes: top 20 largest yachts in the world

Blohm+Voss “در Savarona.” عکس: Shutterstock / EvrenKalinbacak

راه اندازی شد در سال 1931 Savarona ساخته شده بود برای آمریکا اری برنده زن امیلی Roebling Cadwallader. قایق بادبانی بود و در نهایت به دست آورد توسط ترکیه به ریاست جمهوری قایق بادبانی از کمال آتاتورک بنیانگذار ترکیه مدرن. Jane’s Fighting Ships توصیف قایق بادبانی در سال 1949 به عنوان “احتمالا sumptuously نصب قایق بادبانی شناور است.” Savarona بعد تبدیل شد به یک کشتی آموزشی برای ترکیه نیروی دریایی و در سال 1978 در آتش سوزی نابود شده. قایق بادبانی گذاشته در ژنده پوش به مدت 10 سال. یک تاجر صرف حدود 45 میلیون نوسازی Savaronaراه اندازی دونالد Starkey داخلی و جایگزینی اصلی توربین بخار با موتورهای مدرن کاترپیلار دیزل. قایق بادبانی داخلی بود refitted دوباره در سال 2013 بار دیگر تبدیل به رسمی ریاست جمهوری قایق بادبانی در سال 2014. Savarona ویژگی های استخر حمام ترکی, 280 پا پله بزرگ یک سالن تئاتر و یک کتابخانه اختصاص داده شده به Atatürk.

18: ‘Flying Fox’ (446 فوت 2 اینچ) Lürssen

Lürssen's Flying Fox superyacht.

Lürssen را “پرواز روباه.” عکس: حسن نیت ارائه میدهد از SuperYachtTimes/Youtube

تحویل به طور مشترک توسط امپراتوری و Lürssen در 2019, 446.2 پا پرواز روباه بزرگترین قایق بادبانی موجود در منشور بازار است. از ویژگی های کلیدی Espen Øino-طراحی بیرونی هستند تالار کبوتر-خاکستری هال و یک 3.7 پا استخر اجرا می شود که athwartship اصلی و عقبی عرشه بزرگترین داشت تا کنون در هیئت مدیره یک قایق بادبانی. دو decked آبگرم نیز به مهمانان دسترسی به یک cryosauna حمام و اتاق استراحت با یک برابر پایین بالکن در سطح دریا. به تیر بسته بندی شده با آخرین امکانات قایق بادبانی دارای یک مرکز غواصی و رفع فشار و مجلسی و دو helipads. پرواز روباه است PYC سازگار است و می تواند به جای 25 مهمان.

17. ‘خورشید’ (454 پا, 1 اینچ), Lürssen

Lürssen Rising Sun superyacht

Lürssen را “طلوع خورشید” است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Lürssen

طراحی شده توسط اصلی گورو قایق بادبانی, طراحان, جان Bannenberg, Rising Sun ساخته شده توسط Lürssen برای مدیر عامل شرکت اوراکل لری الیسون, و در حال حاضر متعلق به میلیاردر دیوید گفن. قایق بادبانی تحویل داده شد در سال 2004 و آخرین refitted در سال 2011. تعریف شده توسط بانک ها از ویندوز در سراسر ابر سازه ها برآمدن خورشید است 86,000 فوت مربع از فضای زندگی در 82 اتاق. آن می تواند به جای 18 مهمان در نه کابین با ظرفیت حمل تا 46 خدمه. داخلی توسط Seccombe طراحی شامل یک سالن سینما و انبار شراب. عقب کابین خلبان در عرشه طراحی شده به عنوان یک زمین بسکتبال است. گفن دریافت رسانه های جهانی واکنش در سال 2020 برای “ناشنوا تن” رسانه های اجتماعی پست که تصویر خود را در هیئت مدیره قایق بادبانی خود در طول Covid-19 مستند.

16. ‘Al سلمه’ (456 پا) Lürssen

Lürssen Al Salamah gigayacht

Lürssen را “آل سلمه.” عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Lürssen

زمانی که Lürssen راه اندازی Al سلمه در سال 1999 آن را سومین قایق بادبانی در جهان است. رتبه بندی آن در شماره 14 را نشان می دهد چقدر تغییر کرده است در 20 سال گذشته. کد نام MIPOS یا ماموریت ممکن است قایق بادبانی طراحی شده توسط ترنس Disdale. بزرگ تحمیل بیرونی در درجه اول محافظت فضا با یک عرشه فوقانی در معرض عناصر. Al سلمه است staterooms برای 40 مهمانان از جمله دو صاحب سوئیت 11 VIP staterooms و هشت دوقلو کابین. قایق بادبانی می تواند تا 96 خدمه و بالا سرعت 22 گره. Al سلمه گذشته بود refitted در سال 2009.

15. ‘شهرزاد’ (459 فوت و 3 اینچ) Lürssen

Lürssen Project Lightning Yacht Launch

Lürssen را “شهرزاد.” عکس: ترجمه شده بار/YouTube

صاحب 459.3-پا Lürssen-ساخته شده شهرزاد (که قبلا شناخته شده به عنوان پروژه رعد و برق) در نهایت در زمان تحویل مگا قایق بادبانی در ماه ژوئن سال 2020 و پس از آن تصویر در دریا آزمایش در ماه نوامبر سال 2019. چه چیزی می تواند تا کنون بود کشف رمز از دسترس عکاسی شامل دو helipads رو به جلو و عقبی و یک باشگاه ساحل عقبی و همچنین به عنوان یک گزارش هفت پا پرتو. تعداد بسیار کمی از جزئیات هنوز منتشر شده است بسیار خصوصی کشتی از جمله حتی نام طراحان و یا دریایی معماران درگیر ساخت.

14: ‘اقیانوس پیروزی’ (459 فوت و 3 اینچ) Fincantieri

Fincantieri Yachts’ 459-foot Ocean Victory Photo by Trevor Coppock / TheYachtPhoto.com

Fincantieri را “اقیانوس پیروزی است.” عکس: ترور Coppock / TheYachtPhoto.com

بزرگترین motoryacht تا کنون ساخته شده در ایتالیا Fincantieri را اقیانوس پیروزی شد و به صاحب آن تحویل داده در سال 2014. هفت عرشه خارجی توسط Espen Øino شامل دو helideck سیستم عامل و یک آشیانه belowdecks و همچنین به عنوان استثنایی, هوای آزاد, اجتماعی مناطق و floodable مناقصه حوض. اقیانوس پیروزی اتحاد تسهیلات برای 28 مهمانان و همچنین به عنوان چهارم برای 56 خدمه. اقیانوس پیروزی نیز دارای شش استخر یک از 3300 فوت مربع آبگرم و زیر آب مشاهده اتاق. داخلی توسط آلبرتو پینتو یک راز باقی مانده است.

13. ‘Yas’ (462 پا, 6 اینچ) ابوظبی Mar

Superyacht Yas in Barcelona

ابوظبی Mar را “Yas.” عکس: هاروی Barrison

به عنوان یک تبدیل قایق بادبانی, یاس, یکی از جالب ترین و عروق در این لیست است. دلفین-مانند بیرونی در اصل سابق هلندی نیروی دریایی ناوچه که راه اندازی در سال 1978 و در نهایت به فروش می رسد به دریایی از امارات متحده عربی بود که در آن تغییر نام داد Al Emirat. قایق بادبانی تحت آن چشمگیر تبدیل در یک مرکز در ابوظبی به بندر اصلی در حال ظهور به عنوان یک gleaming ترجمه شده در سال 2011 با یکی از جالب ترین پروفایل های روی آب است. آن را در نهایت تحویل چهار سال بعد. طراحی توسط پاریس-بر اساس Pierrejean چشم انداز تعریف شده توسط عظیم سطوح شیشه ای می تواند به جای 60 مهمانان و 58 خدمه. جفت به یک بدنه فولاد روبنا بزرگترین کامپوزیت عمارت تا کنون ساخته شده است. Yas قادر است 26-گره سرعت بالا و آخرین refitted در سال 2019.

12. “اپوس’ (466) از Lürssen

Lürssen OPUS Launch

Lürssen را “اپوس.” عکس: ترجمه شده بار/Youtube

ترجمه شده اپوس شده است مدت زمان طولانی در آینده پس از اینکه اعلام کرد در سال 2015 و نه هدف قرار دادن آب تا ژوئیه سال 2020 است. برنامه ریزی برای تحویل در اواخر این سال 466-پا قایق بادبانی ویژگی های طراحی داخلی توسط استودیو Nuvolari لنارد خواهد شد و کشتی سازی اولین قایق بادبانی راه اندازی شده از آن به تازگی به روز رسانی شناور ریختن در آن مرکز در Vegasack. شایعه شده بود مجهز به بسیاری از ردیف بالا و امکانات قایق بادبانی شامل ورزشی و مرکز غواصی در پایین عرشه متعدد مناقصات مختلف در اندازه های تا 15 متر و یک استخر بزرگ. دو helipads پشتیبانی قایق بادبانی را دوربرد کروز قابلیت پیشنهاد مالک است و مقدار زیادی مستقل از راه دور اکتشاف در ذهن و جمع به معنی آشیانه هلیکوپتر می توانید اسلاید منظمی را به روبنا برای ذخیره سازی زمانی که استفاده نمی کنید. سخاوتمندانه 20 staterooms جای 36 مهمانان در حالی که براق aft-شیب دار روبنا می دهد اپوس یک فرد مشخصات بر روی آب است.

11. ‘A’ (468 پا, 5 اینچ) Nobiskrug

Nobiskrug Sailing Yacht A

Nobiskrug قایقرانی قایق بادبانی A. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Nobiskrug

تحویل در سال 2017 به اینده نگاه قایقرانی قایق بادبانی یک شامل صاف و نقره ای فلزی سطوح و ویندوز است که نگاه تقریبا نامرئی, سه کامپوزیت دکل که کمی خم و در یک طبقه با بالا bulwarks. این فیلیپ استارک-طراحی وحشی, فانتزی, قایق بادبانی آینده است. این 468-پا قایقرانی قایق بادبانی است که ویژگی های یک پیروزی برای آلمان حیاط Nobiskrug که توسعه کامپوزیت مد صفحات برای ایجاد اشکال غیر معمول بدون هیچ گونه سازش در قدرت و یا سیالیت. این بلندترین مستقل کامپوزیت دکل در هر قایقرانی کشتی هیبریدی دیزلی-الکتریکی سیستم نیروی محرکه و دولت از هنر و سیستم های ناوبری. قایق نیز گزارش شده زیر آب پلت فرم مشاهده در دلسرد شدن. “قایق بادبانی قایقرانی یک است که بدون شک یکی از مهمترین پروژه های رویایی Nobiskrug تا به حال درگیر شده است می گوید:” هولگر Kahl این شرکت پس از آن مدیر عامل. استارک داخلی یک راز باقی مانده است. حیاط به گزارش قایق بادبانی بالا با سرعت 21 گره. او باقی مانده است امروز بزرگترین قایق بادبانی قایقرانی از سه سال پس از راه اندازی خود را.

10. پروژه سولاریس (476) از لوید Werft

A concept drawing of Lloyd Werft's "Project Solaris" by Guillaume Conti

یک مفهوم طراحی لوید Werft “پروژه سولاریس” توسط Guillaume Conti. گیوم Conti

کمی هنوز نازل شده در مورد 476-پا پروژه سولاریس, برنامه ریزی برای تحویل در سال 2020 است. گسترده اکسپلورر قایق بادبانی در حال حاضر در حال ساخت در آلمانی کشتی سازی لوید Werft امکانات جابه جایی جراحی بدنه با پیازی تعظیم و جراحی روبنا با چوب ساج عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. شایعه شده بود متعلق به رومن آبراموویچ لوید Werft ساخته شده میلیاردر روسی قبلی اکسپلورر قایق بادبانی لوناکه او بنا به گزارش ها به فروش می رسد برای $360 میلیون به دوست نزدیک خود Farkhad Akhmedov در سال 2014.

9. ‘ال Mahrousa’ (478 پا, 1 اینچ), Samuda برادران

"El Mahrousa" Yacht, Samuda Brothers

مصر سلطنتی قایق بادبانی “El_Mahrousa.” Screengrab

ال Mahrousaکه به معنی “protected” در عربی است که در حال حاضر در مصر به ریاست جمهوری, قایق بادبانی, هر چند 478.1-بالا و پایین صفحه جداگانه تاریخچه به که کشور سلطنتی قایق بادبانی. لندن-بر اساس Samuda برادران شروع ساخت در سال 1863 و در آن راه اندازی شد و در سال 1865. این در اصل ساخته شده برای عثمانی فرماندار مصر Khedive اسماعیل و بعد از انجام سه پادشاهان مصر به تبعید. قایق بادبانی نیز در باز کردن کانال سوئز در سال 1869. جهان قدیمی ترین ترجمه شده ویژگی های طراحی خارجی توسط نیروی دریایی بریتانیا معمار آقا Oliver Lang و تا به حال تغییرات متعدد در طول سال از جمله طول 40 فوت در سال 1872 و دیگری 17 فوت در سال 1905. در دوم دوباره اماده کار کردن صاحبان جایگزین آن دست و پا زدن چرخ با موتورهای توربین محور ملخ هواپیما. قایق بادبانی در مراقبت از مصر نیروی دریایی گاهی می رود به دریا برای یک یا دو روز. در سال 2015 آن را مورد استفاده برای افتتاح جدید کانال سوئز.

8. ‘شاهزاده عبدالعزیز’ (482 فوت و 3 اینچ) Helsingør Værft

IBIZA, BALEARIC ISLANDS, SPAIN - OCTOBER 26, 2016: Prince Abdulaziz, one of the largest motor yachts in the world, moored in harbor on October 26, 2016 in Ibiza, Balearic islands, Spain.; Shutterstock ID 516017752; Notes: top 20 largest yachts in the world

Helsingør Værft را “شاهزاده عبدالعزیز.” عکس: Shutterstock / آرتسیا چاه

این سفارشی قایق بادبانی, راه اندازی شده توسط Helsingør Værft در دانمارک شد و در سال 1984 اخیرا refitted در سال 2005. این 5,200-تن شاهزاده عبدالعزیز یکی از خانواده سلطنتی عربستان سعودی را در قایق بادبانی خود را برای اولین بار صاحب بودن شاه فهد. طراحی شده توسط Maierform این قایق بادبانی بود که طولانی ترین و بلندترین در جهان در زمان راه اندازی آن. در 482.3 پا, شاهزاده عبدالعزیز برگزار شد عنوان برای 22 سال تا دبی راه اندازی در سال 2006. اواخر دیوید بلبل هیکس شناخته شده برای خود را با استفاده از رنگ های روشن شد که طراح داخلی است. لابی است که گفته می شود یک ماکت از تایتانیک. آخرین refitted در سال 2005 آن را شایع است به حمل surface-to-air missiles هر چند که ممکن است یک افسانه شهری است.

7. ‘A+’ (483 پا, 1 اینچ), Lürssen

Lürssen Topaz largest yachts in the world

Lürssen را ‘A+.’ عکس: Klaus اردن

بسیار کمی شناخته شده است در مورد یک+ (قبلا توپاز)که راه اندازی شد Lürssen در سال 2012 از آن است چهارم-بزرگترین قایق بادبانی تا کنون ساخته شده توسط آلمان کشتی سازی. تیم بولتون طرح انجام بیرونی که ویژگی های helipads در foredeck و amidships در عرشه فوقانی. پایین تر عقبی عرشه شامل یک استخر شنا. آلمانی حیاط را منتشر کرده است هر گونه تصاویر از ترنس Disdale داخلی. گزارش شده متعلق به منچستر سیتی, فوتبال, مالک باشگاه شیخ منصور بن زاید آل Nahnan – اماراتی خانواده سلطنتی و معاون نخست وزیر امارات متحده عربی – A+ دارای سرعت بالای 22 گره و می تواند حمل 62 مهمانان و تا 79 خدمه.

6. ‘Al Saïd’ (508 پا, 5 اینچ) Lürssen

Al Saïd Lürssen

Lürssen را “آل Saïd.” حسن نیت ارائه میدهد از Shutterstock

یکی دیگر از 500-plus-پا قایق بادبانی از Lürssen اصلی پروژه آفتابگردان به دست آورده رسمی خود را با نام Al Saïd زیر راه اندازی آن در سال 2016. Espen Øino بیرونی شبیه به یک کلاسیک بوش کروز کامل با دو اگزوز پشته در مرکز روبنا. متعلق به سلطان عمان شش decked Al Saïd می توانید حمل 154 خدمه و با توجه به برخی از منابع 70 مهمانان. Lürssen می گوید Al Saïd بالا با سرعت 22 گره. لندن-بر اساس Redman Whiteley دیکسون استودیو طراحی داخلی که شامل یک سالن کنسرت است که می تواند نگه 50 قطعه ارکستر.

5. ‘Dilbar’ (511 فوت و 8 اینچ) Lürssen

Espen Øino Dilbar yacht

Lürssen را “Dilbar.” عکس: جوزپ Baresic

2016 راه اندازی Dilbar به Lürssen تمایز نه تنها ساخت طولانی ترین قایق بادبانی تا کنون (عزام) بلکه بزرگترین از نظر حجم. Espen Øino طراحی بیرونی ایجاد تنومند روبنا از جریان عرشه همراه با دو هلیکوپتر پد. Dilbar همچنین دارای 82-پا استخر شنا است که می تواند نگه دارید باور نکردنی 6357-مکعب-پا از آب و با توجه به Lürssen جهان طولانی ترین در یک قایق بادبانی. داخلی توسط وینچ طراحی شده است که توسط آن “نادر و منحصر به فرد لوکس, مواد, می گوید:” ساز کاهش به رفتن به جزئیات. Lürssen اضافه شده است که بزرگترین موتور قایق بادبانی یکی از پیچیده ترین و به چالش کشیدن قایق بادبانی تا کنون ساخته شده است به دلیل ابعاد و فن آوری است. با وجود Dilbar‘s حجم طراحان انجام یک کار استادانه ساخت قایق بادبانی نگاه نسبتا svelte بدون آشکار bulges در طول نور عاج و برنز لهجه هال. در ماه ژوئن سال 2020 Dilbar بازگشت به Lürssen به صورت قابل توجهی دوباره اماده کار کردن که جزئیات آن هنوز آشکار شود.

4. ‘دبی’ (531 پا 5 اینچ) پلاتین قایق بادبانی

DUBAI UAE - DEC 16: Dubai - yacht of the Sheikh Mohammed bin Rashid Al Maktoum the ruler of the Emirate of Dubai. December 16 2014 in Dubai UAE

شیخ آل مکتوم قایق بادبانی, “دبی.” عکس: Bigstock

این اندرو وینچ طراحی در اصل به سفارش برای شاهزاده Jefri Bolkiah از برونئی به عنوان یک پروژه مشترک بین Blohm+Voss و Lürssen قبل از آن متوقف شد در سال 1998 تنها با یک لخت بدنه و اسکلتی روبنا. بدنه فروخته شد به دولت دبی و تحت هدایت این کشور حاکم شیخ محمد بن راشد آل مکتوم کار در 531.5-بالا و پایین صفحه شروع دوباره هر چند این بار توسط پلاتین قایق بادبانی. دبی تحویل در سال 2006 و در حال حاضر شیخ سلطنتی قایق بادبانی با تسهیلات 24 مهمان و چهارم برای 88 خدمه. هفت decked قایق بادبانی چشمگیر 70-پا گسترده ای دهلیز فرود پد برای Black Hawk زیردریایی گاراژ دیسکو و سینما. کامل گواهینامه به دست آمده از لوید ثبت نام در اکتبر 2006 و می تواند رسیدن به سرعت بالای 26 گره.

3. ‘گرفتگی’ (533 پا, 1 اینچ), Blohm+Voss

Private white luxury Superyacht Eclipse anchored off the beach. Ibiza, Balearic Islands, Spain. Summer, 05.07.2011; Shutterstock ID 1059530906; Notes: top 20 largest yachts in the world

Blohm+Voss را “Eclipse” لنگر انداخته در ساحل ایبیزا. عکس: Shutterstock / R_Pilguj

با شکوه گرفتگیهای 533.1 پا قایق بادبانی تحویل به رومن آبراموویچ میلیاردر در زمان پنج سال برای طراحی و ساخت. هنگامی که آن را به سمت چپ Blohm+Voss کشتی سازی در هامبورگ در سال 2010 آن را بزرگترین قایق بادبانی. داخلی است و 17 staterooms و مجلل کارشناسی ارشد مجموعه با ظرفیت حمل 85 خدمه. هر دو داخلی و خارجی طراحی شده توسط ترنس Disdale. متناسب با مشخصات تعریف شده توسط لایه عرشه که رفت و برگشت رو به بالا و خم همیشه تا کمی در عقبی به پایان می رسد. گرفتگی دارای 185-پا-طولانی صاحب عرشه و در زمان خود راه اندازی بزرگترین استخر شنا در هر ترجمه شده (پایین را افزایش می دهد و تبدیل به یک سالن). ویژگی های دیگر بازتاب آن قد و قامت: ظرفیت سه هلیکوپتر, از جمله یکی در آن belowdecks آشیانه های پیچیده سیستم تثبیت کننده شش مناقصات و یک اسپا سالن و باشگاه ساحل. هیبریدی دیزل-موتورهای الکتریکی متصل به Azipod درایوهای که به گرفتگی یک بالا پایان با سرعت 21 گره با طیف وسیعی از 6000 مایل دریایی.

2. ‘Fulk Al سلمه’ (538 پا, 1 اینچ), Mariotti قایق بادبانی

"Fulk Al Salamah," Mariotti Yachts

Mariotti قایق بادبانی’ “Fulk Al سلمه.” Screengrab

اندک اطلاعاتی که تا کنون منتشر شده است در مورد دوم در جهان طولانی ترین ترجمه شده, سفارشی ساخته شده Fulk Al سلمهو از آن شده است در رمز و راز از اول اعلام کرد در سال 2014. حتی کلی طول 538.1 سر برآورد شده از اطلاعات AIS. با این حال ساخته شده و تحویل داده شده توسط ایتالیایی سازنده Mariotti قایق بادبانی خود را در جنوا کشتی سازی در سال 2016 تحمیل کشتی است که تصور می شود متعلق به عمان خانواده سلطنتی است. طراحی بیرونی است که توسط استودیو د Jorio و آن است که توسط برخی به بیشتر شبیه به یک کشتی پشتیبانی از ترجمه شده. با اینحال, عکاسی هوایی را نشان می دهد را تحت بزرگ helideck, raked دکل و حمام کردن پلت فرم.

1: ‘عزام’ (592 پا, 6 اینچ) Lürssen

Lürssen Azzam

Lürssen را “عزام.” Screengrab

آن را تعجب آور نیست که جهان طولانی ترین قایق بادبانی تحسین از یک کارخانه کشتیسازی با 13 از 25 بالا آرامی ترجمه شده میدان جنگ. متاسفانه Lürssen هرگز نمی تواند واقعا به رخ کشیدن در مورد عزام پس از راه اندازی آن در سال 2013 به دلیل صاحب امادگی برای حفظ حریم خصوصی. مبارک Saad al Ahbabi کارگردانی یک تیم از طراحان و مهندسان که با آغاز لخت مفهوم کار از طریق چالش های فنی از آنچه که ممکن است پیچیده ترین ترجمه شده تا کنون به پایان رسید و با غیر منتظره ای بزرگ کشتی است که می تواند بالای 30 گره خوانده شده را علامت. Nauta قایق بادبانی بیرونی ویژگی های یک بلند, براق, جلو منطقه به خوبی متناسب ردیف حرکت به skydeck. Lürssen توصیف داخلی توسط کریستف لئونی به عنوان “پیچیده با دکور لوکس با الهام از سبک امپراتوری از اوایل قرن 19 است.” آن را توربین گاز متصل به جت آب با فشار عزام به بیش از 30 گره دادن آن توانایی کار با سرعت بالا در آبهای کم عمق. او همچنین دارای چشمگیر ساخت زمان برای یک قایق بادبانی از اندازه او با ساخت و ساز در نظر گرفتن تنها سه سال پس از یک سال از مهندسی است. عزام گذشته بود دوباره اماده کار کردن در سال 2020 در MB92 در بارسلونا.

این داستان در اصل منتشر شده در ژانویه 15, 2019. آن به روز شده است تا منعکس کننده بزرگترین مخازن در تولید به عنوان از تاریخ فعلی.


رویای ماشین آلات
برای مطلوب تر صورت cabin fever, ثبت نام برای دریافت در داخل عملکرد بالا Suv ها و تست کنید و آنها را در خارج از لاس وگاس. و یا برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید RR1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im